What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

bad trip a gyomtól

Volt már részetek bad tripben a f?t?l? Én azt gondoltam, ez a hallucinogének sajátja, de aztán pár napja totál kikészültem.

Az utóbbi hónapok egyik átlagos péntek délutánja volt: sok munka, kevés pihenés, a kiégés szélén billegtem. Azt gondoltam, jó ötlet lesz rágyújtani egy chillumra. A változatosság kedvéért két fajtát, bubble gumot és ww cbd-t kevertem. Egy nagy slukkot szívtam le, és szinte azonnal éreztem, hogy ez más lesz.

Gyorsan hatott. Hirtelen azt sem tudtam, hol vagyok. Nem bírtam ülni a gép el?tt, de az ágyhoz vezet? pár lépés is er?feszítésnek t?nt. A koponyám elzsibbadt, a szívverésem felgyorsult, és aggodalom uralkodott el rajtam. Le kellett feküdnöm.

A fekvésben az volt a jó, hogy nem kellett tartanom a saját testem, az elmém viszont ugyanúgy zakatolt. Egy id? után elfelejtettem, hogy ki vagyok. Ha valaki akkor megszólít, nem tudtam volna, hogyan viselkedik az az ember, aki én vagyok. Mintha az elmém valahol az Androméda galaxisban járt volna, miközben a testem a Földön fekszik egy ágyon. Gondolatokat láttam elúszni magam el?tt, és a saját életemet kívülr?l. Emlékeztettem magam a túlzásba es? füvesek szállóigéjére, nem fogok meghalni, a félelem viszont átjárta a testem. Körülbelül másfél-két óra kellett hozzá, mire visszatértem a Földre.

Az egy dolog, hogy alacsony a toleranciám, de ez önmagában biztosan nem okoz ilyet. Ehhez kellett a mentális fáradtság is.

Volt már dolgod hasonlóval?
 

Solon

Well-known member
Ezt úgy hívják, hogy pánikroham. Ha hajlamos vagy rá nagyon óvatosan nyúlj pszichedelikus szerekhez a jöv?ben. Meg elmennék nézetnék egy vérképet.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
térképet nézzé inkább ne moleszteráljad szegényt :D ilyen simán kijön, amikor nagy dózisban találkozol új kemotipusu koncentrátummal
de ja attol függetlenül lsd t ne eröltesse
 

Solon

Well-known member
Sose venném ezt félvállról. Azért a szerotonin termelés nem mászik el az egekbe magától. Jó ráparázni se kell, ez igaz, de még olcsó az állami eü, ki kell használni amíg van. :D
 
Z

Zserbo

8 db rozsamagtol volt ilyen halalfelelmem utolhara de az is mas tema. Szerintem is ez panikroham ami fejben dol el. De legkozelebb kisebbet tekerj es ne keverd semmk kepp.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Majd id?vel hozzászokol heti 1x tuti rámver ojat hogy majdbekaksizok kicsit lekinyomorult vagyok dekiafaszt érdekel :D
Edit:
Hopp meg az öngyujtógáz na az baszott még szétt ecce hasonlóan
azparavót asztrálsíkra kibaszott aztat ott mondogatta 1 hang :"Ez nem a valóság amit eddig láttál ez az igazi valóság"
Vót bajom utánna jóideig :D
 
Skinning, te állat vagy. :D Bírom.

Ezt úgy hívják, hogy pánikroham. Ha hajlamos vagy rá nagyon óvatosan nyúlj pszichedelikus szerekhez a jöv?ben. Meg elmennék nézetnék egy vérképet.

Gondolhatjátok, utána napokig rá sem gondoltam egy újabb slukkra. Azóta óvatosan rápróbáltam, apró dózisban minden oké. Biztosan nem segített, hogy fejben egy elég szar id?szakon vagyok túl.

A vérképb?l ki tudok olvasni valamit, vagy el kell menni háziorvoshoz, hogy "hé doki, paranoiás lettem a f?t?l, ennek lehet köze a véremhez?"
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ha már kialakult a pánikbetegség az szopás
vissza vissza fog térni tudom mivel nekem is óvatosan kell szüpüty?jek mert hamar lever a víz :D de id?vel megszokod de leszarni sosetudod teljesen mert ha nagyon jön nagyon szarul tudom még most is érezni magam
 

DTales

Member
Utólag most már tudom, hogy kezd?ként rendesen túladagoltam magam az els? 2 alkalommal. Wapem volt/van szóval megtömtem jó alaposan majd 0 toleranciával elkezdtem szívni, mint egy 8 hengeres motor.


