What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dobrodošli Slovenci, pokazite se :)

baksus

New member
serbus

no jaz se nisem prvič ustavo tu ampak ker večinoma samo prebiram ICmag sem se dans komaj registriral. Drugače pa je moj nick na konoplji seed že od 2005

Lep pozdrav vsem
 

SetHeh

Member
Lep pozdrav vsem skupaj. Juhu, končno so mi (po dolgem času) avtorizirali račun. :) Vsem želim uspešno sezono 2011!
 

Petruchi

Member
Lep pozdrav vsem SLOVENCEM!!!

Nov na forumu, drugače pa že growam enih par let,...
upam, da vas je še kaj aktivnih tukaj,...

:)
 

Venet

New member
Pozdravljeni rojaki :)
Nekaj časa sem prijavljen na forumu, tokrat sem se opogumil, da napišem svoj prvi prispevek. Nisem nek über gojitelj, le predraga "razvada" me je pripeljala, da si včasih sam pomagam, koliko se da.

Uspešno in veselo, Venet.
 

Krups

New member
Lepo pozdravljeni,

Moram priznat da sm zelo veselo in pozitivno presenečen, da najdem toliko slovencev na strani kot je IC.

Končno sem se odločil pripraviti prvi grow po tem ko že več let ubadam žal samo z teorijo.

Drugače sm pa medical patient ( tak kot si pri nas pač lahko ) in si že vrsto let lajšam bolečine hrbta in kosti z rožcami.
 

GreenMAX

Member
Pozdravljen!
Drugače pa če v Sloveniji gdo pričakuje legalizacijo ali vsaj dekriminilizacijo se je zmotil...
Imamo prerunklaste politike,ki samo kalkulirajo glasove..torej glasovi starih mamic in atekov so pomembnejši od kar nekaj uničenih življenj zaradi gojenja za lastne potrebe....žal....
 

AllTrue

New member
Pozdrav tud od mene,

now na forumu in now pri growu.....letos prvi grow, zadeve sem se bolj lotil, ker mi je zanimivo to delat....pridelek gre pa ves naprej v dobrodelne namene.....brezplačno seveda....:) ....kolegi, družba....veseli prejemniki :dance013:
 
Top