What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Fighting Gorillaz auto (Urban Legends) / 400W mh&led&hps / kókusz-perlit

ZöldlombLegolas

Active member
2 különböző fenot vélek felfedezni. Kettő majd kibassza a sátort. Remélem sokat már nem fognak nőni.
 

Attachments

  • IMG_20221119_103110.jpg
    IMG_20221119_103110.jpg
    4.3 MB · Views: 137

ZöldlombLegolas

Active member
Alsó hajtàsokhoz akkor ne nyúljak? Nem érnék el jobb eredményt ha ahova nem jut fény, és úgyis gyenge minőségű virág képződik levágnám a pöcsbe?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem akkor lenne jobb, ha hagyod és majd, ha levágtad a tetejét, azok is kapnak fényt? bár nem értek hozzá, csak nézelődök mifolyikitt
 

ZöldlombLegolas

Active member
Legközelebbi threademre pár hét múlva számítsatok.

Pirkadatkor, kelet felöl!

CBD orientált matériát fogok babusgatni. Igyekszem egy fenot kétszer egymás után lehozni első körben growshoppos cucokkal, utána meg a bevált cuccokkal. (ebben kérem majd a segítségeteket) CBD olaj előállítása a cél.
 

Blekketekk

Active member
Hyhy, raj vagy szép szüret ez! Szóval cbd strain, autofloba vagy fotósban gondolkodsz? Én épp nyúzok egy Alpine Delight cbd autot (Sensi), arról nem sokat tudok neked mondani egyenlőre. Ellenben 4-5 Red pure cbd autót (Sweet seeds) lepergettem, óriási sikere van a feleségemnél, évek óta cbd olajon élt, azóta sem használt bolti olajat… Van bevált cbd strain amit ajánlanál?
 

ZöldlombLegolas

Active member
Hyhy, raj vagy szép szüret ez! Szóval cbd strain, autofloba vagy fotósban gondolkodsz? Én épp nyúzok egy Alpine Delight cbd autot (Sensi), arról nem sokat tudok neked mondani egyenlőre. Ellenben 4-5 Red pure cbd autót (Sweet seeds) lepergettem, óriási sikere van a feleségemnél, évek óta cbd olajon élt, azóta sem használt bolti olajat… Van bevált cbd strain amit ajánlanál?
Köszi!

Jah nekem is hasonló a terv, csak olajban gondolkodtam. Van a családban daganatos megbetegedés, és gondoltam rá kell próbálni igazi homemade, nagy dózisú cuccal.

Nyitok új threadet. Nézz majd be, folytassuk ott!
 

Latest posts

Latest posts

Top