Érdekes módon az els? alkalom még így is gyenge volt, de másodjára nagyon keményen beütött. Nem tapasztaltam semmilyen pánikrohamot, de rendesen elszálltam. Sétálni nem próbáltam de nagyon kellemes volt ott punnyadni, a zenehalgatás meg nagyon durva élmény volt. Szinte rezonáltam t?le.

Akkor még azt hittem ez normális, de másnap jelentkez? szinte egész napos f?-másnaposság meggy?zött, hogy itt valami nem kerek.



Utána olvastam a dolognak és azóta sokkal jobban vigyázok. Szóval nekem nem volt igazán rossz élmény a "túladagolás" csak nagyon nagyon tompa.
 

Off/On

Member
Szerintem is pánikrohamod volt. Én is átéltem már többször! Pár éve annyira elfajult a dolog, hogx emberek közé se mertem menni! Orvost nem kerestem fel, helyette összejöttem egy pszihológussal , na azt a 2,5 évet nevezném badtripnek! konkrétan lenullázott a csaj! Mikor szétmentünk, annyira szarnak éreztem magam, hogy mindenbe beleugrottam, kombóztam minden szart mindennel( Lsd, gomba, ketamin, mdma,dmt, 2cb és társai) rámentem az őrületre de keményen. Az az időszak volt életem legboldogabb korszaka! Azóta azt mondják a hangok a fejembe, hogy öljek meg mindenkit és bulizzak!😃 Nem igaz , csak viccelek! Nem ezt mondják a hangok a fejemben!😂😂
De viccet félretéve ha tovabb romlik a helyzet, akkor javaslom a környezetváltozást meg egy kis szociálizódást! Nekem az vált be. De mindenkinek más. Max óvatosabban a magas thc tartalmú mannákkal, inkább térj vissza az oldschool fajtákhoz!
 

ZöldlombLegolas

Active member
Aztarohadt. Durvák a trippek. Nekem is volt egy hasonló nemrég, amit pontosan datálok, de nem azért mert felírtam, hanem mert mély nyomot hagyott. Hátha tudtok valami okosat, hogy most a fű volt sok, vagy másra kattantam rá. Bár valószínű a fű. :D

18 óta "füvezgettem" egész 22 közepéig. Heti 1-2 alkalom. De nem egész cigik, hanem csak slukkok, és figyeltem a hatást, volt hogy írtam is mennyitől mit tapasztalok. Szóval én úgy gondoltam tudatos fogyasztóként vagyok az egyenletben. Meg igazából most is így vélekedem. Mondjuk ezen időszakban voltak olyan időszakaim amikor kicsit paranoid voltam. Ezt úgy kell érteni, hogy ment a heti 1-2 slukk, vapo, és mellette termesztés. Aztán ki-ki nézegettem ablakon ha elment egy autó, vagy ha jött family frostos kocsi, nem e ugrik ki belőle a tek, és rohanja le a kérót. :D Voltak olyan gondolataim, hogy family frostos verda "faszt áll annyit a környéken", "biztos benne vannak a poloskás emberkék, és lehalgatnak" . Meg spanommal telefonbeszélgetésnél volt, hogy pittyent a teló, és agyaltam rajta "lehet most legallgatnak"? :D

U meg ami kurvavicces. Hallok valami ricsajt kintről, megyek megint ajtóhoz kikukizni, és annyit látok, hogy vagy 4 faszi egy letrával rohan felém. Pulzusom azonnal *2, gondolom nah most jönnek értem. Májusfát rohantak állítani a szomszédba... :D

Nah ez az előzmény.

Szóval a story

Abból 2 mélyebb is van, de az utóbbi volt a durvább.

1 Süti meg szesz fogyasztás kombójából kerültem egy olyan kiba durva állapotba, hogy ülünk emberkékkel egy asztalnál, és megy a Hooliganstől a Paradicsomba vagy mi a szar és mint egy tiktok vidi, vagy valami hasonló, megy 5-10 másodpercig a vidi, majd újraindul. Nah én is így éltem meg. Ezek az emberek full alkeszok, napi szinten öntöttek magukba min sört, de inkább még + pár páleszt is. Szarul éreztem magam, de nem akartam lépni, mert rá voltam parázva, hogy egyik másik utánam jön, hogy kinyírom a bulit. Egyik be is baszott és már oltogatott, meg feszengett, hogy mekkora geci vagyok. De aztán léptem végül, szétokádtam magam, majd jobban lettem.

