What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Időpont auto növény. Dwarf

Ogkus

New member
Auto növényeket mikor érdemes elkezdeni vadkender fertőzött területen ? Junius 15en ha csiraztatni kezdek auto magokat még "időbe" leszek? Nem futnak bele a pollenszezonba? Red dwarf auto, monster dwarf auto, white dwarf auto, critical cheese, taison auto.Fotosból lenne 3db gorilla glue ezeket elkezdjem még vagy már késő?
Tapasztalatok ezekkel a fajtákkal? Helyszín sima szántóföldbe kiültetve + műtrágya. Köszönöm a segítséget.
 
M

Mackosajt

Én úgy tudom, hogy június közepétől egészen augusztusig tart a pollenszezon. Nem igazán szerencsés ilyen helyre ültetni.
 

Ogkus

New member
Csatornába lesz valamivel a foldszint alatt,illetve az a környék nem annyira fertőzött. Az autokat megprobalom csak lesz valami. A fotos GorillaGluet erdemes még vagy már lekéstem a fotosról?
 
F

FxMaster

Csatornába lesz valamivel a foldszint alatt,illetve az a környék nem annyira fertőzött. Az autokat megprobalom csak lesz valami. A fotos GorillaGluet erdemes még vagy már lekéstem a fotosról?

Nem kellett volna ezért külön topicot nyitnod. Autot én a helyedben már nem raknék el, ahogy a kollega is mondta. Már most is van pollen, az enyéim is bekaptak egy keveset. Fotós még bőven időbe van.
 
F

FxMaster

Ja még annyit, ha július legvégén vagy augusztus elején indítod akkor nem fog magosodni és szép nagy lesz. Mármint az autok :D
 

GK_420

Active member
Írtsd ki a vadakat inkább amennyire tudod...vagy elsétáltál mellettük? :D Számold ki baszki mikor érik be nem nehéz a korai virágzású fajták esnek egybe a pollen felhővel de későit meg ilyen csatorna félékbe nem szerencsés ott megáll a pára ősz felé. Dugd le azokat az afeket aztán majd meglágod...a többi úgyis csak találgatás. Ha senkit nem zavar a sok kender hát alakítsd át a genetikát sajátra...kicsit melós felkutatni de hát valamit valamiért. Pár év alatt kiírtható nagyjából a vad.
 

Ogkus

New member
Rámenne a nyaram mire motors fukaszaval kiirtanam itt a vadat,de a falu túloldalán lévő területen nem láttam még vadat. Oda fogok inditani kollega tanácsára agusztus elején auto magokat. Northerm light és white widow.ot kimegyek ások 10literes gödröt felontom florimos tragyas faforgacsos viragfoldel +pétisó, bele a csiras magot azt jóvanaz úgy. Lehet előnevel őket 2 hetesre őket otthon udvarba. Szóljatok ha hülye vagyok.
 

hobbi ur

Active member
Rámenne a nyaram mire motors fukaszaval kiirtanam itt a vadat,de a falu túloldalán lévő területen nem láttam még vadat. Oda fogok inditani kollega tanácsára agusztus elején auto magokat. Northerm light és white widow.ot kimegyek ások 10literes gödröt felontom florimos tragyas faforgacsos viragfoldel +pétisó, bele a csiras magot azt jóvanaz úgy. Lehet előnevel őket 2 hetesre őket otthon udvarba. Szóljatok ha hülye vagyok.

fuu de a mindenkori mulcsozásról sosem szabad megfeledkezni, mert egyszer má nagyon megszoptam :S
tiszta kandahár van má itt
 

Giovannie

New member
Írtsd ki a vadakat inkább amennyire tudod...vagy elsétáltál mellettük? :D Számold ki baszki mikor érik be nem nehéz a korai virágzású fajták esnek egybe a pollen felhővel de későit meg ilyen csatorna félékbe nem szerencsés ott megáll a pára ősz felé. Dugd le azokat az afeket aztán majd meglágod...a többi úgyis csak találgatás. Ha senkit nem zavar a sok kender hát alakítsd át a genetikát sajátra...kicsit melós felkutatni de hát valamit valamiért. Pár év alatt kiírtható a vad.
Üdv! Erről az "alakítsd át a genetikát sajátra" ez mit takar nagyvonalakban?
 

Uzsidoboz

Well-known member
Én biztos nem szórakáznék ezzel , de ha már ennyi a vad,hasist magzott növényből még mindíg készíthetsz én idén kinti motyóból csak azt csinálok
 

f2obsession

Active member
Akkor ki kellene írtani a pöcsösöket és sajáttal pótolni? Na de azt honnan szedem elő?
Regular mag, bagseed, vagy akár bagseeddel felporzott, majd többször visszakeresztezett (négyzetelt, köbölt) homemade regular mag.

Annak idején mikor outoztam, 2-3 nyár erejéig csináltam ilyet, hogy a "nemes" (többségében inkább csak outban felmagosodott nemesek fattyai) porzósokat kitelepítettem vadkenderek közé, kitépkedtem a nagyobb vad porzósokat. Aztán jó pár évig lehetett is találni a vadak közt betépésre alkalmas (ámbár qrvaszar ízű, és csak többszörös mennyiségben hatásos) növényeket. Kattogás ellen azért nagyon jól tudott jönni ínséges időkben, és gyakorlatilag korlátlan mennyiségben rendelkezésre állt :D Hasisnak megcsinálva meg talán egész tűrhető is lett volna.
 

Latest posts

Latest posts

Top