What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Φωτογραφίες / pictures...

G

Guest

Sensi star:bashhead:
picture.php

[YOUTUBEIF]zbp60IX_jFQ[/YOUTUBEIF]
 

makedon

Member
Veteran
παπαδες εκανε κανονικα η αυτα που φαινοντε?

εδω που τα λεμε κ ιντικαρα χρειαζεται για τον υπνο..
 
G

Guest

Mόνο αυτή η φώτο νομίζω υπάρχει ακόμα...
picture.php

Έκανε παπάδες πέτρα .Με 5 βδομάδες ανάπτυξη έκανε 2 βδομάδες σχεδόν να δείξει φύλο(ενώ τα άλλα είχαν δείξει σχεδόν όλα από το βεγκ)και τέλειωσε νωρίτερα απ'όλα,στις 9 βδομάδες με κανα 20% καραμέλα.Αλλά μόνο για ύπνο.Λάιτ μαστούρα,αλλά χαλαρωτική.Στο δίμηνο πάνω κάτι άρχισε να λέει ,αλλά δεν πρόλαβε :biggrin:
 

makedon

Member
Veteran
παντος αν κ αυτο φαινετε προβληματικο,η ρατσα με το πεντιγκρι κ τα βραβεια που κουβαλα αξιζει μια δοκιμη..
 
G

Guest

Να δούμε,θα μας ρίξει κανά ραπόρτο ο Χάσι:whistling:Και για κείνο το Ο-τζι επίσης...

Όντως,το ότι δοκίμασα ένα μοναδικό σπόρι και βγήκε μπλόφα δε λέει κάτι...Δυστυχώς η δεύτερη απόπειρα το καλοκαίρι μου έμεινε στο χέρι (τότε που ντύθηκα άγγελος του θανάτου για σπόρια :biggrin:)
Άλλο ένα έμεινε...Μήπως σε τρώει να το κρατήσω;;)
 

makedon

Member
Veteran
τη γεμεισες τη στρουγκα με σατιβαρες βαλε κ κανα καναπεδοφλαουρο για τα ανησυχα βραδια..
αν κ με το μαλαουι μερικες φορες κοιμομουν σα τουβλο..μηπος κ το m x pck σου κανει τα ιδια?
αμα εισαι εσυ αγγελος θανατου τι να πουν κ κατι αλλοι... :biggrin:

θενξ για το ενδιαφερων :tiphat: αλλα ειναι κομπλε νομιζω τωρα το ντουλαπι,βαλτο να δουμε αν θα σου κατσει καλυτερα,η τριτη παντα ειναι η καλυτερη λενε :dance013:

κ αυτοι οι βαρβαροι εδω μονο απο ιντικαρες ενθουσιαζονται :)
 

orfeas

Active member
Veteran
Το pck είναι μαστουρόχορτο, στάση του νεκρού ή άγγελος θανάτου :biggrin: αλλά και το m x pck παρόμοια λέρα είναι, μόνο που το m δίνει άλλο χαρακτήρα και ναρκώνει μόνο στη λανθασμένη δόση :)
 

makedon

Member
Veteran
κατι αλλο,στριβω ενα γαρο κ βαζω μεσα pck κ εχω κ λιγο m και βαζω κ απ αυτο κ το φουντωνω,η στουρα θα ειναι ιδια σαν να επινα mxpck ?

ηλιθιες ερωτησεις για να λυθουν ηλιθια ερωτηματα :blowbubbles:
 
G

Guest

τη γεμεισες τη στρουγκα με σατιβαρες βαλε κ κανα καναπεδοφλαουρο για τα ανησυχα βραδια..
αν κ με το μαλαουι μερικες φορες κοιμομουν σα τουβλο..μηπος κ το m x pck σου κανει τα ιδια?
αμα εισαι εσυ αγγελος θανατου τι να πουν κ κατι αλλοι...

Έχω ίντικα γέρνουσες πολλές(έχω φλωρέψει).Το Pure AK σκανκοειδές με άρωμα φραουλίτσα ψιλοκαναπεδάτο.Μπούμπα χ Καλι το πιο ίντικα.Εκείνο με το όνομα σιδηρόδρομο του Σαμαρείτη κάνει κι αυτό.Κι ο φενο του Οριεντ που πίνω τώρα ψιλοβαριοπούλα είναι(αν και την πας και τη βόλτα χωρίς να σε φάνε).Η σκανκάρα της λαικής που θα κρατήσω σίγουρα αν βγει θηλυκό είναι ολ αράουντ και είναι και πολύ δυνατό...Και τα υπόλοιπα πλην της Μάδρε είναι υβρίδια 50-50,60-40 (οι γονείς τουλάχιστον,τι θα μας κάτσει άλλη ιστορία.

Το pck είναι μαστουρόχορτο, στάση του νεκρού ή άγγελος θανάτου :biggrin: αλλά και το m x pck παρόμοια λέρα είναι, μόνο που το m δίνει άλλο χαρακτήρα και ναρκώνει μόνο στη λανθασμένη δόση :)

Για το pck έχω σχηματίσει πολύ καλή γνώμη τουλάχιστον για την παλέτα αρωμάτων/γεύσεων από τα υβρίδιά του που δοκίμασα.
Από το χαρακτηρισμό "μαστουριάρικο"ξεφεύγει το μωβ μεξικάνι και φυσικά το MxPCK,όπου συμφωνώ τις εντυπώσεις σου μεσιέ :biggrin:.

