What's new

ФЕМ.СЕМКИ(пак за жълти стотинки и по-истин&#10

pepel29

Member
Вси4ки примери бяха от фермата за което се извинявам и понеже доста хора в този форум имат същите никове си помислих 4е тук са и хората за които ви говорех
Да моя аутдоор не е нищо особенно но покажи твоя и остави другите да преценят кои е
 

Astral

Member
Пак остроумничиш и отново бягаш от отговорност...кои са никовете от фермата и тук които се повтарят освен моя...и на някои нови колеги?
Май спомена че можеш да посочиш поне 2-ма души с по 2 ника с 1 и същи снимки - направи го!
Относно гледането...всеки 1 резултат е добър...все пак това са нашите растения и ние си ги пушим!
 

focktor

Member
Приема се , че сме разумни и спокойни хора.Поне така трябва да е гроу форумите.Тук сме да си помагаме,не да си мериме пишките ,нали?Ме мисля, че това е надпревара или конкурс ,за най-добрия гроур.Може пък и да греша...
Хвалбите и заяжданията обаче не помагат на никого.Нека поне тука не усираме всичко ,с лошите черти на Българина.
 

Astral

Member
Приема се , че сме разумни и спокойни хора.Поне така трябва да е гроу форумите.Тук сме да си помагаме,не да си мериме пишките ,нали?Ме мисля, че това е надпревара или конкурс ,за най-добрия гроур.Може пък и да греша...
Хвалбите и заяжданията обаче не помагат на никого.Нека поне тука не усираме всичко ,с лошите черти на Българина.

Съгласен на 1000%....манталитетета на бг е суров и гаден...особенно ако става дума за постижения.Зависта е основна черта на Бай Ганьо.Аз лично мразя несправедливи обвинения и злословия по чужд адрес...независимо дали ме засягат пряко.Все пак това не е тема и форум за психология и отново съжелявам за спама.Стана повече от ясно,че човека който отвори темата няма да я продължи....,но има друг желаещ с много опит,който представи друга визия за нещата тук,но не иска да докаже или опровергае изказванията си.
Ок...ясно е че темата е дълбока...изискват се наистина знания и опит тук...,но това не дава право на Pepel 29 да изкача с такива обиди и обвинения при положение,че си мълчи след всички мои въпроси!
Докога ще бъдем такива?Докога ще робуваме на страстите си?
Какво толкова трябва да защитаваме за да бъдем признати?Не е ли това(както и много други места) място за споделяне на инфо?Защо постоянно трябва да се блъскаме 1 в друг и да чакаме приза кой е по-по-най?Къде е градивноста тук?Защо някои хора си позволяват да оплюват други за да могат да изпъкнат?
...имам още много въпроси на които вече имам отговор,но ще спра до тук!
Успехи ви желая на всички!Надявам се и вярвам,че можем да прескочим бариерата на зависта и да споделяме свободно!
 

pepel29

Member
Вси4ки примери са от там
Ето никовете които се повтарят тук и там r3v3ng3, Ina, Coco brice, induction lamp, bgrow, power of plant, bahura, rqpa ,botoro ,darto magare ,astral, Lary12,obie one

а eто хората с еднакви снимки Alb3rts weed ,Bg Niko ,
ще ти намеря още

и аз това искам Аstral но без лъжи
 

Astral

Member
Alb3rts weed и Bg Niko никога не са били членове тук!!!Ако имаш някакви доказателства,че участват тук с други никове заповядай!Ако ли не....хапчетата!!!
edit:power of Plant няма... Master of Plant ...да
 

pepel29

Member
Дали са били или не са само те си знаят Не съм дедектив 4е да задълбавам
От нон стоп лъжи никои в нищо не може да е сигурен
Вси4ко тръгна от тракиа сеед след като си изтри постовете и снимките - номерата на алберт и компания Какво ти говори това 4е не само аз а още един 4лен на форума се осъмни ,с които 4овек за първи път си писахме
Пове4е няма да задълбавам
Еверласт Тракиа ако съм ви обвинил прибързано и несправедливо Извинявам се
и не само на вас а на вси4ки които съм засегнал
Разказах ви цялата предистория
Астрал адвокат ли си им 4е те мъл4ът
Kазах ти брат избягвам да отварям теми и да пиша коментари
И винаги съм се опитвал да бъда максимално то4ен и ясен с пове4е снимки и по малко празни приказки
 

Astral

Member
Дали са били или не са само те си знаят
От нон стоп лъжи никои в нищо не може да е сигурен
Коментара оставаям на четящите....
Аз спирам до тук с коментарите по темата...нямам опит...мога само да гледам:tiphat:
 

_Ina_

Active member
Veteran
Еми аз пиша и там във Фермата и тук. Еи,pepel,аиде млъкваи вече,а пък вие стига сте отговаряли хахаха Ужас ужас Щеше да е много смешно,ако не беше толко тъпо
 
Top