What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Koncentrátumok fajtái

Alanbrown88

Member
Egy kis trimmelt levèllel már kísèrleteztem nemrèg. Annak elviselhető volt a szaga. Viszont a potens bud már tènyleg ütős lehet ahogy mondod.Mivel nincs mèg tapasztalatom ezèrt ebbe nem gondoltam bele úgy igazán.
Köszi hogy figyelmeztettèl.
 

Kukutyin

Member
Igen és nem... működni működik, de hát ez nem erre való. Ilyen rongyban öreganyám csinált túrót amíg voltak tehenei :D Elég olcsón lehet találni jó all mesh bubble baget. Száraz jéggel kevesebb a macera és elég két zsák.. egy 73-as meg egy 120-as.
 

Kukutyin

Member
Hát az anyaországban nem hinném, hogy fogsz találni. Ebayen nézz körbe esetleg, vagy ha gyakorlott vagy akkor ali-n. Én nem rendelnék direktben kínából, persze onnan jön mindenféleképp, de ha eu-ból rendelsz valamilyen viszonteladótól, akkor nem kell annyit várni és biztosabb, hogy megjön.
 

Alanbrown88

Member
Kínából, aliról kb min 1 hónap mire megjön.EUn belül lényegesen gyorsabb.Meg persze megvan az esélye hogy meg sem jön. Volt rá példa.
 

Uzsidoboz

Well-known member
CC hasis
20211107_200325.jpg
20211107_201120.jpg
20211107_202308.jpg
20211107_201149.jpg
 

Giovannie

New member
Az IPA-ra még nem jött véglegesítés! Akkor lehet avagy sem?
Ami nekem van azt írja 100% tiszta minőség
UN szám:1219
CAS szám 67-63-0
Ha nem megfelelő akkor mihez nyúlhatnék biztonságosan?
Anyukámnak lenne az olaj esetleg valaki adagolási útmutatót hogy hogyan kezdjük?
 
Top