What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

[LED CoB (150W) 1x CLU058][0.45m2(50cmx90cm), 4 x Fatty Seeds Critical mix

viceroyRed

New member
Witam sympatyków, jestem na forum od dawien dawna, postanowiłem zrobić swój pierwszy fotoblog i pokazać Wam, pierwsze testy produktu mojego znajomego. Jest to moja trzecia uprawa indoor, wcześniej kilka lat outdoor.

A więc zaczynamy!!!

-Namiot: Samoróbka wymiary 90cmx50cmx150cm.
-Światło: Panel 1x Led Cob o realnej mocy 150W firmy Dobreledy, na diodach Citizen Clu058.
-Wentylacja: Wlot pasywny, wyciag 240m/h +filtr węglowy, jeden duży mieszający.
-Ziemia: Plagron lightmix + perlit na dole.
-Doniczki- 4 x 11 litrów
-Nawozy: biobizz
-trening: LST i być może spróbuję pierwszy spróbuje morze kwiatów
-Pestki: 4 Pestki od fatty seeds mix (critical bilbo, white critical mass i blue critical mass)


Jak pisałem sprawdzam sprzęcik ziomkowi Jak myślicie Led CoB 150W zastąpi moją hps250w????

Swieża sprawa narazie możecie spojrzeć na funpage

https://www.facebook.com/Dobreledy-813974048957653/

a my lecimy !!! Młode około pół metra pod diodą, mimo to na luksomierzu pokazuje 50-60 tys lumenów, myślę że starczy.
10 Dzień 18/6


a tutaj sprzęcik
 

koochujamito

New member
Siema. Też używam podobnych ledów tylko firma inna i na luzaku ogarnie ten namiot.

Ja swojego używam w 0,36m2 i w ostatnim grow zebrałem 224g suchego z 4szt sweet afghani delicious więc myslę że hpsa 250 zastąpi bardziej niż godnie.
 

viceroyRed

New member
dobreledy

dobreledy

Witam, widzę że forum zrobiło się bardzo ciche, dzisiaj mały upek roślinki mają równe 14 dni od wyjścia z ziemi. Światełko od dobreledy widać pasuje dziewczynkom, dzisiaj je troszkę zgwałciłem po czym dostały oprysk asahi sl. Do ziemi poszła również pierwsza dawka biobizz grow.
Na ostatnim zdjęciu jest plastikowa kuweta dla kotów z wodą. Nad nią są dopiero doniczki, na wodę dmucha wentylator który nadaje jej ruch, powiem Wam tak, tym sposobem stałem się Panem swojej skromnej szafy, wilgotność i temperaturę kontroluję zmianą kąta nadmuchu. Dzisiaj w namiocie mam 60-70% wilgotności i 27-28 stopni podczas pracy panelu, wilgotność mógłbym zwiększyć rozwieszając na te listwy pod doniczkami np skarpety :))
 

viceroyRed

New member
a mi chodzi taki panelik led po glowie taki panelik tylko z chlodzeniem wodnym

Przyjacielu przy chlodzeniu w tych panelach nic więcej nie potrzeba, w tej diodzie jest wentylator 120m/h w potrojnym panelu 320m/h radiator ma okolo 35 stopni
 

viceroyRed

New member
witam ostatnio trochę cicho małe problemy ze zdrowiem, stres, ale znalazłem mały upik. 24 Dzień życia
picture.php
 

viceroyRed

New member
Witam, roślinki na zdjeciach mają 29 dni, zostały wczoraj przełączone na 12/12. W tygodniu miałem przygodę z wyciągiem i na dwa dni zafundowałem dziewczyną 35 stopniowe upały, sytuacja opanowana a panny szybko wróciły do formy.

picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top