What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Mandarine Punch Automatic

cadavruslos

Well-known member
Salut , deficientele au inceput sa apara dupa vreo 45 50 de zile , deficienta minore , pana am marit doza de nutrient si deoarece am inceput tarziu sa il administrez la puterea care o cereau ele s-au accentuat , una a fost mai sensibila la nutrient decat cealalta si tot asa , a fost si prima mea experienta cu auto si asta spune multe despre acest jurnal , totusi sunt multumit cum au evoluat lucrurile pana akm, totusi oricand se poate mai bine , akm pe final ud cam cu 3 litri de apa fiecare fata la 2 3 zile , foarte insetate , pun 1.5 ml cal mag , 1.5 micro , 2.5 bloom , EC 1.8 PH 6.4 Runoff PPM 1200 , urmeaza o udare cu apa sa stabilizeze undeva solul la 700 PPM , mai are vreo 2 3 saptamani pana la harvest
 
Last edited:

cadavruslos

Well-known member
MP80.jpg
MP8O.jpg
 

Smoker2

Member
Veteran
Salut cadavruslos ce mai faci
aveți o plantă automată frumoasă
Aș vrea să știu că o vei tăia în multe zile
ești la 80 de zile distanță bravo foarte frumos....Thanks see you soon....Smoke😎
 

cadavruslos

Well-known member
Mandarine Punch 84 de zile (12 saptamani) de înflorire

Am pus lupa , mai au , inca nu am vazut amber , mai asteptam.
Ph 6.5 , ppm 600 , incepem flush in curand, pentru automate sunt destul de incarcate cu bud tare ca piatra , va fi o recolta buna , vedem ce urmeaza in urmatoarele zile, la 30% amber le dau topor ...
Mp84.jpg
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Arata bine, dar trebuiau trimuiti mult mai bine. Cand se usuca se va strange budul si o sa iasa la iveala o gramada de frunze, pe langa ce ai lasat tu deja prea lung.
 

vasile

Well-known member
Veteran
Arata bine, dar trebuiau trimuiti mult mai bine. Cand se usuca se va strange budul si o sa iasa la iveala o gramada de frunze, pe langa ce ai lasat tu deja prea lung.

Fitze, mai merge niste sugar leaves :blowbubbles:
 
Top