What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ???

castlevania

Member
POWOLI LAITOWO TRZEBA ZACZYNAC:)

ZA WAS CHŁOPAKI PIERDOLNIMY SIE SZKŁEM POZDRO !!! ;)

12071DSC00950-med.JPG
 
C

Ca2

rogin said:
Wesołej Petardy !!
Ojj będzie wesoła ;D juz kupiłem dwie takie fajne po 4pln sztuka... i do jednej przykleiłem butle z gazem do zapalniczek :D Będzie łupnięcie :D Cały rok nic nie wysadzałem to muszę teraz ostro przypierdolić.

Mazur:
zacne rośliny, kolorystyka ciekawa :p przynajmniej nie masz w boxie wszystkiego litego na jedno kopyto :p trochę różnorodności musi być :D
 
W pierwszysm fajna fotka polaka bo orginalna i chyba bardzo zadko spotykana a w drugim podoba mi sie Zdjecie 6. DrKatz420 - Sour Diesel IBL i HC - Sensi Star bo ma duzo białych włosków :) hehe ale jest ciekawie a jak ciekawie bedzie pod wieczor szok :)
 
Siemano!
Ja tez sie Przylanczam do Życzenień i Życze Wszystkim UDanego i Zielonego SYlwestra!
Z czystym sumieniem w 1 konkursie zaglosowalem na zdjecie nr 6! Według mnie jest mega :D Pozdrawiam
TAkze w grudniowym konkursie zaglosowalem na HOT CARGO - nie daltego ze jest Polakiem tylko ma wypasione zdjecie! Poprostu 0 konkurencji! :woohoo:
 
Last edited:

Wilk

Member
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! UDANYCH ZBIORÓW W 07' I ZAJEBISTEGO MELANŻU !!!

POZDRO 600!! WILK :joint:
 
Last edited:

eddy

Member
hello
wszystkim zycze zajebistego wskodu do nowego roku ,ja nie moge sie pogodzic z wiadomoscia ze tego sylwestra spedze w domu ;/ ,normalnie zalamka kumple beda sie bawic a ja w chacie ,problemy z policja ;/;/
pozdrawiam i bawcie sie dobze
 

darglez

New member
pół kilo koksu,
dwie siaty dropsów ,
nosa białego ,
płuca upalonego ,
choinki z marychy,
dwie wódy skrzynki ,
szampana na stole ...CO JA PIERDOLE szczęsliwego nowego roku!!!
 
T

technoMAXgrower

Wszystkim polskim ziomom wszystkiego naj, zdrowia spełnienia marzeń i poteżnie kurewsko dyuzych zbiorów w nowym roku a reszte to sami sobie kupicie, hehe.
 

cob

New member
Panowie zycze wa zdrowia szczescia owocnych plonów :) powodzenia w zyciu i wszystkiego co sobie zycie w nowym roku zyczenia sle z bitem zdrowia sczescia pomaranczy niech wam laski nago tanczą :):) heh ale mam banie ale na powaznie co wam sie sni to niech sie wam spełni pozdrowienia ziomale :):):) icmag jest rulez
pzdre
sorry za błedy ale mam banie jak huj hehe w koncu s
ylwester jesze raz powodzenia w nowym roku a szczegulnyie jest zajebiscie hehe
ale pierdole pzdr ziip skład heh zbijam rymy w jedną całosc bawicie sie dobrze muwi do mnie całe rękojmonie heheh ale hujowy rym ale i tak miłej zabawy zycze
pzdr ziomy
 
Last edited:

Fish131

Active member
No coz Panowie.
Nalezy pozegnac tego threada bo to jego ostatnie minuty... Na polskich zegarach juz 23,53 (tutaj na forum troche wczesniej).
Chcialem Wam zyczyc wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
I pamietajcie- ciagle do przodu Panowie!
Szczesliwego Nowego Roku!
 

Latest posts

Latest posts

Top