What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co bierzecie na OUTDOOR 2020?

padkontrol

Member
Veteran
Mieliśmy kiedyś taką tradycję że taki topic pojawiał się co roku :)
Spróbujmy i w tym. Pomożecie :) ? Podzielcie się proszę swoimi planami na outdoor 2020. Konkretnie jakie strainy? Kto zaczyna ;) ?
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Kogo moje oczy widzą? :woohoo:
Padzik bracie w odpowiedzi na postawione pytanie....chwilowo odpowiem że nie wiem hehe. Leci do mnie małe co nieco, wtedy napisze coś więcej. I to wspomniane cos więcej wsparte będzie cukierkami od Sweet Seeds. Zasmuciłem się że esben już nie działa....dużo zacnych genów od niego jeszcze mam, jednak wątpię czy skiełkuja po tylu latach.

W kontakcie brat! :tiphat:
 

Awareness

Member
HFH z nordicgenetics - Monk, Leb27, Wild3 itd., Mighty Gold od Real Gorilla Seeds.
Chetnie bym jakies auto pouprawial, ale zawsze mam ten wkurw jak jest na wegu i nie ma slonca i leje albo grad napi...

Jak ktos ma jakies info na temat tych tzw. fast flowering (czy pol auto) od Sweet Seeds to prosze chociaz o PW jak nie wypowiedz tutaj. Dochodzi to rzeczywiscie, jaka moc jakie odmiany, kiedy itd.? Czytalem duzo rozbierznych opinii. Pozdrawiam.
 

padkontrol

Member
Veteran
No i lecimy dalej Panowie!!

@Finger: Witam witam! Właśnie coś słyszałem że esben już nie działa. Bardzo mnie to smuci bo przez wiele długo na jego genach jechaliśmy i na nasz klimat były super! Niemniej jednak fajnie że wracasz! Wyczuwam powrót na bagna :D

@Awareness: Super lista! Leb27 rośnie wielki, raczej sativa i nie jakoś mega mocna. Ale plony z tego ogromne! Zainteresowałeś mnie Real Gorilla Seeds chciałem kupić ale niestety nie było już w tym sklepie co kupowałem.

@NiceGirl: Witamy również. Pragnę zaznaczyć że to się nie uda :biggrin:

Żeby nie było offtopa to powiem że zrobiłem zakupy. Na razie mam:
HFH Danish Gold (reg)
Early Skunk x C99 (Gnomes seeds fem)
Biddy Early (Serious seeds fem)
Critical Orange Punch (dutch passion fem, zapychacz zamówienia)

Pozdrawiam
Pad :tiphat:
 

Awareness

Member
No jak tam u Was sezon tuz tuz a na forum pustka... :/
To bylo fajne miejsce z ludzmi na innym poziomie niz na pierdolnikach internetu, wroccie :D

Zaopatrzylem sie jeszcze w Danish Gold, Wild, Royal Dane, Es x Bwc, Eirdbei, maroc x viking, danish hashplant, PM X GSC polauto, serious 6, es x powerplant x gg3. Ogolnie testuje to wszystko w celu wylonienia odmiany ktora ma moc oraz plon najwyzszej jakosci. Okolo 15 odmian/krzyzowek. Co bedzie najlepsze to jeszcze w nastepnym sezonie sprobuje zapylic czyms mocnym indoor lub jakims auto. Dosc eksperymentowania z odjianami i wydawania kasy na pestki
 

bajcus2

Active member
a ja czytam czytam i mnie głowa boli. Nie wiem co wybrać na out w tym roku. Interesuje mnie jedna odmiana która dojdzie koniec sierpmnia/1poł września i będzie mocarna ;-) Ludziska pomóżcie bo zaraz jaką tabletkę łyknę :p
 

1337grower

Active member
Witajcie, ja w tym roku lece z Serious Seeds - Serious 6 i kilka auto WW, po 3 latach postanowiłem coś nowego spróbować, 3x poprzednie outdorry to skunk#1, WW, i Orange bud, mam nadzieje,że nie pożałuje ponieważ 3 wyżej wymienione mógłbym palić do końca swego żywotu i zmiany bym nie potrzebował. :D
 

Latest posts

Latest posts

Top