Itt gondoltam rá utána józanul, hogy lehet én képzeleghettem? :D Vagyis nyilván én, de értitek. :D Bár tapogatóztam emberkéknél utána józanul, hogy milyen voltam, mert szarul éreztem magam, de azt mondták semmi gáz. Az a csávó amelyik meg offolt az meg szégyenébe nem is nagyon mert a szemem elé kerülni utána sokáig.

2 Bent vagyok melóhelyemen, hétfői nap. Előtte való héten pénteken vapoztam egyik spanommal egy lazát, semmi komoly. De itt már azért toleranciám magasabb volt nyilván. Érezhetően nem hatott olyan mélységig mint elején amikor tesztelgettem, meg figyeltem mennyi - mit eredményez.
Ezen időszak előtt elkezdtem azért többet kávézgatni is, volt, hogy hétvégét is egy laza vapo kávéval indítottam. Nah vissza hétfő reggelre. 9 környéke, sok meló, kapkodtam ide-oda kaját is csak gyorsba bedobtam, és nem is ettem sokat, majd koleganőm kérek e kávét? Kérek. Van tej? Nincs. Nem baj. Kaptam kávét, lehúztam feketén, kis cukorral, amit soha nem nyomtam előtte, és dirr. Úgy megbaszott egyből, hogy iszolyogtam utána ha valaki kávét kért körülöttem, igyekeztem kikerülni a kávé fogyasztást, utána gugliztam van e olyan, hogy kávé függőség. Környezetemben vannak hardcore alkoholisták, és azoknak a látszólagos szenvedélye is rohadtul zavart. Mondhatni maga a függőség, illetve a hozzá tartozó sóvárgás mint állapot. Ezek után csomót agyaltam, hogy most ez a koffein, vagy a thc lehetett, vagy alkohol vagy mi.

Mindenesetre azóta csak cbd motyót vapoztam, meg cbd olajat használtam. Illetve az eset után mindenhova hordtam magammal vizet, és azt szlopáltam abban az időben elég sokat. Nagyon ki is volt száradva a szám is.

Sztetek ezek is pánikrohamok lehettek? :D Dokinál nem voltam vele, bár főleg az elején eléggé agyaltam, hogy keresek egy pszichológust.

Az eset óta nem volt panaszom. Koffeint, cbd cuccokat, alkoholt fogyasztok, de ritkán.

Sorry, hogy ilyen hosszú lett, de így lehet érteni a storyt. Így is van egy csomó dolog amit bele se írtam, ez csak a lényegi rész.
 
Last edited:

denevér

Active member
A parázós időszak szerintem néha mindenkinél beköszönt. Elég a tudat, hogy néhány fasszopó által illegálisnak titulált tevékenységet végzel. (nem, nem tárolsz több tízezer képet kiskorú gyerekekről a gépeden, hanem növényeket ültetsz)
Szóval, ha újra azon kapod magad, hogy a zuccát csekkolod a redőny mögül, és olyan gondolataid támadnak, amik enyhén szólva sem tükrözik a valóságot, tehát a látszat alapján ítélted meg, ne gondolj rá. Tedd fel magadnak a kérdést: ha nem tetszik ez a gondolat, minek gondolok rá?
 

Dime

Well-known member
Volt már részetek bad tripben a f?t?l? Én azt gondoltam, ez a hallucinogének sajátja, de aztán pár napja totál kikészültem.

Az utóbbi hónapok egyik átlagos péntek délutánja volt: sok munka, kevés pihenés, a kiégés szélén billegtem. Azt gondoltam, jó ötlet lesz rágyújtani egy chillumra. A változatosság kedvéért két fajtát, bubble gumot és ww cbd-t kevertem. Egy nagy slukkot szívtam le, és szinte azonnal éreztem, hogy ez más lesz.

Gyorsan hatott. Hirtelen azt sem tudtam, hol vagyok. Nem bírtam ülni a gép el?tt, de az ágyhoz vezet? pár lépés is er?feszítésnek t?nt. A koponyám elzsibbadt, a szívverésem felgyorsult, és aggodalom uralkodott el rajtam. Le kellett feküdnöm.

