What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla gang

N3haze

New member
Hello guys!

Tervezgetem első gerilla körömet, találtam egy jó helyet, előkészítem jövőhéten. Arra gondoltam ások két 2 méteres gödröt, rétegesen rakok bele virágföld, perlit +macska alom kombót, ugye a vízmegtartás végett. Két hét előnevelés után megy ki egy fotos hubaseeds white swine és egy auto buddha seeds magnum. Havonta fogok kijárni hozzájuk. Szívesen fogadok tippeket, illetve csigák ellen valami okosságot.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Bijo vedelwm csiga ellen vekony rezdrot a szar kore, jo sok szuros vegzodessel kb mint a pengedrot
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Rezmuves nintendo megatron tud csak segiteni..
Megnyuzol vekonyszalas kavelt es abbu kialakitod
 

f2obsession

Active member
Hello guys!

Tervezgetem első gerilla körömet, találtam egy jó helyet, előkészítem jövőhéten. Arra gondoltam ások két 2 méteres gödröt, rétegesen rakok bele virágföld, perlit +macska alom kombót, ugye a vízmegtartás végett. Két hét előnevelés után megy ki egy fotos hubaseeds white swine és egy auto buddha seeds magnum. Havonta fogok kijárni hozzájuk. Szívesen fogadok tippeket, illetve csigák ellen valami okosságot.
2 méteres? Mármint 2 méter mély?

Túlzásnak érzem
 

Latest posts

Latest posts

Top