What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

DaBlackman benti project vol. 2.

Blekketekk

Active member
Azért kaparj egy kicsit a mostaniakért is simán menthető még
Jaaa nem adom fel, nem temettem még el őket, akkora para azé nincs! A Red Pure már kezd gyantásodni apró lépésekben. Hétvégén beszámolok róla hogy mi a pálya velük, folytatom a naplóféleséget is, had maradjon itt az utókornak. Jelen pillanatban az átlag hőmérséklet kissé fentebb csúszott 28-29 körülig, a pára stabil 45%. Fényt ugyanúgy 20 órában kapják, 4et alszanak, merjem elkezdeni óvatosan a Plagron alga bloom-ot? Vagy hagyjam hátha összekapják magukat? Flush? Ültessem nagyobb potba?
 

Blekketekk

Active member
Azért kaparj egy kicsit a mostaniakért is simán menthető még
Jaaa nem adom fel, az nem opció hogy ne legyen róluk mit szívni, vagy le flush-ölöm vagy mennek nagyobb potba, folytatni fogom ezt a napló féleséget már csak az utókor miatt is, a legkirályabb az lenne amit Whip írt, szabadföld adjad neki! Csak erre nincs most módom. Hétvégén jelentkezem.
Edit: nem tom miért írtam le mégegyszer, bocs
 

foazegyensuly

Well-known member
ezekkel a kicsi potokkal az a gond hogy egyszerűen szar lesz a gyökere, kicsi és nem tudja úgy felvenni a tápanyagokat sem a kis közegben, hamarabb telítődik a földed sókkal ezáltal feljebb megy az ec ha tápozod ami tápanyagzáródáshoz vezethet rosszabb esetben.
 

Blekketekk

Active member
ezekkel a kicsi potokkal az a gond hogy egyszerűen szar lesz a gyökere, kicsi és nem tudja úgy felvenni a tápanyagokat sem a kis közegben, hamarabb telítődik a földed sókkal ezáltal feljebb megy az ec ha tápozod ami tápanyagzáródáshoz vezethet rosszabb esetben.
Elég világosan leírtad, hogy a jövőben ha bent bohóckodok (már pedig fogok, épp másik led pilács után kutatok a neten) akkor nem fogok baszakodjak maréknyi földben. Logikus amit írsz, nem is tudom mi a faszt vártam… csak hogy értsd, nekem a logikai menet az volt hogy legalább 3 féle gyepem legyen. Lehetne is, csak nagyobb helyen nagyobb potban. Sebaj!
 

Blekketekk

Active member
Figyu @WHIPEDMEAT, az van, hogy box update miatt a virágok ma reggel kiköltöztek a kinti kertembe, mert az egy hete kiköltöztetett és nagyobb potba ültetett BB auton azt látom hogy görcsöt köt saját magára ha vissza be viszem, így az egész hóbelebanc a központi csillagunk alatt foglya befejezni a pályafutását. Kint most reggel 8-tól este 7ig tudnak napozni, ma reggelre a boxban egyébként is 31 C fokot mutatott a hőmérő, úgy hogy az igazi kánikula még csak most jön majd. Lényeg a lényeg hogy nagyon szívesen folytatom ezt naplóféleséget, de ez így már nem benti kör… 😃 Te érzed hogy át dobod-e a kinti szekcióba vagy marad itt vagy valami, béka!
 

foazegyensuly

Well-known member
Elég világosan leírtad, hogy a jövőben ha bent bohóckodok (már pedig fogok, épp másik led pilács után kutatok a neten) akkor nem fogok baszakodjak maréknyi földben. Logikus amit írsz, nem is tudom mi a faszt vártam… csak hogy értsd, nekem a logikai menet az volt hogy legalább 3 féle gyepem legyen. Lehetne is, csak nagyobb helyen nagyobb potban. Sebaj!
ja vágás kicsi a hely úgy voltál kicsi potban kisebbre nő de pont ez a baj is vele, van nyílván olyan növény ami elviseli és produkál értékelhető eredményt de az se örül a kis helynek.
 

foazegyensuly

Well-known member
amúgy ha kicsi növény kell vannak olyanok amik kicsire nőnek genetikailag ezért a kisebb potban is szerintem azok elvannak viszont annál is lehet nagyobb potot használni mert úgyse fog 2 méteresre nőni mert gyárilag olyan hogy kicsire fog nőni de ha nagyobba rakod több helye van a gyökereknek nagyobb felületen tudnak felvenni tápanyagot így szebb lesz a növény talán kicsivel nagyobb is de van olyan auto ami az 1 métert akkor se éri el ha kiülteted. szerintem válassz olyan magokat amikből olyan növények fejlődnek amik kicsire nőnek ha kis helyen akarsz termeszteni.
 

