What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor 2011

krompir

Member
Evo tu sta pa se dve moje jamaican dream pod 250w hps v boxu 60x60x120cm.
50. dan cvetenja ( se kak tedn pa bo ).
 

Attachments

  • DSC05454.jpg
    DSC05454.jpg
    104.4 KB · Views: 75
  • DSC05453.jpg
    DSC05453.jpg
    107.3 KB · Views: 78

krompir

Member
Hvala fantje :) . Timoslav ja res skor pol box/a pokrije tale ventilator, sam ucinkovit pa je. Najbolj mi je pa vsec to, da se ga skoraj da ne slisi ( 11db).
Naj dodam se to, da je celoten grow gnojen samo z organskimi gnojili, nic mineralnih .
 

krompir

Member
Ej popravic povedan nimam pojma od kje mi ta ventilator :), sem ga med staro saro nasel, pa se zicke so bile potrgane, tako da je bilo treba se spajkat ... Zna bit ,da je pri cool pc nabavljen.
Jp passion dve sta. Vegetacija 35 dni iz semena, raste pa v 12 l loncih.
 

krompir

Member
In je že v kozarcih :) . Skupaj je naneslo 128g suhega. Bule trde, kot kamen kost :), zadane tok, da sem po 5ih jointih skor tripal , res zelo zelo močan high, zamikanje slike ipd...:) Že dolgo nisem kadil tok močnega stafa. Okus počasi pridobiva, ni pa še to to, ker je v kozarcih šele 2 dni .
Še nekaj slikc cofkov
 

Attachments

  • DSC05472.jpg
    DSC05472.jpg
    99.4 KB · Views: 86
  • DSC05474.jpg
    DSC05474.jpg
    96.2 KB · Views: 73
  • DSC05476.jpg
    DSC05476.jpg
    101.4 KB · Views: 74
  • DSC05475.jpg
    DSC05475.jpg
    107 KB · Views: 74
  • DSC05473.jpg
    DSC05473.jpg
    53.3 KB · Views: 75

Cereus

Active member
Lepo zgledajo te cofi. Prvo sem mislil da je sativka pa vidim, da je hibrid indice in sative. Pa ta Jamaican dream imaš od Eva female seeds, je tako? Že v opisu na spletu piše da seka v tamale:biggrin:

Katera sorta je pa naslednja na vrsti?
 

krompir

Member
Timoslav, še zame je premal :) hhh.
Cereus jp od Eva seeds je in naj bi bila 90% sativa, sam po izgledu bi prej rekel da je več indice v njej. Zadane pa bolj po sativasto :).
Naslednja še nism čisto zihr. Verjetno bo Blue Cheese, ker tej cheese-i tok lepo dišijo da nemorš vrjet .
 

boxii

New member
Živijo sem nov na forumu
Mam 9x WHITE Rhino 8tedno na 18/6 rast prejšnji teden na cvetenje 12/12 zanima me gdaj začne cveteti ker že 1teden nec ni pokazal edino da se zmeraj raste.
Gdaj začne cveteti 1 teden ali 2teden imel sem zdraven AMNEZIA HAZE in je že takoj 4 dan pokazala cvet.
Prosim za odgovor.
 

ganja misija

New member
Živijo sem nov na forumu
Mam 9x WHITE Rhino 8tedno na 18/6 rast prejšnji teden na cvetenje 12/12 zanima me gdaj začne cveteti ker že 1teden nec ni pokazal edino da se zmeraj raste.
Gdaj začne cveteti 1 teden ali 2teden imel sem zdraven AMNEZIA HAZE in je že takoj 4 dan pokazala cvet.
Prosim za odgovor.

Zdravo, nekatere so malo hitrejše kot druge pri prehodu. Sam sem opazil da je hitro pokazala initial cofke in potem po zadnjem razpotegu v 4tem tednu cvetenja je zgledalo kot da se je rast cvetov ustavila pa je potem še precej nafilala... Mislm da je faza cvetenja malo drugačna pri sativah oz indikah... kjer indike hitro pokažejo cofke a počasi filajo, medte ko sativa konstanto fila... prosim, da me popravite, če se motim.

blaž
 

Latest posts

Latest posts

Top