What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

מה ההבדל בין f.i.m ל topping??

sativaa

New member
מה ההבדל בין f.i.m ל topping??

מישהו ניסה יודע מה ההבדל בכמויות ביבול כל עזרה וחוות דעת תתקבל !!

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
פים זה שאתה מוריד רק חלק מקודקוד הגדילה וגורם לצמח להוציא יותר מ2 ענפים מכל קיטום.
לרוב יש לי יותר מידי ענפים גם ככה ולכן אני לא מוצא שום שימוש לשיטה הזו. כמו כן הגדילה של הצמח תתעכב בכמה ימים עד שיחלים מהסטרס.

sativaa

New member
פים זה שאתה מוריד רק חלק מקודקוד הגדילה וגורם לצמח להוציא יותר מ2 ענפים מכל קיטום.
לרוב יש לי יותר מידי ענפים גם ככה ולכן אני לא מוצא שום שימוש לשיטה הזו. כמו כן הגדילה של הצמח תתעכב בכמה ימים עד שיחלים מהסטרס.

עם כיתום יוציא לך 2 התפצלויות אז פים יוציא 4 נכון?
מה שאני לא מבין כל כך זה אם הוא מוציא 4 הוא ירכז את כלהאנריה והכוח שלו ב4 הגגזעים הראשיים שזה ניראה לי בסופו ש דבר יוריד מהכמות

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
יוציא יותר מ2, יכול להיות גם 7.
אם זה לטובה או לא תלוי בשיטת הגידול ובזן

sativaa

New member
יוציא יותר מ2, יכול להיות גם 7.
אם זה לטובה או לא תלוי בשיטת הגידול ובזן

מסתומרת טובה לשיטת הגידול או לא יש שיטות שלא כדאי לעשות עם הפימיניג? אשמח אם תסביר קצת
זן lemon haze & silver haze

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
בסוג למשל אתה רוצה ראש אחד לכל צמח. אני אוהב שיש 4 לכל צמח רוב הזמן עם השיטה שלי. בצמח אחד למנורה אפשר שיהיה גם 30 ראשים בלי בעיה.

סופר סילבר הייז וסופר למון הייז גם ככה מוציאים טון ענפים, אני לא הייתי טורח לנסות להוציא מהם יותר בתמורה לסטרס לצמח

sativaa

New member
בסוג למשל אתה רוצה ראש אחד לכל צמח. אני אוהב שיש 4 לכל צמח רוב הזמן עם השיטה שלי. בצמח אחד למנורה אפשר שיהיה גם 30 ראשים בלי בעיה.

סופר סילבר הייז וסופר למון הייז גם ככה מוציאים טון ענפים, אני לא הייתי טורח לנסות להוציא מהם יותר בתמורה לסטרס לצמח

אז אם כבר פתחתנו תנושא ואנחנו כבר חברים איזה שיטת גידול אתה ממליץ?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אח יקר, יש לי בחתימה כרגע 5 יומנים. אני ממליץ על השיטות שיש בהם.

Latest posts

Latest posts