A fekvésben az volt a jó, hogy nem kellett tartanom a saját testem, az elmém viszont ugyanúgy zakatolt. Egy id? után elfelejtettem, hogy ki vagyok. Ha valaki akkor megszólít, nem tudtam volna, hogyan viselkedik az az ember, aki én vagyok. Mintha az elmém valahol az Androméda galaxisban járt volna, miközben a testem a Földön fekszik egy ágyon. Gondolatokat láttam elúszni magam el?tt, és a saját életemet kívülr?l. Emlékeztettem magam a túlzásba es? füvesek szállóigéjére, nem fogok meghalni, a félelem viszont átjárta a testem. Körülbelül másfél-két óra kellett hozzá, mire visszatértem a Földre.

Az egy dolog, hogy alacsony a toleranciám, de ez önmagában biztosan nem okoz ilyet. Ehhez kellett a mentális fáradtság is.

Volt már dolgod hasonlóval?
I would stop smoking it if it made me feel like that,what's to gain? Good luck.
 

3113

New member
Aztarohadt. Durvák a trippek. Nekem is volt egy hasonló nemrég, amit pontosan datálok, de nem azért mert felírtam, hanem mert mély nyomot hagyott. Hátha tudtok valami okosat, hogy most a fű volt sok, vagy másra kattantam rá. Bár valószínű a fű. :D

18 óta "füvezgettem" egész 22 közepéig. Heti 1-2 alkalom. De nem egész cigik, hanem csak slukkok, és figyeltem a hatást, volt hogy írtam is mennyitől mit tapasztalok. Szóval én úgy gondoltam tudatos fogyasztóként vagyok az egyenletben. Meg igazából most is így vélekedem. Mondjuk ezen időszakban voltak olyan időszakaim amikor kicsit paranoid voltam. Ezt úgy kell érteni, hogy ment a heti 1-2 slukk, vapo, és mellette termesztés. Aztán ki-ki nézegettem ablakon ha elment egy autó, vagy ha jött family frostos kocsi, nem e ugrik ki belőle a tek, és rohanja le a kérót. :D Voltak olyan gondolataim, hogy family frostos verda "faszt áll annyit a környéken", "biztos benne vannak a poloskás emberkék, és lehalgatnak" . Meg spanommal telefonbeszélgetésnél volt, hogy pittyent a teló, és agyaltam rajta "lehet most legallgatnak"? :D

U meg ami kurvavicces. Hallok valami ricsajt kintről, megyek megint ajtóhoz kikukizni, és annyit látok, hogy vagy 4 faszi egy letrával rohan felém. Pulzusom azonnal *2, gondolom nah most jönnek értem. Májusfát rohantak állítani a szomszédba... :D

Nah ez az előzmény.

Szóval a story

Abból 2 mélyebb is van, de az utóbbi volt a durvább.

1 Süti meg szesz fogyasztás kombójából kerültem egy olyan kiba durva állapotba, hogy ülünk emberkékkel egy asztalnál, és megy a Hooliganstől a Paradicsomba vagy mi a szar és mint egy tiktok vidi, vagy valami hasonló, megy 5-10 másodpercig a vidi, majd újraindul. Nah én is így éltem meg. Ezek az emberek full alkeszok, napi szinten öntöttek magukba min sört, de inkább még + pár páleszt is. Szarul éreztem magam, de nem akartam lépni, mert rá voltam parázva, hogy egyik másik utánam jön, hogy kinyírom a bulit. Egyik be is baszott és már oltogatott, meg feszengett, hogy mekkora geci vagyok. De aztán léptem végül, szétokádtam magam, majd jobban lettem.

Itt gondoltam rá utána józanul, hogy lehet én képzeleghettem? :D Vagyis nyilván én, de értitek. :D Bár tapogatóztam emberkéknél utána józanul, hogy milyen voltam, mert szarul éreztem magam, de azt mondták semmi gáz. Az a csávó amelyik meg offolt az meg szégyenébe nem is nagyon mert a szemem elé kerülni utána sokáig.

