What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

mátyás

Active member
Köszönöm a segítséget, ezt a weboldalt én is néztem, de elvileg nekik is kell. Mindegy, leadok egy rendelést, aztán meglátom mi történik.
Ha nem sikerül fölnyergelem lovam, biztosan van még vármegyémben néhány hely, hol szerencsét próbálhatok.
Sikerült a rendelés? Nem kértek semmit?
 

AILD10

New member
Tevattok.
Október elsején kapcsoltam 12 be.
Mámma sajnos 3.5 órával tovább aludt a jányom.☹️.
Nagyon be fog baszni a fejébe a depi?
 

AILD10

New member
Oszt ha nem alszik többször csak amennyi elő van írva? Vagy má mindegy? Behermul így is úgy is vagy majd kiderül?
 

Tilosradio

Member
Nincs kőbe vèsve, nézegesd vannak e szőrös herék és csipicsip. Asszem pont Solon mondta, egyszer elfelejtette őket és 3 napig sötétben voltak azt kibírták.
 

shiwnouk

Member
Sziasztok!
Első köröm lenne.. melyikkel lesz könyebb dolgom elsőre Plagron ALL mix (lehet másik Mix változat is, de ezt néztem ki) vagy Kókusz? A felmerölő árkülönbség most ne legyen faktor, csak magamnak lesz pár tő kb. 4 mindössze. Ha ezt sikerülne eldönteni, jönnék még sorra pár kérdéssel.. :) Köszi szépen!
 

RasJah

Member
Sziasztok!
Első köröm lenne.. melyikkel lesz könyebb dolgom elsőre Plagron ALL mix (lehet másik Mix változat is, de ezt néztem ki) vagy Kókusz? A felmerölő árkülönbség most ne legyen faktor, csak magamnak lesz pár tő kb. 4 mindössze. Ha ezt sikerülne eldönteni, jönnék még sorra pár kérdéssel.. :) Köszi szépen!
Első körnek én a Plagron LightMix-et ajánlanám. +10% perlit. Vászon cserépbe. 8 literes bőven elég.
 

btibi12

New member
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy ti honnan szoktatok magokat rendelni? Mert sajnos a haverom akivel eddig hozatam magamnak külföldről kórházba került balesete lett.
Melyik olyan webshop amelyik megbízható és gyorsan is ki szállítja?
Előre köszönöm a válaszokat.😁
 

btibi12

New member
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy ti honnan szoktatok magokat rendelni? Mert sajnos a haverom akivel eddig hozatam magamnak külföldről kórházba került balesete lett.
Melyik olyan webshop amelyik megbízható és gyorsan is ki szállítja?
Előre köszönöm a válaszokat.😁
Akkor jobban járok ha Magam megyek ki pl Ausztriába magot venni? Mint hogy megrendeltem pl a seed mafiarol?
 

shiwnouk

Member
Első körnek én a Plagron LightMix-et ajánlanám. +10% perlit. Vászon cserépbe. 8 literes bőven elég.
Köszi a választ! Plagron growmixet akartam írni, nem all mixet, de végülis mindegy, mert te lightot mondod :D Azt néztem perlit a leírás alapján van benne, annyi nem elég, hanem még addoljak 10%-ot?
Az ilyen tőzeges közegnél mennyire fontos az EC? van olyan fontos, mint a kókusznál, mennyire érdemes belőni? A PH 5.5-re állítva megfelelő?
 

Blekketekk

Active member
Köszi a választ! Plagron growmixet akartam írni, nem all mixet, de végülis mindegy, mert te lightot mondod :D Azt néztem perlit a leírás alapján van benne, annyi nem elég, hanem még addoljak 10%-ot?
Az ilyen tőzeges közegnél mennyire fontos az EC? van olyan fontos, mint a kókusznál, mennyire érdemes belőni? A PH 5.5-re állítva megfelelő?
Hello, az ec az igazából mindig fontos (nem organikus kert lesz ugye? Mer ott nem nézünk ec-t) de magoncoknál különösen fontos mer kiég a faszba ha tele van a közeged szajréval. Nekem batmix (Plagron) nem volt rá példa sose, de persze trükközni kell hogy ne legyen égés (valamelyik naplóban már írtam hogy és miért). Mindegyik Plagron zsákos tőzegkeverékben van perlit, igazából ez a Te rutinodtól függ teszel-e hozzá, én szoktam plusz perlitet meg még sok minden mást is… ennek a miértjéről oldalakat lehetne írni, ne haragudj de nem teszem meg, valamennyit azért kutass is a témában. Ph a Plagron közegeknél valahol 6-7 között van ha jól emlékszem, és ez nem véletlen. Ebből rájöhetsz hogy az 5,5 ph az rossz út neked, hamar sok bajod lesz, én 6-7 között játszok a locsolovíz ph-jával. Ha vissza lapozol itt, több táblázat is meg lett osztva, át lett rágva az elmúlt hetekben. Szóval milyen Ec-t meg minek akarsz belőni?! Ember mennyé hydro/kókuszban, azt ott lehet méricskélni orrvérzésig, csinálj pro kertet, a sarazást meg dagasztást meg hagyd meg nekem mert én élvezem vele a munkát. 😃 Písz 🙂
 

Latest posts

Latest posts

Top