What's new

NAjboljsi Mix Zemlje !

d4rkdog

New member
Jaz ti lahko povem za balkonio, ker jo trenutno sam uporabljam. Tudi, jaz sem začel od semena. Z zemljo ni bilo nobenih problemov, bilke so v vege normalno rastle, ni bila premočna, mogoce kak listek ožgan na špičkah, ampak res minimalno. Po 2,3 tednih oz. malo pred preklopom na cvetenje je zacel prihajat do pomanjkanja dušika, zato sem začel šopat gnojilo, to je to, upam da ti pomaga :)

LP
 

timoslav

Member
Najboljša zemlja za moje pojme je Asef Universal da se pa dobit v Merkurju npr.

Kje bi se dalo nabavit vulkansko zemljo?
 
B

byzauc

plagron zemlja z malo perlita ... Nimaš kej falit od growmix-a pa do light mix-a vse je ena velka zmaga ... A pa je mogoče kdo že probal zemljo od biobizz-a , namreč uporabljam bio bizz gnojila pa me mal matra da še zemljo kupim od njih z gnojili sem oh in sploh zadovoljen ;)

:woohoo::dance013::woohoo:
 
B

byzauc

Helow : )

Mal sm gledu po forumu in vedno vec vidim teh mixov zemlje
Foxfarm ipd.

Zanima me katero zemljo vi uporabljate in kaj ji dodate !
Zanima me tud kje dobit tiste mikro kolonije/organizme?(neki tazga se klice XD ) ki so koristni za rastlino.
Zanma me tudi kje dobiti vermikulit in "Dolomite lime" .



LP and thank you for all the answers :)

Plagron grow mix 50l
Perlit 20l (moja mešanca)

GNOJILA
biobizz-bio grow
biobizz-bio bloom
biobizz-top max

Men špila k pr norcih nobenih drugih bedarij ne dajem zraven gnojim po urniku in to je to .....
:peacock:JACKPOT:peacock:
 
B

byzauc

Al pa si olajsas tezave z Ph jem ce dodas mleti dolomit :D
Jaz mam nekje 8 ph vode ampak trenutno nimam problemov !
bodo nastali mogoce?

Jst mam vodo tud med 7-8 ph nobenih problemov (do zdej) Baje da gnoija ki vsebuje dosti fosforja(P) že sama po sebi malo zbijajo PH vode...
NE KOMPLICEREJ Z VODO VODA PR NS JE GUD (razen če gojiš kake madafaking zahtevne sorte ...
:tiphat:
 
Top