What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

burnin and lootin tonight

bogatin

Member
Pigs are ready

id-ograje-pred-parlamentom.20121130115444.jpg
 

ranta

Member
Vidim da je revolucija na višku , nabavite si frače une ribiške z njimi si boste lahko kamne v glave streljali .
 

Iva

Member
Frace ne bodo pomagale, protesti kot smo jih videli(sploh odziv neonacistov) in na takle neorganiziran način tudi ne. Treba je dati konkretne predloge, konkretne vodje in ljudi na terenu ter seveda spremeniti mišljenje ljudi v prvi vrsti. Dokler vsi ne bodo začeli spreminjati slabih stvari sami pri sebi, potem ne bo nikoli boljše. Da ne bo pomote,sem za proteste in spremembe in nočem pljuvati...samo ne mi pa skoz jokat in bit po drugi strani zabit ko noč:tiphat:
 

konopenko

Member
Veteran
Morda je bolje razmišljati o investiciji v metale, ki letijo do 500 m/s.. in o združevanju zoper fašiste. Ne pozabit na Jugoslovanske brate, oni se morajo boriti ob naši rami SF/SN!
 

prx

Member
Samo če tako pogledate, kaj so sploh pogoji za take proteste? Uradnih pogojen ni. Rečmo da odstopi današnja vlada,župani in pride tehnična vlaga v Slovenijo iz Bruslja. Mislite da bo bolje tedi? Nakoncu pride do policiske ure in ste ga res najebali po domače povedano. Tako ko so že rekli nekateri ljude, huligani so plačanci v Sloveniji da preprečijo mirne proteste. Da bi prišlo tule v Avstrijo do takšnega spopada ko je bil v Mariboru in Ljubljani. Potem niti 1 huligan nebi prišel iz zapora. Vidi se da je pravna slovenija čist na dnu. Ko malo berem na 24ur,siol, krone.at , oe24.at...so policisti prav bogi.
 

ranta

Member
Seveda so bile frače mišljene šaljivo čeprav bi za okna razbijat verjetno prišle prav ;)hotel sem povedat da je z nasiljem jeba ... sicer pa to ni tako pomembno , tako pač je ko se napade se napade za prav ali pa sploh ne .
Saj je res prx avstrija je kulturna ,je pa tudi res da tolko pičk in ovaduhov kot sem jih tam videl jih nisem pri nas nikoli in je bilo vse sorte.
 
Top