κατι αλλο,στριβω ενα γαρο κ βαζω μεσα pck κ εχω κ λιγο m και βαζω κ απ αυτο κ το φουντωνω,η στουρα θα ειναι ιδια σαν να επινα mxpck ?

Τι φενο m,τι pck και τι m x pck(και τι δοσολογία) :biggrin:
Εννοώ μπορεί να κάτσει και τέτοιος συνδυασμός ,αλλά δύσκολο...
Πάντως τα παντρέματα (στα τσιγάρα) είναι πολύ ενδιαφέροντα κάποιες φορές...Με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά κι απ'τα δύο ή κάτι εντελώς διαφορετικό.Παίζει πολύ κι οσυνδυασμός των τερπενίων εικάζω...Καλά παραμιλάω :laughing:
 

orfeas

Active member
Veteran
Γιατί παραμιλάς ρε μεγάλε; :)
Αφού και βέβαια είναι διάφοροι οι φαινότυποι και στο πάκι και στο μάλα.
Εγώ αναφερόμουν στο πράσινο πάκι που φέρνει πιο ναρκωτικό απ'το μωβ. Όσο για το υβρίδιο μαλαπάκι, ε λογικό είναι να σκεφτεί κανείς ποιος γονιός κυριαρχεί...στο δικό μου πάντως υπήρχε το μωβ πάκι...

:tiphat:Ορφεύς
 

makedon

Member
Veteran
χαλκιδικη περιπου,στα συνορα...τωρινη ειναι η φωτο,πηγα ειδα ψαρεψα.... κ απογοητευτηκα :biggrin:
 

orfeas

Active member
Veteran
Αυτοί(του Σφύριζα) σίγουρα ζουν σε άλλο πλανήτη!!! Γιατί δεν έχουν ιδέα ποιοι κατασκηνώνουν ελεύθερα, τα καραβάνια των Ιταλών (κυρίως) μια ανάσα από οικιστικές περιοχές...
Επικαλούνται το Σύνταγμα οι ανεγκέφαλοι, αλλά δεν λένε οι κρετίνοι για ποιών πολιτών Σύνταγμα μιλάνε!!! Άι, σιχτίρ!!!

http://www.protothema.gr/politics/a...herou-kabing-zitoun-38-vouleutes-tou-suriza-/
 

makedon

Member
Veteran
ιταλοι? ιταλους τουριστες μονο κερκυρα σηβοτα κ μυκονο εχω δει κ ποτε σε καμπινκ(ελευθερο η μη)....στα μερη μας αυτοι που καμπιζουν ειναι σκοπιανα βουλγαροι κ ρουμανοι...
το θεμα δεν ειναι το να βαλεις σκηνη ειναι το να σεβεσαι τον τοπο,οχι σκηνη πανω στη παραλια κ οχι σκουπιδια

με εχουν γραψει δυο φορες απο 150 το ατομο

κ παλι εκει θα ειμαι καθε χρονο ολο το καλοκαιρι :dance013:
 

orfeas

Active member
Veteran
το θεμα δεν ειναι το να βαλεις σκηνη ειναι το να σεβεσαι τον τοπο,οχι σκηνη πανω στη παραλια κ οχι σκουπιδια

με εχουν γραψει δυο φορες απο 150 το ατομο

κ παλι εκει θα ειμαι καθε χρονο ολο το καλοκαιρι :dance013:

Ακριβώς αυτό είναι το θέμα! Άμα δεις τι γίνεται στα μέρια μου...σερβιέτες, μπέιμπελίνα κι ό,τι άλλο φανταστείς...συν το γεγονός ότι οικειοποιούνται τον χώρο λες κι είναι δικός τους...
 

Ksaderfo

Active member
Αυτοί(του Σφύριζα) σίγουρα ζουν σε άλλο πλανήτη!!! Γιατί δεν έχουν ιδέα ποιοι κατασκηνώνουν ελεύθερα, τα καραβάνια των Ιταλών (κυρίως) μια ανάσα από οικιστικές περιοχές...
Επικαλούνται το Σύνταγμα οι ανεγκέφαλοι, αλλά δεν λένε οι κρετίνοι για ποιών πολιτών Σύνταγμα μιλάνε!!! Άι, σιχτίρ!!!

http://www.protothema.gr/politics/a...herou-kabing-zitoun-38-vouleutes-tou-suriza-/


Α οι Ιταλοί σας την σπάνε εσάς; Εδώ Ουγγαρία - Βουλγκαρία που λέει και ο #makedon....

Don't worry... Φέρει κσαντέρφο απ'το κωριό, μακαιρώσει αυτούς! :D


και για να μη χαλάμε το flooow... :D


attachment.php
attachment.php
 

Attachments

  • 16062011508.jpg
    16062011508.jpg
    56.7 KB · Views: 88
  • 18062011531.jpg
    18062011531.jpg
    88.2 KB · Views: 84
Top