What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

INDOOR - PYTANIA

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Melon: Zawsze przeciez mozesz sobie zrobic tlumik to wentylatora ;)) Tak jak czaczo pisal karton do niego wynetyl do tego przewod wentylacyjny w eske i wszystko okladasz welna mineralna i po sprawie - nic nie slychac ;))
 

Delix

New member
Yo.
Nosze sie z zamiarem wstawienia do HB (xl) systemu GH Dutch Pot (aero). na boki raczej bez problemu. zastanawia mnie tylko wysokosc. 67centow to nie malo... krzak nie mial by wiecej jak metr bo pod sufitem jeszcze wing sobie wisi. jak wam sie to widzi?
Ktos korzystal z tego systemu? Warte ogolnie polecenia czy sa lepsze alternatywy do homeboxa?
 
P

piterr

chyba najbardziej nadaje sie do tego dzialu
gdzie moge kupic cindy 99 femi? najlepiej na sztuki jakby byly...
pozdr
 
Last edited:

Ilovedrive

Member
Panowie wie ktoś gdzie znaleść namiocik 100x100x180 nie przepuszczający światełka w cenie niższej niż na hempie ?
I co myslicie o świetlówkach CFL ? porównując z HPSem . Chodzi mi o to aby nie walczyć ze zbyt wysoką temperaturką i planuje wrzucić 2x 200wCFL (175w)
ma tu ktoś namiocik z takimi świetlóweczkami ?

pozdrawiam
 

mario_PL

Active member
z tego co patrzyłem to te namioty bardziej opłaca się kupić np. na wyspach za funty ale to najlepiej jak byś miał ziomka jakiegoś tam bo przesyłka też kosztuje ale zawsze ktoś może przywieźć, ceny wychodzą prawie połowę mniejsze
 

Ilovedrive

Member
Qrcze blade te namioty ważą 11 kilo (ten na hempie) a jeżeli znajomi wpadają do pl to zawsze samolotem także to nie wypali :/
szukam dalej . Tak czy siak dzięki mario

pozdrawiam
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Sa firmy prywatne ktore jezdza busami z Anglii do Polski. U mnie nadanie paczki ~25kg kosztowalo 10funtow. Takze twoj znajomy moze taka opcja wyslac paczuszke. busy dojezdzaja nawet w rejony Leeds. O polowe tansze namioty w anglii ? Podaj adres - podziel sie ;)
 
M

Mr.TopTop

BajCus, podłoże warte przetestowania,ciekawe jak sie sprawdzi, Ph 6 czyli w normie, skład mieszanki podany przez producenta: Skład podłoża: N-120 mg/l, P-70 mg/l, K-200 mg/l, Mg-40, Ca~2000 mg/l, Fe-10 mg/l, Cu-8 mg/l, Mn-3 mg/l, B-2 mg/l, Mo-2 mg/l, Zn-2 mg/l, mikroelementy (scheletowane przez EDTA), w/g mnie za dużo potasu, jest to podłoże do rozsad uniwersalne, czyli do roślin warzywnych a także kwiatów, są na rynku lepsze produkty :), mieszanka 60/40 będzie ok ale pod warunkiem że dodamy dolomit, pozdro top :)))
 
B

BajCus

Mr.TopTop dzięki za szybką odpowiedź. Odnośnie lepszych produktów miałeś na myśli produkty firmy kompo, ziemię bioterra plus canny czy jeszcze coś innego?
 

mario_PL

Active member
trochę przesadziłem, może nie są o połowę tańsze ale :
tu kosztuje DR100 949
a tu 119 funtów=119*4,7=559
dostawa do europy kosztuje 25f wiec i tak by się opłacało a jak by dobrze poszukać to może coś taniej by dało rade znaleźć

zamawiał ktoś z was jakiś większy setup z hempa albo growbox.pl?? ciekaw jestem czy na jakiś upust można liczyć przy zamówieniu ok 1000-1500 zł i mniej więcej ile by mogli wtedy zjechać z ceny
i pytanko odnośnie koko , mogę go mieszać z bat guano w proszku czy kupić taki w płynie i podlewać nim później,
rozumiem że kokos nie ma żadnych składników odżywczych więc trzeba od razu lać nawozy tak? (jakie polecacie??)
 

clothez

Member
panowie Canna boost BIO czy zwykly .. mam dylemat bo zwykly boscik mi sie konczy i zastanawiam sie co teraz ybrac czy Bio czy dalej zwykly pokoj !
 
Czy ktoś używał może ECODOR - EcoHome?

EcoHome to biologiczny środek do zwalczania nieprzyjemnych zapachów w Twoim domu. Doskonale nadaje się do usuwania brzydkich zapachów z kuchni, łazienki czy sypialni. Dzięki swojej naturalnej formule EcoHome pozwoli Państwu na stałe usunąć brzydkie zapachy z domu. EcoHome nie maskuje nieprzyjemnej woni odświeżaczem on usuwa cząsteczki nieprzyjemnego zapachu.
 

przemix

Member
pilnie poszukuje kupic tace 2x4. z polskich sklepow ktore znam zaden mi nie pomoze. jakies propozycje?
edit:
tace nabylem w czeskim sklepie. obsluga nawet mowi po polsku;)
a dodatkowo mam do oddania za koszt przesylki 2 odblysniki medium
 

Ghonox

Member
Nie wiem, czy to dobry temat ale...

Będę mieć kilka układów do HPS 1000w
Da radę pod tym odpalić żarówkę mniejszej mocy? tak 150 na moją szafkę starszy ; d
Albo chętnie się wymienię ;] nie mam tylko żarówek.
 

przemix

Member
edit:
jak czesto powinienem nawadniac w systemie kropelkowym? jedni pisza ze caly czas inni ze w czasie swiecenia lampy jeszcze inni ze 2-4 razy dziennie. planty siedza w welnie mineralnej.
 
B

BajCus

mam mały problem. Od trzymania w lodówce i częstej wymianie słoików za bardzo wyschło mi ziółko. Czy jest jakiś sposób aby zwiększyć jego wilgotność?
 

klint

Active member
Veteran
Hmmm ja to robilem tak. Drewniane pudelko od srodka zrosic woda i wrzucic skorke z pomaranczy lyb cytryny razem z budsami i to na dzien lub dwa zamknac. Co pewien czas otwieraj zeby bylo swierze powietrze bo plesn wyskoczy :D

Pozdro Man!:joint:
 

Latest posts

Latest posts

Top