What's new

MICRO GROW 40W CFL

miky.grower

New member
:joint: TAKŽE MŮJ PRVNÍ INDOOR KYTKA JE PRÁVĚ 11DNÍ NA 12/12 SVĚTLO:40W ÚSPORKA WARM WHITE,SŘÍNKA 30X30,GENETIKA NONAME OUTDOOR SATIVA,HNOJIVO:AH BLOOM,SUBSTRÁT PRO POKOJOVÉ ROSTLINY 30% PERLIT ,A VE SŘÍNCE MAM TAKY KLIP DAGA A ARGEMONE MEXICANA POPIS PŘÍDÁM POZDĚJI :smoweed:
 
Last edited:

miky.grower

New member
72951ABCD0005-med.JPG
fotka sřínky
 
Last edited:

miky.grower

New member
tohle je můj argemone mexicana
72951ABCD0004-thumb.JPG
a tohle všeobecný popis téhle mexické rostlinky : Argemone mexicana
mexický mák

Argemon byl již Inky považován za posvátnou a rituální rostlinu. Aztékové ho pokládali za potravu mrtvých a vkládali celé rostliny do hrobek. V Evropě je znám od 16. století jako prostředek proti astmatu a lék na nespavost.
Celá rostlina, ale obzvláště mléčná šťáva osahuje různé alkaloidy, jako argemonin, argonin, berberin, chelerythin, coptisin, dihydrosanguinarin, fumarin, macleyin norargemonin a sanguinarin.
Listy argemonu byly v Mexiku kouřeny jako náhražka marihuany či afrodiziakum. Také se sbíral, sušil a kouřil latex (bílé mléko) vytékající z nařiznutých tobolek. Tradičně se užíval také čaj ze sušených listů. Aztéčtí a mayští lékaři podávali argemon jako bolest tišící lék. V karibské oblasti nachází uplatnění jako odvar při poruchách spánku. V Africe slouží jako sedativum a prostředek tišící lehkou bolest.

Argemon je až 90 cm vysoká jednoletá rostlina s velkými žlutými květy. Kvete v červenci až v záři. Pěstování rostliny je jednoduché - potřebuje hlinitopísčitou půdu, teplo a hodně světla. takhle vypadá v dospělosti:
:joint:
72951argemon-thumb.jpg
 

miky.grower

New member
tohle je popis africké rostlinky wild dagga kterou sem pěstoval už min.rok za oknem a niní obývá take mojí sřínku a první fotce je zakroužkovaná Leonotis leonurus
Lví tlapa, lví ocas, divoké konopí, wild dagga

Dagga je keřovitá rostlina s ohnivě oranžovými květy. Je to další tradiční rostlina po staletí užívaná africkými Hotentoty, kteří ji kouřili pro schopnost měnit a rozradostňovat náladu. Dodnes ji mnohé africké kmeny považují za mocnou a posvátnou rostlinu, která zesiluje účinky jiných léčivých rostlin. Dnes se často používá jako náhražka konopí . Účinná složka odpovědná za euforické účinky je nedávno laboratorně izolovaný leonurin. Dagga se tradičně kouří čistá nebo smíchaná s tabákem koří se zejména její oranžové pryskiřičnaté květy které obsahují nejvíce účiných látek fotka jak vypadá v dospělosti
729510013t-thumb.jpg
:rasta:
 

praxer

Member
Zdravím,
máš to hezké, určitě jestli nemáš, tak tam hod vetrak z kompu na starou nabiječku z mobilu, zesilis stonky, a kytka bude zdravejsi.

Etnogeny chválím, jen si tak říkám, když ganja kvete, tak ony začnou taky, a na to nemaji zrovna idealni velikost zatím...
 

miky.grower

New member
:canabis: vyřešil sem to tak že když má mít ganja tmu tak de do sříně s věcma kde je tma furt a etnogeny zůstávají ve sřínce :muahaha:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
miky.grower said:
:canabis: vyřešil sem to tak že když má mít ganja tmu tak de do sříně s věcma kde je tma furt a etnogeny zůstávají ve sřínce :muahaha:

zdarec
:kitty: a když nejsi doma? ,nebo si chceš přispat?:headbange:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
miky.grower said:
:rasta: nechápu jak to myslíš

EDIT:Jako že já když jsem zatemňoval tak jsem musel každej den v 8 vstát,odkrýt kytky,no a večer ve 20:00 zase přikrejt...
jestli jsem to dobře pochopil tak ty prostě jen vytáhneš ganju v určitou hodinu ze skříně(ze světla) a dáš jí do tmy...to děláš když vstaneš ne?no a pak na večír to vrátíš zpátky pod lampu k necannabisu.

Počítal jsem s tim že seˇš pracující(studující) člověk co ráno musí vstávat,ale o víkendu si chce přispat,ale nemůže protože by ganja mělo třeba i o pět hodin víc světla :bashhead: -nic dobrého :laughing:
 

miky.grower

New member
JA TAKHLE TO BYLO ALE VČERA SEM SE ROZHODL ŽE KVŮLI DVOUM PALIČKÁM SE S KYTKOU NEBODU SRÁT :rant: A SKOSIL SEM JI PALIČKY MĚ TROCHU ZHULILY :joint: TED TY ETNOGENY SOU NA 22/2 TAKŽE V KLIDU A V NEJBLIŠÍ DOBĚ POJEDU SCROGA A KOUPÍM SI GENETIKU WHITEWIDOWXJACK HERRER ASPON 10SEMINEK :jump:
 

praxer

Member
miky.grower:
hezky plan, mozna jestli by jsi nemel lepsi na zacatek spise rezy, a co wataz? Pravdepodobne budes navysovat ne?
 

miky.grower

New member
:joint: REŽY?NE ,POJEDU ZE SEMINEK A K WATAZI UVAZUJI O NLITE 125W PURPLE KDYZ NA NI NEBUDOU FINANCE TAK SI KOUPIM ESTE JEDNU USPORKU ASPON 36W
 

Latest posts

Latest posts

Top