What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie CI ? Zielona Polska 2019

ziben

Active member
Veteran
Witam szanowne grono!

U mnie skromnie kilka słoików. Fiolecik to Purple Maroc x Hindu Kush GGS, a to drugie to Hindu Kush x Guerilla Gold GGS. Na spocie została jeszcze największa Easy Sativa x Guerilla Gold GGS. W tym tygodniu chcę ją ściąć także później wlecą foteczki.

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


pozdrawiam, ziben
 

jerzu19

Active member
Veteran
Witam.. o ile jest jeszcze z kim sie witać hehe.. wiec tak.. tez zrobiłem sobie przerwę od forum co nie oznacza ze nic nie sadzilem :)

ejj man..no wiesz co..jak to nie ma sie z kim witac..jerza niezauwazyles..pod krzakiem..zakopany w lisciach..mimo ze ukryty to obserwuje..choc przyznam sie ze od jakiegos czasu hm nie czuje potrzeby "pokazywania" tego...plus ta cisza na naszym subforum..ale od czasu do czasu i jerz cos krzyknie...


picture.php


...za jakis czas wiekszy upload :)
 

klint

Active member
Veteran
Ziben ladny kolorek bracie :) hahaha Jerzu kurwa Ty zyjesz xD
A tutaj moj cross zrobiony z według instrukcji Masakratora :)
Guerilla Gold (GGS) X Manitoba Medicine. Wyszedl też delikatny kolorek :)
picture.php
 
Last edited:
Top