What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

малко помощ за аутдоор 2015

beginnthc

New member
малко помощ за аутдоор 2015

Здравейте колеги.Отварям тая тема с надеждата,че ще се намерят по-опитни да ми помогнат с малко съвети относно планувания от мен аутдоор 2015 . Искам да направя следното: Имам смартпот-и 30-32 литра в тях искам да забъркам 25 литра хубава купена почва (още не съм решил каква но клоня към биоканна) + малко перлит допълнително и тука искам да ви попитам дали мога да направя нещо като супер соил с нещата на гуанкалонг? Да взема пълната гама и да сложа по определено количество така че да мога да поливам само с вода до цъфтежа и вече за него да си пердаша с бат гуано и палм трии ашес? Някой може ли да ми каже ако знае в какви пропорции да се слагат нещата.Това ще е нещо като guerilla но ще си има достъп до мястото де за това ще сложа и тераует така че да мога най-много 2 пъти седмично да поливам (за повече просто нямам възможност)Пиша толкова рано за аутдоор понеже искам да си взема всичко навреме та да не бързам както става всеки път в последния момент.Ще съм благодарен на всеки съвет . Поздрави
 

EverLast

Active member
1) 32 литра е прекалено малък контейнер за аутдор направи си нещо минимум 50л
2) Смартпотът съхне прекалено бързо
3) Явно си чел някъде старата рецепта на Subcool за неговият супер соил микс :D
Вземи си хубав обгорял овчи тор смеси с добър чернозем или в краен случай някакъв купешки микс, добави си червеи вземи си едно малко шишенце биобизз или био кана аз лично ползвам био кана за аут и си готов
 

d3orvors

New member
Здравейте!
Попорочетох темите за аутдор и не ми стана ясно
кога трябва да се посадят семките?
 

Kermidon

Member
Ворс седмките най-добре ги пусни да покълнат март. Пресади ги средата на април края на април.
Супер соил - торф с високи нива на азот 50;30 перлит или вермикулит 20 чкч(достатачно азот)тор и микроелементи , терауета си е допълнение(за мен амониевата силитра върши същата работа).Съхнат бързо ако не си ги поставил в дупка.
Иначе ако се надяваш за до 2 метра растение слагай в тоя пот ако не прави си дупка 80х50см и си готов.
 

d3orvors

New member
Благодаря за изчерпателния отговор.
А може ли да ми препоръчате някой сорт,който има голям добив,цъфтежа трае малко време и не изисква много грижи.
 

jikoha

New member
Purp.Maroc, Sex Bud на Female seeds някои да е отглежадал и като цяло нещо на тази банка за външна украса става дума.Благодаря
 
Top