What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor 2011

Bloods

Member
halo nek sm prebrau da samo navadni timerji niso varni za gojit zat ker ne prenašajo wataže in je možnost požarja,zdej me sam zanima če je to res
lp bloods
 

weedster

Active member
Za več kot 600w ne moreš imet navadnega tajmera, kaj pa je pod to watažo pa ni problema. Spet odvisno od modelov. Glede požarov pa po moje ni panike, saj če ti vlki wati skurijo tajmer ti tak al tak nebo delalo ...
 

GreenMAX

Member
Bloods jaz furam 400 watov na poceni timerju iz bau-maxa že kar nekaj let..no problemo...
Res pa je da piše na specifikaciji 3000W....
Tako da se ne sekirat..
Bolj se pazi poceni podaljškov..sem jih skuril že več,ko sem delal okoli bajte(varilni aparat,rezalka,hilti...)
 

GreenMAX

Member
Evo še malo jesenskih barv...
ESBE Hashplant 73 dni....
Twinnug-HashplantR.jpg
 

weedster

Active member
fiino greenmax. To si se malo zmotil pri imenu ? Ni Arne's HashPlant od HFH (esben) ?

anyway res lepe barve ;) k++

peace
 

timoslav

Member
Tista, ko ma tak zavihane liste, ko je na konoplji en rekel, da je okužena to je 100% The Church, ne?
Drugače pa zelo lepe, kakšne bojo še pod 400W..lp
 

young_grower

New member
Ne tista je bubblegummer od Female seeds =) Hpska je že namotirana ter že deluje 18/6 še kake 3tedne+ potem pa 12/12 slike še pridejo :) Trenutna konstantna temp. je pa 30 stopinj..?
 

timoslav

Member
No sem mislil, da je Church, ker on ma rad take zavihane liste ponavadi. Vglavnem nič hudega. Če boš jih še tri tedne mel pod vego, potem bojo pravi monsteri na koncu. :D
 

GreenMAX

Member
Lepe Young!
Samo..še 3 tedne vege potem pa še cvetenje..box ti bo razneslo če misliš peljat do konca v istem prostoru:headbange
Ja in 30 stopinj je preveč,jaz se temu izognem tako da naredim eno rundo cvetenja od Januarja do Maja,čez poletje peljem samo mamice na CFL-kah potem druga runda cvetenja od Septembra do Decembra...
In če uporabljaš 400 W je vršiškanje ali LST skoraj obvezno!
 

timoslav

Member
No, da vam še js malo predstavim svoj skromen grow.
To je bil prvi teden cvetenja,vrste so Lemon Skunk, Strawberry Haze in pa Hawaiian Snow:




Tu pa še par slik od Hawaiian Snow-a v 7-8 tednu cvetenja:



Uploaded with ImageShack.us

Kmalu sledijo še ostale slike dotačas pa lp..
 

Petruchi

Member
Zanimiv je tale Hawaiian Snow,... uporabljaš kakšno posebno tehniko, namreč sila nenavadno raste??? Kakšen medij uporabljaš, mogoče kako mešanico zemlje s perlitom?

Drugače pa res lepe rožce,..
 

timoslav

Member
Ehh ne,kot lahko vidiš iz prvih treh slik je raslo v tehniki SCROG zato,ko sem mrežo prerezal se je tak čudno povesila..medij je pa zemlja od Asef-a ter perlit ja nč posebnega,edino lonci so malo drugačni in sicer Air Pot..lp
http://www.airpotgarden.com/
 

Petruchi

Member
Saj se mi je zdelo da je bil to scrog,...nisem še poskusil vendar nameravam ko dobim box primeren za moje prostorske razmere,...
Tile Air Pot so pa kr neki,...vendar od takrat ko sem ugotovil da hidro ni neki bav-bav imam rajši vodo ko zemljo. Pravo veselje mi je gledati kako rasejo korenine.
Z malo truda in resnosti se dobijo lepi rezultati :)
 

Agropop

Member
Zdravo fantje!

V boksu 1,4š pa 2,0v z lončki 11l 25x25 in mh-štirsto in šesto za cvet, bi se posadilo big bud-a od sensi seeds... Zanima me ali bi moral glede na mere rožo vršičkat,da ne bi bilo sraje,da bi mi placa oz višine zmanjkalo??
Sicer na uradni strani piše,da je višina od 110-150cm samo ne piše pa a je to mera,ki jo naredi v zemlji, ali kaj drugega :S ?
Lepo prosim za kak nasvet,thnx.
 

Latest posts

Latest posts

Top