What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

ki mit vet(ne) 2020-ban a pusztába ?

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
lassan ideje elkezdeni legalább elméletben
mit lenne érdemes vetni.
aze nem irok semmit mert nemtudom.
ötleteket javaslatokat jó lenne olvasni
 

Pillang

Well-known member
Szívem szerint minden növényt kitennék. De be vagyok kényszerülve négy fal közé, nem fogok egyet sem. Érdemes április közepén, végén előnevelt autokkal kezdeni, majd rendeset is, úgy kétszer van aratás. Ahol sok a vadporzás, ott amúgy is csak a korai automatákkal érdemes, vagy később érő fotóssal, de azoknál gyakran a penész dönti el, mikor aratok. A korai autok meg sosem olyan potensek, szóval a faszom :)

Auto northern lights 2 éve. Ilyet pl érdemes
picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ja nl az jo meg a critical vagy automazar einstandoltam auto acidet nem tul reg. auto ak vagy kush ezek is jok lehetnek bar kint nem lattam egyiket se.
 

N4sker79

Member
Nekem épp ma jött meg a csomagom.
Amiben van white widow, og kush,purple queen,spec queen,bubblegum xl,
az ajándék pedig amnesi haze meg critical.
Én nem csípem az autokat .fertőzött területen élek.Gecire bemagosodik.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
amnezia ha szerencsed lesz november kozepere jo lehet. a tobbi az okt kozepe vege.
autoval meg aze csinajjad amit pillang mondott neveljed elo es 3-4-5 hetesen ke kirakni szinte csak viragozni aprilis fele ha jo az ido
 

f2obsession

Active member
Nekem anno a Serious seeds White Russianja volt nagy kedvencem outban (a Dannyboy után, amit sajna már nem kapni). Nagyon sokat, és szinte már túl erőset terem outban. Magosodásra is kevésbbé hajlamos az átlagnál, és penészbaj sem érte. Manikűrözni (ha igazán szépre akarod) mondjuk elég pepecselős (mondhatni idegtépő), de a virágzat közül kinövő apróbb levelei annyira gyantásak, hogy szerintem a "hanyagabb" manikűrözés is egy vállalható út az esetében.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
sensi skunk volt hasonlo wrhez csak jobb rugy/level arannyal. bar amirol kepet raktam huba wr illatban klasszikus white russian viszont a viragzat valami brutalis lett
 

f2obsession

Active member
Azok szép bugák, igen, de az nem indooros?

Kétlem, hogy potenciálban is hozta a sensi skunk a WR szintjét. Aztán lehet, én nyúltam bele rossz időszakába a Sensi seedsnek (azt hiszem valahol olvastam róluk olyat, hogy volt valami bust, ami után egy darabig ócskább genetikából dolgoztak).

Minden esetre nekem 2 fajtával volt dolgom Sensiéktől, mind a kettő olyan bóvli lett, hogy még egy random bagseed szintjét se hozták. Pedig a logójuk nagyon tetszik, egy magos doboz még meg is van tizenpárévről...
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
igen errol folyamatosan megy a talalgatas mikor ki vesztett el mit es kinek a kurvaaaanyjat.. van egy epp folyamatban levo thread pont sensirol...

persze az belteri.. de amirol en beszelek az kinti volt es egymas mellett nottek mocsarban... sensi skunk kb kozepszar mint a wr kommersz vonalai lehet szerencsed volt az eros fenoval. max azt mondanam ra kellemes de hamar toleranciat alakit ki mindketto

sensitol ami biztos jo az a maple leaf indica. skunk1 superskunk esetleg az afgan. mexikoi sativa
 

f2obsession

Active member
Nekem a Mexican Sativa volt az egyik nagy csalódás. Kellemes, de nagyon nem "kielégítő" high (igaz, akkoriban ki lehetett maxolva a toleranciám). Sokáig azt hittem, ilyenek a sativák. Aztán kaptam egy SSH klónt...

Számomra pont a Skunk vonal a kommersz, talán a white skunk kivételével. Bár abban egyetértek, hogy a WR sem az az "ínyenc" hibrid, inkább a potenciálra, és a hozamra van kihegyezve (kommersz szempontok), de ezekben engem lenyűgözött.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
de ez csak kint vagy bent ? mexikoi bent szar lesz nem tudsz neki eleg fenyt adni... kene 1000w hps meg 2 600 mh foleje es kurvanagyra kellene nevelni
plusz 3 fenoja van kb a korai szar ami kesz van szeptember vegen
 

f2obsession

Active member
Egy csomag magból ha jól emlékszem 3 ment kint + 1 egy ismerősnek ajándékozva szintén kint (de abból is kaptam kóstolót). Inkább októberi aratás rémlik, de az biztos, hogy a novemberben sem teljesen beérő SSH-hoz képest nagyon korai volt.

Nem akartam ennyire leszólni, de az enyém tényleg szar volt. Konkrétan a korábbi körök bagseed növényei jobbat adtak. Azokból legalább volt az a mennyiség, amitől rendesen betéptem...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
persze. mindenbol lehet szar es kurvajo is.
mexikoi fenyevekre van a silver haze tol. nem is lehet egy lapra tenni. amugy a mexikoi es az ssh is hibrid egyikse tiszta sativa egyaltalan se
 

aetius08

Member
Vannak olyan strainek amik kifejezetten rezisztensek penészre? Vagy ha nem is teljesen az, de köztudottan ellenállóbb? Tudtok pár tippet adni?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
vannak, fleg amiket kültéren csinálnak, kc brainsnek szinte az összes fajtája, kivéve a nagyon hosszu virágzásuak. ace seeds fajtáit érdemes megnézni k elég jól leírják melyik mire érzékeny vagy reziztensebb
 

Merky

New member
Sziasztok, na ki mit vet? ��
Kérdéssel fordulnék hozzátok: outba mennék én is, autot es fotot is tervezek, ki mit ajánlana? Én személy szerint rqstől néztem autónak royal haze fotonak special queen 1-re gondoltam de más javaslatokat is szívesen fogadok.
 

Pillang

Well-known member
A special queent dicserik erre, a royal hazeről meg nekem van jó véleményem. Csak a nevük olyan koronás, nem is tudom...
 

Merky

New member
Specialról jókat hallottam én is és az ára is nagyon jó,ezért gondoltam rá.Mit értesz az alatt hogy koronás? :)
Nyitott vagyok bármilyen fajtára, nincs konkrét elképzelés,mint ahogy te is kezdted ezt a threadet,kint lenne guerrillaba,szeretnék fotosal és autoval is próbálkozni,aztán meglátjuk hogy sikerül.
 
Top