What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

מחפש|זן משמח שנותן חשק לדבר

FreeGrow

New member
מחפש|זן משמח שנותן חשק לדבר

היי חברים
תאמת אני חדש בכל עסקי הגידול
אני מחפש זן לגידול ראשון
אז קודם כל שיהיה סלחן יחסית
אפשרי שיהיה אוטומטי אבל אשמח לקבל הסבר על ההבדל בגידול
אם לא נקבי
שיתן הרגשה כיפית ומשמחת שגורם לים צוחק ומעורר שיחה

אשמח לרעיונות ולהסבר קצר על הזן

תודה רבה לעוזרים :)

FreeGrow

New member
מצטער שזה הקפצה אבל שכחתי להזכיר
מדובר בגידול ביתי בבית קטן ללא חדר נוסף לגידול
אז עדיף שהצמח יהיה קטן יחסית
לגבי האוהל לא החלטתי אם יהיה בוודאות
אם כן איזה אוהל יהיה מומלץ עם הצמח

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
סטיבות בכללי יותר מעוררות, אבל משהו ספציפי אין לי להמליץ.
בשביל לשמוח ולעורר שיחה שווה להשקיע בסביבה ובאוירה בה אתה מעשן.
אם תקטוף יותר מוקדם ממאוחר (אבל כמובן לא מוקדם מידי) הסטלה תהיה עירנית יותר וככל שתאחר עם הקטיף הסטלה תהיה כבדה ומורכבת יותר.

אוטומטים כמעט תמיד נקביים, ואלו שלא נקביים אתה לא תמצא בטעות.
ההבדל בגידול הוא שהם צריכים 20 שעות אור ו4 שעות חושך קבוע, פחות מים ויותר דשן מצמחים פוטופיריודיים. אוטומטים הרבה יותר עמידים לסטרס
מבחינת תוצר האוטומטים חלשים יותר באופן משמעותי

ההמלצה שלי היא להתחיל עם אוהל 120 על 120 ונורת 600 עם משנק דיגיטלי (עם דימר כדי שתוכל להפעיל את המנורה גם על 400)
יש בלינקיה (שנעוצה עם החוקים בראש הפורום) רשימת קניות דיי מלאה למה שתצטרך בשביל הפרויקט הזה.
אני ממליץ באוהל כזה להכניס לפחות 5 צמחים (עציצי 20-30 ליטר של אדמה אם אתה מכניס 5 צמחים) ולגוון עם הזנים כדי שתוכל למצוא מה עובד לך הכי טוב.

FreeGrow

New member
איזה ארבעה זנים היית ממליץ?
בהתחשב שאני מתחיל
ואני אקח את עצתך ולא אעבוד עם אוטומטיים

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
זה מאוד תלוי באיפה אתה רוצה להזמין, לכל ספק יש זרעים אחרים...
אני ממליץ על סאני (חפש באנגלית סאני'ס סידס) להתחלה - יש לו זנים קלים לגידול עם תוצר נחמד.
בחר 2 סטיבות ופתח 7-8 זרעים מכל אחד אם רגולר או 4 אם פמינייזד, יצאו לך 8 נקבות בערך, ומהן תבחר את ה5 הכי מרשימות.

אין לי המלצה לזן ספציפי שלו.
גידלתי את הקולוסוס והוא נותן תפוקה טובה של פרחים כיפיים לעישון אבל חלשים קצת למעשנים בעלי סבילות גבוהה

אם הייתי צריך לבחור לעצמי הייתי כנראה הולך על הקילינג פילדס וסאניס ג'ק

Latest posts

Latest posts