Blekketekk

Active member
pl.: https://www.royalqueenseeds.hu/auto-viragzo-marijuana-magok/130-royal-dwarf.html
Nem lehet ez rossz és köszi hogy belinkelted, tapasztalatom leginkább Sweet seeds-autokkal van, szeretném azokat meg próbálni bent is szeptemberi startal. Rendelni egyenlőre nem fogok tudni mert a “főnökasszony” már meg jegyezte valamelyik nap hogy amúgy nem úgy volt megbeszélve hogy saját dzsungelünk lesz itthon… vannak még Lindás autoflower magok a szekrényben, NYC Diesel, Critical+, Blueberry, meg fotós Kannabiás Purple Kush, ezeket szeretném letudni a nyár folyamán, mindenestre köszi!
 

GrowControl

Well-known member
A kert tekinteteben: fonokasszony meg az atkak kozott csak annyi a kulonbseg, hogy az atkak legalabb szeretik a novenyt.. de a celja mindkettonek ugyanaz lenne, hogy szetbasszak az egeszet :D

En csak fotosrol tudok nyilatkozni, de az a noveny ami 60x75ben kitoltotte faltol falig az egesz satrat, 40x40ben ugy nezett ki mint valami gagyi automata, olyan hianytuneteket lattam a legvegen amiket amugy nem lenne szabad ilyen rovid ido alatt.. a kis pot/kis hely tervezest, meg nagyon kimert tapozast igenyel tapasztalataim szerint..

A szomszedok nem parak? Lesz ott illat... :D

:smoke out:
 

Blekketekk

Active member
A kert tekinteteben: fonokasszony meg az atkak kozott csak annyi a kulonbseg, hogy az atkak legalabb szeretik a novenyt.. de a celja mindkettonek ugyanaz lenne, hogy szetbasszak az egeszet :D

En csak fotosrol tudok nyilatkozni, de az a noveny ami 60x75ben kitoltotte faltol falig az egesz satrat, 40x40ben ugy nezett ki mint valami gagyi automata, olyan hianytuneteket lattam a legvegen amiket amugy nem lenne szabad ilyen rovid ido alatt.. a kis pot/kis hely tervezest, meg nagyon kimert tapozast igenyel tapasztalataim szerint..

A szomszedok nem parak? Lesz ott illat... :D

:smoke out:
A szomszédokkal az elmúlt években nem volt gond, nyugger övezetben élünk, mindenkinek bűzlik valami az udvarán, csak mindenkinek más. 😃 a kimért tápozás is lesz majd idővel, gondolom jön a rutinnal… a főni meg egyenlőre örül az áprilisban szüretelt Red pure cbd nek, egyenlőre… 😁
 

Blekketekk

Active member
Na szóval a polgárpukkasztás kint folytatódik, este fele lesz locsolás (állott csapvíz ph7), mert rothasztó meleg van felénk, felül a két BB auto, közepén az Orange Critical Punch auto, lent a Red Pure… és Critical+ autok. 45. nap körül járunk, kivéve az OCP-ot mert ő 12. napját tapossa.
 

Attachments

  • EA1205F5-1C4E-4538-B632-B85B385B0337.jpeg
    EA1205F5-1C4E-4538-B632-B85B385B0337.jpeg
    5.6 MB · Views: 57

foazegyensuly

Well-known member
Nem lehet ez rossz és köszi hogy belinkelted, tapasztalatom leginkább Sweet seeds-autokkal van, szeretném azokat meg próbálni bent is szeptemberi startal. Rendelni egyenlőre nem fogok tudni mert a “főnökasszony” már meg jegyezte valamelyik nap hogy amúgy nem úgy volt megbeszélve hogy saját dzsungelünk lesz itthon… vannak még Lindás autoflower magok a szekrényben, NYC Diesel, Critical+, Blueberry, meg fotós Kannabiás Purple Kush, ezeket szeretném letudni a nyár folyamán, mindenestre köszi!
Nem lehet ez rossz és köszi hogy belinkelted, tapasztalatom leginkább Sweet seeds-autokkal van, szeretném azokat meg próbálni bent is szeptemberi startal. Rendelni egyenlőre nem fogok tudni mert a “főnökasszony” már meg jegyezte valamelyik nap hogy amúgy nem úgy volt megbeszélve hogy saját dzsungelünk lesz itthon… vannak még Lindás autoflower magok a szekrényben, NYC Diesel, Critical+, Blueberry, meg fotós Kannabiás Purple Kush, ezeket szeretném letudni a nyár folyamán, mindenestre köszi!
okés sweet seeds nekem ez volt Black cream 25 literes potban volt és ígyis csak 80 centi körüli volt.
280356157_383352260394193_2561261524626538847_n.jpg
280656370_692756268723565_49597099436784246_n.jpg
280284606_981202719431943_1073626328133358090_n.jpg
280367678_545442790419186_3553613385948865213_n.jpg
 
