What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Grow your own! Bangi Haze | Golden Tiger | Killer A5 Haze | Malawi | Panama

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Pai depinde de ce tip de hash preferi.. bubblehash sau dry sieve hash. In functie de asta iei bubblebags (set cat mai complet) ori site serigrafice (si aici iar in functie de ce puritate vrei sa obtii iti va trebui un set mai complet sau mai putin complet. Minima ar fi un 120-130 microni si un 90-110 microni. La astea poti adauga.
Dar e ceva investitie de la 50-100 euro pana la cateva sute, si daca planuiesti sa le iei doar pt trim nu prea merita. Daca planuiesti sa faci hash si din buzi pe viitor, atunci da.
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Bag killer a5h si trimm ul.
Sa fac o data ca nu ma omor tare dupa hash dar, nu vreau nici sa-l arunc. Pentru o tura de h.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Atunci set de 3 sau 5 saci bubblebags sau ice-o-lator pe marimea cea mai mica care ti se pare utilizabila. Cred ca 10 L (2-3 galoane). Ar trebui sa coste max 100 euro. Nu lua copii din china, ca in loc sa fie din material impermeabil sunt captusite cu plastic care se rupe de la primile folosiri si ajunge in hash. Vorbim aici de particule vizibile. Contaminarea se intampla de la prima folosire, chiar si fara sa vezi. Eu am ice-o-lator set de 7 bags si au minim 30 folosiri in 10-15 ani, inca se tin bine. Bubblebags by bubbleman sunt cam aceeasi calitate din ce stiu. Spor.
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Killer a5h are un high limpede. Mai avea nevoie de cateva saptamani pentru a fi gata in totalitate. Aprox 250g.
Totalul obtinut se invarte in jurul la un kg.
 

Latest posts

Latest posts

Top