What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Els? kert RQS WW,NL

vityesz077

New member
Sziasztok,

Ez lenne az els? kertem.
RQS autoflowerek, 2 és, 2 nl
Kés?n vettem ki ?ket a propagátorból, aztán rossz volt a fény, végül kikerültek és valami azért talán lesz rajtuk. :)

Szerintetek ritkítsam a leveleket, hogy több fényt kapjanak a virágok?

Jöhet bármilyen vélemény :)

picture.php


https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=84067&p

[IMG]https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=84067&
 

vityesz077

New member
Azt mondod nem kapnak elég vizet? Naponta 2 l fejenként (ha véletlen nem tudok menni másnap akkor 3.5), ez kevés lenne?
 

f2obsession

Active member
Ha ugyan nem is nagyok, de szerintem nagyon szépek. Én inkább a penészt?l rettegve ritkítanék, nem annyira a fény miatt.
 

Coconutguy

New member
Este locsold szerintem akkor nem párolog el annyi feleslegesen és szabad földbe még nem volt növényem de cserépbe nem szoktam minden nap locsolni de amikor locsolok akkor kb 10 liter megy addig amíg 20% a nem megy tovább szerintem a szabad földbe is inkabb kevesebszer többet

én ritkítanék de ha el?ször ritkítasz akkor inkább kevesebbet és látom a vírágzás elején vagy még talán jó lehet de ha sokat vársz akkor komoly stressz lehet a növénynek ha a virágzás közepe vége fele kezdesz a defoliationbe
 

Coconutguy

New member
1-2 het szerintem ha jo a telefonod közelíts a trichomokra ra ha felh?s szürkés akkor jo ha energizáló hatást szeretnél kicsit hamarabb ha relaxalót akkor inkabb kicsit kes?bb kezd? hiba hogy túl hamar szüretelnek várd meg hogy min 90% barna legyen a kis fehér pistilleknek
 

vityesz077

New member
Sziasztok,
Köszönöm mindenkinek :D

Esetleg valakinek jó tippje van szárításra? Gerilla kert, tehát valamilyen “gerilla szárítás” jöhet csak szóba.

Szárítóháló fent a fán m?ködhet? Hogy lehetne azt vízhatlanná tenni?

Ha bárkinek van jó tippje, várom szeretettel :)
 

Coldplay001

Active member
ez nem nagy novi tehat ne hagyd kint. amugy is csak ellopnak hidd el :) meg aztan feltuno is. a legjobb bebaszni egy meretes karton dobozba amire lukakat vajsz hogy jarja a levego. nem tudod haza vinni vagy valami haverhoz? semmikepp ne hagyd kint!!
 

vityesz077

New member
Végül azért bedobom :D
Els? kert, els? trim, mostmár viszonylag kukac mentesen, brutal magosan :D

Btw: ceresit páramentesít?, tablettás, lehet a szarito helységben? Nincs rá rossz hatással?

picture.php
 

f2obsession

Active member
Btw: ceresit páramentesít?, tablettás, lehet a szarito helységben? Nincs rá rossz hatással?

Szerintem nyugodtan, elvégre rendeltetésszer? használat esetében is "egy leveg?t szívsz vele". Még ha rakna is valamit a cumóra (amit nem hiszek), biztos kisebb baj, mint a penész.

Ellenben ha megveszed, és van leveg?nedvesség mér?d, légyszi csinálj már egy "el?tte-utána" tesztet, kíváncsi lennék, mennyire hatékony dolog ez. Virágzás végére, meg szárításhoz én is fontolgattam már kipróbálni, de egyel?re nem vettem.
 

vityesz077

New member
Szerintem nyugodtan, elvégre rendeltetésszer? használat esetében is "egy leveg?t szívsz vele". Még ha rakna is valamit a cumóra (amit nem hiszek), biztos kisebb baj, mint a penész.

Ellenben ha megveszed, és van leveg?nedvesség mér?d, légyszi csinálj már egy "el?tte-utána" tesztet, kíváncsi lennék, mennyire hatékony dolog ez. Virágzás végére, meg szárításhoz én is fontolgattam már kipróbálni, de egyel?re nem vettem.


Sajnos nem érkezett még meg a mér?m. :(
Így az el?tte állapotot nem tudom elcsípni, csak a jelenlegit. Holnapra ér ide ha minden igaz :)
 

Latest posts

Latest posts

Top