What's new

FastBuds Californian Snow Auto / LSD-25 Auto + Előzmények

mildmind_

New member
Sziasztok!

Szörnyen kezdő vagyok, de egy ideje követem a fórumot, és most jött el az idő, hogy én is aktívabban tudok a projekttel foglalkozni, illetve az első, nem túl sikeres körök után remélhetőleg ez már picivel simábban fog menni. A legelső kör, kellő idő/gondoskodás/felszerelés hiányában, két növény, full kuka lett végül nyáron, ősszel szintén két növényes körből egyedül Dark Devil hozott nem túl sokat, hasonló okok miatt. Ezek mind szintetikus, földes próbálkozások voltak, egy sokkal kontrolálatlanabb környezetben.
A mostani setup a következőképp néz ki: 70x70x160 cm sátor, Mars Hydro 150-es LED, szetthez járt aktívszenes ki/befúvó, 2x1x15L Autopot + 47L tank, amiben a vizet 430l/h hailea pumpa keveri/levegőzteti, valami brit oszcillálós venti, sátorban uh-s párásító, közeg 60 kókusz / 40 perlit. L-25 33 napos, CS 25 körül, mindkettővel BioTabs organikus feeding schedule-jét próbálom követni, (majdnem) minden jót beleértve. Sajnos ennek a körnek az eleje sem volt még annyira ideális, venti is csak három héttel csírázás után jött meg, rh meg folyamatosan mászott el, mert csak időkapcsolóról ment, volt az sajnos minden, locsolás sem volt teljesen rendben, mielőtt bekapcsoltam a potokat. Párát most végül egy vezetéknélküli Sonoff pára+hő érzékelő/relé oldotta meg, így, hogy szűk tíz nap kettejük között 57-60 körüli rh-t lőttem most be. Az LST kezdéshez ideális időszakból is kicsúsztam, de így, hogy időm van már, nem akartam, hogy semmilyen tréning szerűt ne kapjanak, ezért az L-25-öt ami jóval magasabb már, megpróbáltam a tetejét 30 fokkal megdönteni, Snow-t is megpróbáltam valahogy lekötni, összeségében így valamivel talán több fényt kapnak, mint előtte. Mondjuk lehet ők is / én is jobban járnánk ha nem erőltetném ezt annyira, csak a következő körben. ScrOG háló is van, bár azzal is hasonló a helyzet, nem tudom mennyire érné meg egy számomra full új dologba még ezen a körön belül belekezdeni. Összeségében még ha nem is indult tökéletesen ez a kör, remélem sikerül a végére összehozni valamennyi bugát. Bármilyen kritikát/tippet/tanácsot örömmel fogadok, köszi mindenkinek előre is!:bow:

Peace:rasta:



 

Attachments

  • IMG_0249_defaced.jpg
    IMG_0249_defaced.jpg
    2.9 MB · Views: 131
  • IMG_0250_defaced.jpg
    IMG_0250_defaced.jpg
    2.8 MB · Views: 115
  • IMG_0251_defaced.jpg
    IMG_0251_defaced.jpg
    2.7 MB · Views: 123
  • IMG_0252_defaced.jpg
    IMG_0252_defaced.jpg
    2.2 MB · Views: 111
  • IMG_0253_defaced.jpg
    IMG_0253_defaced.jpg
    2.7 MB · Views: 130
  • IMG_0254_defaced.jpg
    IMG_0254_defaced.jpg
    2.8 MB · Views: 135
  • IMG_0255_defaced.jpg
    IMG_0255_defaced.jpg
    3.9 MB · Views: 138

Creeperpark

Well-known member
Mentor
Veteran
Helló barát. Köszönjük, hogy megosztotta munkáját. Szép beállításod van és szép növényeid vannak. Azt javaslom, hogy neveljen annyi növényt, amennyit csak tud, és használja a további növényeket kísérletekhez. Használjon olcsó zsákos vetőmagot, töltse meg sátrát, és gyakorolja a termesztést. Számos növénynél különböző EC mennyiségeket tesztelhet, hogy megtalálja a tökéletes EC-t. Boldog kertészkedést.
 
Top