What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dobrodošli Slovenci, pokazite se :)

Chong

Active member
Pozdravljeni!

Sem nov na forumu. Čekiram IC že ene 2 leti, konopljo.org pa še 1 let dlje. Zdej prvič postam.

Če vas zanima si poglejte moj 1. grow thread, letošnji outdoor. Sorta je pa freebie BLUE SATTELITE 2.2, dobil sem jih zraven naročila pa so boljša od vseh naročenih :woohoo:, tko da sem sam teh 5 posadu. Dobil sem pa 2 fenota vsaj js mislm da sta ampak to je sam 5 tednov vegetacije. En je zelen (3) en pa rdeč (2), rdeč ma ful lepe temne liste, in pa rdeča stebla.:biggrin:., mam ju na 800m nadmorske, zelene pa na 300m.

Naslov treda:
Blue sattelite freebe guerilla comparison grow<900 ft green pheno vs. red pheno 2700

Link:https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=240587


Thread bom updejtu 1krat tedensko vsako soboto al pa nedeljo, rezen če bo cel vikend deževalo.

Mislim da se ene bilke loteva ena kurčeva plesen. A bo to pomagalo? Neem azal http://www.kalia.si/sl/prodajni-program?page=shop.product_details&flypage=flypage_kalia.tpl&product_id=19691&category_id=4674.





Še slika lista, ki sem ga pol odtrgal.





LP
 

Weedr

Member
pozdravljeni! na konoplji.org je vse tiho pa sm še sm pršu mal pogledat...slikce prpopam ko bo vse pod streho ;)
 

Weedr

Member
pozdravljeni! na konoplji.org je vse tiho pa sm še sm pršu mal pogledat...slikce prpopam ko bo vse pod streho ;)
 

Iksd

New member
Pozdravlljeni slovenci/slovenke!

no sem si še tukaj naredil account, ker konoplja tone in tone v globine brezveznih objav, tem, uprašanj in prepirov, tako da bom tudi vse update objavljal tukaj.

upam da se nas čim več nabere na ta forum, pa da zalaufa mal tale zadeva

peace out :D
 

prx

Member
Lepo da folk hodi zdaj na icmag, konoplja je že par let podn. Ko so zapustili stari mački konopljo je samo propadal, on Škorc pa že tak obljubla 10 let da bo forum nadgradil...itd. Same prazne besede.

Drugače pa dobrodošli!
 

scraper

New member
pozdrav slovenci

Ja prihajam iz hrvaške, ter mam punčku z slovenije..eheheheh pošto nevem pisat baš slovenski pisat ći na hrvaškom..hehhehe, al zato razumijem sve skoro na slovenskom..heheh
vidim da nema baš iz hrvaške puno ljudi tu pa sem se vam pridružil... živjeli...hehhehe
 

Latest posts

Latest posts

Top