What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

CannaButter

Uzsidoboz

Well-known member
Ja ez is jólett 800g vajam lett fasza lett rá is járok naturba kanalazgatni :D
Zserbo neked pedig küldök pozitív energiát!
Emmeg a vaj
picture.php

Emmeg a süti
picture.php
 

ZöldlombLegolas

Active member
Hozzávalók

225 gramm 82%-os vaj
9.5 gramm trimm levél
60-40% ban víz / vaj (338 gr)

Elkészítés

Alapból száraz volt már cucc, szal csak 30 percre raktam be 110 fokra szárazanyagot. (recept 1 órát írt)

3 órás melegítés, amivel kb el is párolgott víz. Majd be hűtőbe.

Ez így fasza?

Adagolás

Ez így 9.5 gramm 9% - os szárazanyag. Szal durván 900 mg thc-cbd van ebben a vaj mennyiségben.

Mennyit rakjak kb. egy sütibe? 5 mg javallat volt a cikkben ahol a receptet néztem.

20231105_173444~2.jpg
20231105_173457~2.jpg
 
Last edited:

denevér

Active member
Lekközelebb próbáld meg 100 %-os zsírtartalmú vajjal, vagy amivel akarod. A lényeg, hogy tiszta zsiradék legyen, ne 62 százalékos, se nem 82-es.
Whipednek már elkoptak az ujjai, annyiszor leírta az évek alatt.
A te vajadnak 82 százaléka zsír. A többi mi? Tudja a fasz. 😆
 

Uzsidoboz

Well-known member
Meg itt egy pofoneccerü keksz recept
 

ZöldlombLegolas

Active member
Valahol azt olvastam, köldökön át is felszívódik, de ha te az anális tépést választod, nem gáz, mi szívesen fogadjuk a tapasztalatokat. 😆
Én azt hallottam, hogy akárhová kened, felszívódik. De a köldök nagyon szexuál. Aztarohadt brére kenve szexelni. Az mit adna dzsízusz krájszt.
 
Top