What's new

Four Way 150w homegreen

newhousegreen

-.-
Veteran
7th 18)(6

7th 18)(6

Nazdárek.Dnes je tomu 7 dní,co už rostou pod 400w.Blizny takřka zmizely,růst bezproblémový.Kolem víkendu se bude přepínat.Jednou pohnojeny florií a postříkány cropmaxem od plagronu.S teplotou zatím vše ok.Noc(venku den) 24°C,Den 26°C.Časem se dokoupí axiální ventilátor na ofuk.O větrání se zatím stará pouze odtahový sunnon o průtoku něco kolem 140m3/hod.Toť asi vše,pokud máte nějaké připomínky,dávám všem prostor.A ještě se zeptám:Nevíte někdo o nějakém levném otočeném ventilátoru tak do 400Kč.Díky,čau :joint:
Box a kytka

Z prava

pravý střed

levý střed

Z leva
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Hoj, určitě bych je nechal déle na růstu, ještě klidně střihni technikou FIM, pak se Ti to rozvětví, ale je to tvoje grow, takže tvůj pěst, ale můj názor. GL.....Chlape
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Se nezdaj,ale rostou tak jedno patro denně,no uvidím.Počítám,že se ještě vytáhnou.Je to hrozná směs všech možných odrůd a modelů.Nikdo neví jak to tam v Nirváně míchaj
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Tak se zase po týdnu ozývám.Zatim žádný problém,vlhkost celkem slušná(odhad).Nakonec jsem nepřepnul o víkendu,udělám to asi až v pondělí(dobrá rada od spolugrowera exoduse).Znovu postřik cropmaxem.Je to na nich z nát.Moc nesajou,ale to bude asi i tim,že je často rosim rozstřikovačem na stromy.

Celkově

Blíž

Skříň

Odtah
 

newhousegreen

-.-
Veteran
6th day 12/12 hod.

6th day 12/12 hod.

Tak po týdnu znovu return.
Metalhalogenová výbojka vyšroubována,našroubována nová hpska a tou je 400w GIB Flower spectre Deluxe.Celkový náklady na tento grow zatím nepřekročily a ani už nepřekročí hranici 5000Kč.Je fakt,že byly nějaký věci odminula,ale ty nejdražší věci se museli koupit.Je to takový guerrila systémek,ale zatím funguje :yoinks: .
Něco ke kytkám:před přepnutím finálně postříkány cropmaxem,celkově v růstové fázi 4X.Hnojil jsem jen 2X a to směsí advanced grow,kapalnou florií a wuxalem super,-prostě divočina.Občas jim přilepším co2 podle Matrixxova návodu na výrobu pomocí droždí a cukru.Na růstu byly tedy 21 dní.
Dnes poprvé pohnojeny plagronem bloom.Jsou již šestým dnem na květové fázi.Docela se vytáhly vis.foto

Květinka před přepnutím

6 dní po přepnutí

Všechno

Vše i se stínítkem a výbojkou

A z blízka
 

newhousegreen

-.-
Veteran
19th 12/12

19th 12/12

Hoj všem místním :wave: .
Teprve až nyní se mi vymstila různá velikost pěstebních nádob.Holky se už přestávali vejít,aby ty menší nestínily těm větším a naopak.Dvě museli nekompromisně ven(tří litrové květináče) za účelem celkově vyššího výnosu z rostlin uložených v 11-ti litrových květináčích a tím i zvýšení výnosu celkově.
Nyní je zalévám už jen alga-bloomem od plagronu jednou týdně,mezi tím jen čistou vodou ze studny.Uvažuju taky o Bcuzz tabletách.
 

Hlava

Member
newhousegreen said:
Nevíte někdo jak efektivně snížit výkon čerpadla?
Z 4500l/hod. potřebuju snížit na něco kolem těch 1500l/hod.
Už jsem to řešil pomocí omezovače průtoku,ale nechci,aby se mi
to celý nějak vypojilo z čerpadla-přecijenom tlak to tvoří celkem velkej :chin:
Trochu sem to chtěl objasnit na mim nákresu,vytlačit vodu nahoru a tím snížit i výkon čerpad. Předem díky za odpovědi.

..cau kolego , hele s tim cerpadlem , taky sem tohle resil , normalne si kup v OBI atp, normalni skrtici ventil , obyc tam maj cca 90kc a trochu lepsi Gardena cca 180Kc , pokud na hadice ,cerpadlo-ventil ,das objimky tak se ti to nerozpoji...podivej na foto


newhousegreen said:
Tak sem se nakonec rozhodl odpěstovat tuhle várku v zemi.
Vím že výsledný produkt bude zřejmě horší,ale zvážil jsem i několik dalších aspektů.
Na prvím místě je uřčitě to,že si chci vypěstovat kouření na léto
Box totiž v červenci vypnu a pojedu si outdoorec,v říjnu ho zase startnu.Nemůžu si dovolit to nějak zkazit.
Dálším důvody jsou:Mám všechny potřebný hnojiva do země.
Musel bych přikoupit hnojky do hydroponie,čerpadlo protože
to moje je rozbitý ještě cocos,rockwool nebo keramzid.
:confused:
Zkušenosti s hydrem tedy načerpám až koncem léta(snad) :badday:


....hele horsi , to je zazite z outdooru ze mensi, mene chutne atp, nene pokazdy to je takovy jak se o to postaras :canabis: hehe , jak rikal Cibin , neni lepsi huleni nez z poradny hliny , a vynos udelas kolikrat vetsi nez dela v hydru pulka lidi co znam :yoinks: , ty nejvetsi oldschoolove na OG jeli jedine hlinu pro sebe , hydro na bizz....kyticky mas pekne klidne bych jim i pridal na hnojeni , jestli buse stavet nejaky hydro tak se ozvi , kdyz bude cas rad ti poradim , mej se Hlava
:wave:


 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Nazdar Hlavo.Příští kolo,které se už nezadržitelně blíží budu pěstovat v novém,lépe větraném boxu o rozměrech 1m2.Kytky dostanou co možná nejlepší směs půdy a v plánu je jich tam dát 16.Hydro mě už příliš neláká.Zamiloval jsem si všechny ty půdní vychytávky a taky chci pěstovat co nejví bio,protože produkt nejen kouřím,ale i jinak zpracovávám(kuchtění).Zatim čus.Příště možná už s foťákem :dance:
 

Hlava

Member
...urcite , jen do toho , jen si porid aspon hranaty kvetinace , kvuli skladnosti a kyti se tak daj presouvat podle velikosti/potreby jak chces , minulej rok sem mel od Biobizz All mix a kdyz sem to kosil tak sem rikal jak tan zbytek substratu dam na zahradku , vytahnu koreny z kwetniku a..... a oni tam jen same koreny :jawdrop: proste to byla kostka korenu zadnej substrat , ty kyti to proste sezrali ...:D:D:D
 

Wickkk

Active member
Cau pěkný paličky ! Ale jak řikali ostatní tak jsi to mel nechat dele na rustu určite by jsi mel vetši vynos :) mej se
 
Top