What's new

Dotaz na š a l v ě j divotvornou

Rakosnicek

Member
Veteran
no ona teoreticky prej velmi vzácně semena vytvoří, ale jak to z toho roste nevim :D každopádně já jí třeba mam, miris jí tu jel taky, ale nevim jak je na tom teď

jsem asi před rokem v praze šel po vinohradech a ejhle v okně do ulice docela pěknej keřík :D tak se asi ještě pořád pěstuje :D
 

johnnsson

Member
právě je už pár let zakázaná, takže tak lehký už to neni :D

Jo, poslanci jí pripsali k seznamu omamných a psychotropnich latek, takze ted se na majitele kytky kouka jako kdyby vlastnil heroin :-( To si zadnej shop nelajsne verejne ji prodavat. Holt budu lidem koukat do oken - díky za nápad :biggrin:
 
M

miris

Seminka nevyklici . Rezy krasne koreni za pet dni ve sklince s vodou a odolnost zalezi na rostline jaxi u vas zvykne. Jarni slunko pro tu mou neni problem ale letni uz jen tak dopoledne vecer . Krasne se vzdy rozrusta odspodu . Ma rada kompost a za dva roky sem ji ani nehnojil . Litaj na ni svine uz nvm ktery pritahuje ale plenum zabira...
 

always_bust0

New member
rozhodne nechci delat reklamu ale tusim ze na g.cz kdysi byvalo par lidi kteri meli v nekonopne galerii par salveji, tak me jedine napadlo kontaktovat primo nekoho kdo ji pestuje jestli si nemuzes za nejakej poplatek riznout... ale to ze je zakazana jsem tedy nevedel, dlouhouu dobu nebyla...
 
D

Dogon

picture.php



Ňáký typy na zpracování?
 
N

not real geroi

nech ještě narůst, víc vlhkosti by jí nevadilo . normálně se dá i toppovat :) jinak zpracování viz macerace
 

Euchrid Eucrow

New member
www.botanic.cz , tam tusim prodavali rizky se zkus mrknout
smile.gif
právě je už pár let zakázaná, takže tak lehký už to neni :D
ale to ze je zakazana jsem tedy nevedel, dlouhouu dobu nebyla...
To ze je zakazana, uzce souvisi prave s botanicem.cz, ktery nemalou merou k tomu zakazu dopomohl (minimalne ho hodne urychlil). Sveho casu, kdy byla legalni a prodavana v Cesku, ji botanic.cz vsudemozne inzeroval (napr. na rozzlobenimuzi.com) jako "legalni nahrazka marihuany" a "legalni halucinogeny u nas v prodeji" atp.
Takze, i kdyby ted teoreticky ty rezy prodavali, tak bych doporucoval si radsi pro ne zajet na tu Ukrajinu, nez podporovat tyhle zmrdy... :bashhead:
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
zduř, na ukrajinu bych nejezdil, jestli někdo potřebuje šalvěj budu nějakou jako každej podzim likvidovat, tak když tak pm, nějak se domluvíme
 
Top