What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Bemutatkozások

big.daddy

New member
Te vagy a faszagyerek, Zoli én tudom! :D
Elég sokat volt szerencsém backstage gruppiskodni, mivel az egyik előzenekarjuk tagjai jó barátaim. Nem egyszerűek az fix, nagy arc az van, meg állandó frenkizés. Ha elfogy a káóla ott is megy ám a fejvakargatás, aztán már jó a cigányirtó kristály is... Ganxta évről évre egyre szarabbul néz ki, bár ha a narkó fiatalítana, lehet még elkérnék a személyimet a dohányboltban :D Mindenesetre a fiatalabb tagok egész normálisak, Vilkóval a gitárossal különösen jó kapcsolatban vagyok, na ő spec az IBMnél tolja civilben.
 
M

Mackosajt

Te vagy a faszagyerek, Zoli én tudom! :D
Elég sokat volt szerencsém backstage gruppiskodni, mivel az egyik előzenekarjuk tagjai jó barátaim. Nem egyszerűek az fix, nagy arc az van, meg állandó frenkizés. Ha elfogy a káóla ott is megy ám a fejvakargatás, aztán már jó a cigányirtó kristály is... Ganxta évről évre egyre szarabbul néz ki, bár ha a narkó fiatalítana, lehet még elkérnék a személyimet a dohányboltban :D Mindenesetre a fiatalabb tagok egész normálisak, Vilkóval a gitárossal különösen jó kapcsolatban vagyok, na ő spec az IBMnél tolja civilben.
Nektek mondd valamit az, hogy amelyik kutya ugat az nem harap? :D
 

Telefade

New member
Sziasztok!

Hát röviden csak annyi hogy, kezdő kertész vagyok és szeretnék szép növényeket nevelni :) Remélem hogy tudtok majd segíteni ha elakadnék valahol a termesztés folyamán.
 

Coldplay001

Active member
szia mindenki.COLDPLAY neven vagyok itt most de amugy volt mar szerencsem par forumhoz. tobb kevesebb kihagyassal kerteszkedem, hobbiszeruen, szigoruan csak magamnak, es nem minden szezonban :) a regiek kozul talan paratokat szemelyesen is ismerek de sokan megkoptak az idok folyaman. meg ami fontos, egy regi regi straint keresek, a neve: DANNYBOY :) ha ez mond valamit valakinek itt... xd amugy meg koszonom h itt lehetek, minden forumot nagyon szerettem eddig, de ugy latom a mostani valasztasok elott utan es kozben a para eluralkodott es mar nincs magyar forum :(

szoval udv mindenkinek
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
üdv.. miféle választásokról beszélsz ? az, hogy miért nincs magyarok által kreált fórum.. semmi köze a politikához.. sokkal inkább egyéni érdekek vezettek ide..

jobb is, hogy nincs :D

ez nem elég magyar ? van zászlónk is meg külön chatszoba is...

nemsokára, majd króm elmondja dannyboy történetét..
 

Coldplay001

Active member
megmondom oszinten par eve mar nem nagyon nezegettem a forumokat. csak ugy feltunt h nincs magyar forum. de jah, emlekszem regen mindig para volt h epp kit mikor szedtek le mennyi zozivel es h forumtag volt itt meg itt ... :) persze jobb h nincs magyar oldal... ezzel en egyetertek. a dannyboy storyt kenem, kurva jo fustje volt anno, imadtam, de aztan meghalt az a vonal , es subcool se csinalt tobbet ugy tudom. most azert jo lenne ha lenne legalabb par klonocska, vagy mag, csak ugy nosztalgiabol... nyaaaammmmmmmmmmmm

a valasztas az egy fos volt ne is keverjuk ide de azert egy szabadabb szabalyozas jo lett vna mindenkinek, igaz? dehat nalunk nem lesz menyorszag, ilyen teren,. ilyen ez a keresztenydemokratizmus :D de ez off. bocsesz
 

miata420

Member
Udv! Jo latni hogy ilyen közösség van nalunk is, eddig csak külföldi fórumokon okosodtam.
5. Hetnel jarok, a vegen irok majd egy hosszabb osszefoglalot a tapasztaltakrol:)
 
Last edited:

artatlan

New member
Üdvözlöm a Tisztelt fórumozókat, artatlan vagyok.
Szintén hazudozni járok ide. Van egy ismerősöm, akinek egy ismerősének van egy olyan ismerőse, aki kertészkedni kezdett. Ennek a kezdő és eléggé lelkes kertésznek a kérdéseit, tapasztalatait, elméleteit szeretném az itt jelenlévő Tisztelt fórumtagokkal megvitatni, egyszerűsítendő a hivatkozásokat, egyes szám első személyben a kezdő kertész bőrébe bújnék, hogy ne kelljen mindig így indítsak egy kérdést: "az ismerősöm ismerősének a kezdő kertész ismerőse tudni szeretné, hogy...", ezzel szemben majd csak ennyi lesz: "Tisztelt egybegyűltek, tudni szeretném ezt vagy azt, illetve segítsetek légyszíves ebben és abban, jól gondolom-é..." .Fontosnak tartottam ezt megosztani, mivel az igazsághoz tartozik. Tehát köszöntök mindenkit!
Üdvözlettel!
artatlan
 

GK_420

Active member
Használd a SWIM (Someone Who Isn't Me) kifejezést csak, nehogy rád gyanakodjanak a végén. :D Üdv itt
 

Coldplay001

Active member
szep lassan oszre hatha beindul a forumocska. a nappalok rovidulnek az ejszakak hosszabbodnak.. a kenderek viragoznak :D hajra emberek mar a finishbe fordultunk ;) mutassatok kinek mije van :D
 
Sziasztok.Új tag illetve kertész vagyok Gríngóó.Idén indul életem első köre.Üvegházban lessz 4 növény.2 darab Solomatic CBD a RQS-től és auto.Ez egy új 2019es növény.És lessz 2 darab Roya Dwarf Auto ugyancsak RQS-től.Aztán kint lessz kb 15 auto a RQS-től.A kintik még nincsennek eldöntve milyenek lesznek.Remélem jó szürettel zárhatom a naplóm.Megpróbálok törődni velük ahogy csak tudok.Kívánok nektek sog szerencsét és legjobbakat!
 
Top