What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

co2שאלה למתמצאים ב

roni6

Member
co2שאלה למתמצאים ב

עזרה בקשר לפחמן דו חמצני האים מישה שמע פה שזה בריא להוריד הפחמן דו חמצני שבועעים אחרוני לפריחה אם כן אשמח להסברים תודה:tiphat:

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
כי הצמח צריך פד"ח בשביל להתפתח. אתה לא יכול לחנוק אותו, ובטח שלא בסוף הפריחה. הצמח פשוט לא יתפתח.

מה ההגיון בלהוריד את הפד"ח בסוף?

ganesh5000

Member
אם אני צריך לנחש הבחור רוצה להכניס את הצמח לסטרס לקראת הסוף כדי ליישם את החרטא - תיאוריה של הוצאת יותר שרף.
לשרף לוקח זמן להבשיל. גם אם הצמח יוציא לך מיליוני טריכומים חדשים בשלב הזה, הם יהיו שקופים וחסרי כל השפעה. לא עשית בזה כלום חוץ מלהפריע לצמח להמשיך בהבשלה של הטריכומים שכבר יצאו בצורה בריאה.
אני במקומך מוותר על כל שטות אפשרית כזו או בסגנון של נעיצת נעצים בגזע וכל שאר השטויות האלה.
תן לצמח מקסימום חושך ב 24-48 שעות האחרונות, זה הדבר היחידי שאולי יתרום להבשלה, כל השאר קשקוש לדעתי.

roni6

Member
אני מדבר על מערכת של פחמן דו חמצני החדר שלי מלא ב1500 יחידת חדר אטום מערכת סגורה. הרבה מהוותיקים בעולם טוענים שבשבועיים האחרונים של הפריחה צריך להוריד ל600 או700 יחידות אם לא אז ההבשלה לא טובה זה מוזכר גם פה באתר אפה שהוא. אני רק רוצה להיות יותר בטוח

Agronomist

Active member
כמעט לאורך כל הפרק בנושא פחמן דו חמצני בספר של אד רוזנטל מדובר על שמירת ריכוז של 1200 חלקיקים למיליון של פחמן דו חמצני בחלל הגידול.

לא מצאתי את הטענה להורדת הריכוז כמו שאתה אומר.

isranabis

Active member
Veteran
בשבועיים האחרונים מפסיקים להעשיר את האוויר בפד"ח
ויש כאלה שממליצים להפסיק את הפד"ח חודש לפני הקטיף
פד"ח גורם לבאדים אוורירים ולא דחוסים
צריך לדעת איך לעבוד עם פד"ח
הפרמטרים של עוצמת האור והטמפרטורה מאוד חשובים
בלי זה אפשר להעשיר אבל הצמחים לא יספגו כלום
לגבי סוף המחזור כדאי לא לעבור 500 חלקי מיליון

fonzee

Weed Cannasaur