Last edited:

Blekketekk

Active member
okés sweet seeds nekem ez volt Black cream 25 literes potban volt és ígyis csak 80 centi körüli volt.
25L-ben kb 80 cm? Azt hiszem azt hívják úgy hogy kompakt 😃. Tréningelve volt ekkora? Kint se és bent se akarok 80cm-nél nagyobbat, nekem a Killer kush volt a kedvencem tőlük eddig, amatőr módon nevelődtek tavaly a határban, közel se sikerült belőlük kihoznom szerintem a maximumot, viszont kiderült hogy kurvára szeretem a kush-t 😁
 

foazegyensuly

Well-known member
25L-ben kb 80 cm? Azt hiszem azt hívják úgy hogy kompakt 😃. Tréningelve volt ekkora? Kint se és bent se akarok 80cm-nél nagyobbat, nekem a Killer kush volt a kedvencem tőlük eddig, amatőr módon nevelődtek tavaly a határban, közel se sikerült belőlük kihoznom szerintem a maximumot, viszont kiderült hogy kurvára szeretem a kush-t 😁
simán ekkora 0 tréniggel mivel javarészt indika meg ugye auto. ja kva szép legalábbis nekem tetszett a kinézete nagyon hogy ilyen sötétlila
280643093_1278898672636092_8756984948040884031_n.jpg
280641151_1325061904647321_424828713309713632_n.jpg
280412922_415344173467377_1165613892027286507_n.jpg
252542658_707290060232330_8611591614814370201_n.jpg

illatra meg ilyen édes gyümis volt és ízre is.
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Figyu @WHIPEDMEAT, az van, hogy box update miatt a virágok ma reggel kiköltöztek a kinti kertembe, mert az egy hete kiköltöztetett és nagyobb potba ültetett BB auton azt látom hogy görcsöt köt saját magára ha vissza be viszem, így az egész hóbelebanc a központi csillagunk alatt foglya befejezni a pályafutását. Kint most reggel 8-tól este 7ig tudnak napozni, ma reggelre a boxban egyébként is 31 C fokot mutatott a hőmérő, úgy hogy az igazi kánikula még csak most jön majd. Lényeg a lényeg hogy nagyon szívesen folytatom ezt naplóféleséget, de ez így már nem benti kör… 😃 Te érzed hogy át dobod-e a kinti szekcióba vagy marad itt vagy valami, béka!
szerintem nekem teljesen mindegy, érinti mindkettőt, döntsd el neked hol tetszik jobban.
 

f2obsession

Active member
Szerintem költened kéne plusz fényre. Ez a kép engem arra emlékeztet, mikor még nagyon régen kompakt fénycsövekkel világítottam. Ekkora növényről ilyen kevés termés, az is ilyen nyúlt, szellős kivitelben, ez nekem nagyon fényhiányos felállásnak hat. Szerintem ott még néhány megfelelő v-tac körte is sokat dobhatna... MOndjuk 4-8db ebből szerintem már sokat javítana a helyzeten: 9,5W körte

1652613416200.png
 
Last edited:

Blekketekk

Active member
Szerintem költened kéne plusz fényre. Ez a kép engem arra emlékeztet, mikor még nagyon régen kompakt fénycsövekkel világítottam. Ekkora növényről ilyen kevés termés, az is ilyen nyúlt, szellős kivitelben, ez nekem nagyon fényhiányos felállásnak hat. Szerintem ott még néhány megfelelő v-tac körte is sokat dobhatna... MOndjuk 4-8db ebből szerintem már sokat javítana a helyzeten: 9,5W körte

View attachment 18711286
Lesz költve fényre mindenképp, jogos az észrevétel. Mindenképp led-et fogok vásárolni, nyáron szépen össze gyűjtögetem a rá valót, és szeptember/október körül indul a benti gárden újra csak box update-el. Nyáron kivitelezhetetlen bent, a kánikula miatt. Ezek palánta nevelők egyébként amik most bent lógnak, a pár Ft-ért jutottam hozzájuk, annyit is érnek… köszi a tanácsot!
 

foazegyensuly

Well-known member
Szerintem költened kéne plusz fényre. Ez a kép engem arra emlékeztet, mikor még nagyon régen kompakt fénycsövekkel világítottam. Ekkora növényről ilyen kevés termés, az is ilyen nyúlt, szellős kivitelben, ez nekem nagyon fényhiányos felállásnak hat. Szerintem ott még néhány megfelelő v-tac körte is sokat dobhatna... MOndjuk 4-8db ebből szerintem már sokat javítana a helyzeten: 9,5W körte

View attachment 18711286
ez tavalyi kép már raktam be plussz fényt plussz 10 körtét de még mindig nem elég azt vágom úgyhogy megy majd még 20 darab 15 w os akból. (y)
 
Top