What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

האם מישהו מכיר טיפול יעיל להיפטר מפנגוס ג&#150

האם מישהו מכיר טיפול יעיל להיפטר מפנגוס ג&#150

אז עשיתי טעות קשה ולא תכננתי נכון את הניקוז שלי ביחד עם הסמארט פוטס ומשכתי לעצמי חרקים דיי מעצבנים.
לצמחים שבפריחה זה לא נראה שזה מזיז אבל לפרחים בצמיחה זה מפריע מאוד עד למצב שזה הורג אותם ועוצר לחלוטין את הגדילה שלהם.
ניסיתי נימגארד אבל לא זול ואין ממש מינון רשום לפאנגוס גנאטס.
מישהו נתקל בתופעה והצליח להיפטר מהם בלי לחסל את כל הקטיף ולהתחיל מחדש?
תודה מראש לכל העונים!

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אני אירגנתי כדורים של Bacillus thurigensis var; israelensis
אבל זה לא קל למצוא אותם

אופציה נוספת זה לשים שכבת פרלייט לח מעל העציץ, גרביון מסביב לכל העציץ ולהוריד את מי שעף עם מטקה חשמלית

תודה על התגובה פונזי! עבר הרבה זמן .... חחחח
את המטקה החשמלית גיליתי במקרה וחיסלתי ככה את רוב המעופפים שהיו לי,כל מה שלא הצלחתי לתפוס המדבקות הצהובות תופסות יופי אבל אני לא מצליח לעצור את המחזור חיים שלהם,זה מציק ברמות על ואי אפשר להשרות את כל העציץ בנימגארד.
איפה השגת את מה שהשגת?
אין חרקים מומלצים שמחסלים את היצורים המעצבנים האלה או משהו חברותי?
לא הבנתי איך הפרלייט הלח עוזר,הם לא אוהבים לחות?
גרביונים אני רוצה לשים קודם על כל מעברי האוויר כדי שלא יעברו מארון לארון כמה שניתן,ברור שזה לא מושלם כי ברגע שאני פותח את הארון כמה בורחים החוצה אבל אני מנסה להקשות עליהם עד למצב שזה יגמר... בינתיים רק ה מדבקות מדללות משמעותית את המעופפים שלהם אבל זה לא מפסיק.

isranabis

Active member
Veteran
מוסקיטו דאנק מחסל את הזחלים של הזבובונים במצע,הוא מכיל את החומר שפונזי כתב,אני קניתי אותו באמזון,חוץ מזה אני חושב שגם קומפוסט תולעים עם תולעים יכול לעזור כי אף פעם אין זבובונים בארגז של התולעים למרות שכל התנאים שהזבובונים אוהבים נמצאים שם לחות והמון רקב של ירקות,בכל מקרה אם תמחזר את המצע לא יהיו לך זבובונים מהניסיון שלי הם באים רק למצעים חדשים

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
תודה על התגובה פונזי! עבר הרבה זמן .... חחחח
את המטקה החשמלית גיליתי במקרה וחיסלתי ככה את רוב המעופפים שהיו לי,כל מה שלא הצלחתי לתפוס המדבקות הצהובות תופסות יופי אבל אני לא מצליח לעצור את המחזור חיים שלהם,זה מציק ברמות על ואי אפשר להשרות את כל העציץ בנימגארד.
איפה השגת את מה שהשגת?
אין חרקים מומלצים שמחסלים את היצורים המעצבנים האלה או משהו חברותי?
לא הבנתי איך הפרלייט הלח עוזר,הם לא אוהבים לחות?
גרביונים אני רוצה לשים קודם על כל מעברי האוויר כדי שלא יעברו מארון לארון כמה שניתן,ברור שזה לא מושלם כי ברגע שאני פותח את הארון כמה בורחים החוצה אבל אני מנסה להקשות עליהם עד למצב שזה יגמר... בינתיים רק ה מדבקות מדללות משמעותית את המעופפים שלהם אבל זה לא מפסיק.
אני קניתי בגרמניה והבאתי, אחלה טבליות
יש נמטודות טורפות ומפרקות את הנימפות שלהם, אבל גם הן - לא זמינות בישראל
פרלייט עוזר כי הם לא מצליחים לצאת דרכו

Latest posts

Latest posts