What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Bemutatkozások

Jonny Barvo

New member
Egy rendkívül izmos, a kinézetére sokat adó, önmagam szerint macsó férfi. Minden n?t el akarok csábítani, de ez sosem jön össze. Rendszerint még a leggyengébb n?személy is képes egy pofonnal leállítani.
 

Solon

Well-known member
Milyen az a gyenge n?? Cementeszsákot bírja? Amelyik nem bírja el az annyit is ér. Majd én öntöm ki a sávalapot, mi...
Ilyen egy jó n?:
[YOUTUBEIF]0ED87O6Ya-s[/YOUTUBEIF]
 

Prisma

Active member
Hali!

nem vagyok már új, kf-en is toltam már (fingom nincs a nevemről) és itt is volt naplóm Schark nick alatt.
Szar látni, hogy leépült a társaság és a színvonal.
Jó lenne felcincálni a szintet.

Naplózni valószínű nem fogok, amit tudok érdemben igyekszem hozzátenni.

pacsi!
 

Nokedlis

Member
Lehet hogy akkor ott, most hogy mondod volt valami agyontrollkodott furom valamikor valahol, Volt ott valami króm is aki olyanokat beszélt hogy rámszakadt a plafon :)
 

Vakkanna

New member
Üdv skacok! Újra itt vagyok :p mert soha nem adom fel! Kicsit zűrös volt az utóbbi másfèl èv...
De nó para :p
 

Suhambombo

New member
Sziasztok! Én vagyok a baljós árnyakból az a kurvagyors úszó jármű! Megtisztelő itt lenni, remélem sok hasznos infót tudok nektek adni és persze sok jót tanulhatok tőletek! BÉKE!
 

foazegyensuly

Well-known member
a fény az én barátom a bölcsességet kedvelem a kioktatást kevésbé érdekel a növények világa és a világbékére törekszek. ;)
 

Omast

New member
Szasztok. Jártam már e földön, de hanyagolnom kellet kissé a kertet, mert ledarált egy traktor.Ha valakinek rémlek Ne sze neked néven futottam. Whip biztos emlékszik rám. Eltelt pár év, de a lelkesedésem szüntelen és koppkopp baj nincs nem is lesz.Szóval üdv újra köztetek!
 

retineger

Member
Sziasz!
Newbie vagyok, megfigyelek, olvasgatok, tanulgatok.
Ééés amugy.. valószínűleg fogok feltenni buta kérdéseket.
Avatar ne tévesszen meg, nem vagyok CIBBON. :D

A nap süssön rátok!
 

f2obsession

Active member
Aki tagadja, az az! 🤫😆
Szerintem azok a bibsik. Megkérdezed a leglevágósabb arcberendezésű "haverhaverját", akinek még elszólásai is erősítik az alapos gyanút, és mindegyik ilyeneket mond, hogy "magyar paraszt vagyok", vagy elsorolja fél Európát, hogy milyen nemzetek vére csörgedezik benne :D
 

retineger

Member
Szerintem azok a bibsik. Megkérdezed a leglevágósabb arcberendezésű "haverhaverját", akinek még elszólásai is erősítik az alapos gyanút, és mindegyik ilyeneket mond, hogy "magyar paraszt vagyok", vagy elsorolja fél Európát, hogy milyen nemzetek vére csörgedezik benne :D
IMG_2849.JPG
 
Top