2 Bent vagyok melóhelyemen, hétfői nap. Előtte való héten pénteken vapoztam egyik spanommal egy lazát, semmi komoly. De itt már azért toleranciám magasabb volt nyilván. Érezhetően nem hatott olyan mélységig mint elején amikor tesztelgettem, meg figyeltem mennyi - mit eredményez.
Ezen időszak előtt elkezdtem azért többet kávézgatni is, volt, hogy hétvégét is egy laza vapo kávéval indítottam. Nah vissza hétfő reggelre. 9 környéke, sok meló, kapkodtam ide-oda kaját is csak gyorsba bedobtam, és nem is ettem sokat, majd koleganőm kérek e kávét? Kérek. Van tej? Nincs. Nem baj. Kaptam kávét, lehúztam feketén, kis cukorral, amit soha nem nyomtam előtte, és dirr. Úgy megbaszott egyből, hogy iszolyogtam utána ha valaki kávét kért körülöttem, igyekeztem kikerülni a kávé fogyasztást, utána gugliztam van e olyan, hogy kávé függőség. Környezetemben vannak hardcore alkoholisták, és azoknak a látszólagos szenvedélye is rohadtul zavart. Mondhatni maga a függőség, illetve a hozzá tartozó sóvárgás mint állapot. Ezek után csomót agyaltam, hogy most ez a koffein, vagy a thc lehetett, vagy alkohol vagy mi.

Mindenesetre azóta csak cbd motyót vapoztam, meg cbd olajat használtam. Illetve az eset után mindenhova hordtam magammal vizet, és azt szlopáltam abban az időben elég sokat. Nagyon ki is volt száradva a szám is.

Sztetek ezek is pánikrohamok lehettek? :D Dokinál nem voltam vele, bár főleg az elején eléggé agyaltam, hogy keresek egy pszichológust.

Az eset óta nem volt panaszom. Koffeint, cbd cuccokat, alkoholt fogyasztok, de ritkán.

Sorry, hogy ilyen hosszú lett, de így lehet érteni a storyt. Így is van egy csomó dolog amit bele se írtam, ez csak a lényegi rész.
Én a helyedben hanyagolnék minden "szert" egy darabig, a kávét is!
(Én a kv-tól pl. tiszta feszült leszek, nem is fogyasztom, de nincs is rá szükségem.)
Alkoholt különválasztanám a fűtől, fogyasztás szempontjából, nekem eddig sose volt jó tapasztalatom fű + pia kombótól...
+ nem tudom kikkel szoktál szórakozni vagy eljárni, de megválogatnám a társaságom a helyedben, és nem mozognék alkoholistákkal, főleg ha az zavar, ahogy írtad is.

Szóval a helyedben én kb egy hónapra letennék mindent, utána pedig csak a füvet használnám...
És mozduljál ki a természetbe, ott szívja, ne csak a négy fal között, meg ne csak slukkokat, szívjál be rendesen már 😁
Meg legyen az agyadba, hogy azért használod mert élvezed a hatását, nem?! Akkor meg ne paraztasd magad,ne gondolkodj hülyeségeken, próbáld meg élvezni....
 

ZöldlombLegolas

Active member
Én a helyedben hanyagolnék minden "szert" egy darabig, a kávét is!
(Én a kv-tól pl. tiszta feszült leszek, nem is fogyasztom, de nincs is rá szükségem.)
Alkoholt különválasztanám a fűtől, fogyasztás szempontjából, nekem eddig sose volt jó tapasztalatom fű + pia kombótól...
+ nem tudom kikkel szoktál szórakozni vagy eljárni, de megválogatnám a társaságom a helyedben, és nem mozognék alkoholistákkal, főleg ha az zavar, ahogy írtad is.

Szóval a helyedben én kb egy hónapra letennék mindent, utána pedig csak a füvet használnám...
És mozduljál ki a természetbe, ott szívja, ne csak a négy fal között, meg ne csak slukkokat, szívjál be rendesen már 😁
Meg legyen az agyadba, hogy azért használod mert élvezed a hatását, nem?! Akkor meg ne paraztasd magad,ne gondolkodj hülyeségeken, próbáld meg élvezni....
Hanyagoltam mindent, gondolhatod. :D De aztán rámentem a kávéra lazában, meg utána sörre. Igen, eset után rájöttem, hogy a pia-fű offos, meg mondták is, de mondom durva buli, hadd szóljon. Hát keményet adott. Az a baj, hogy a munkahelyem egyben ahol ezek a trippek történtek. :D Ami televan alkeszokkal. :D

De köszi a gondolatokat srácok. Összejött minden abban az időszakban, sok mindent átértékeltem.
 

Blekketekk

Active member
Nekem ez az ablakon nézegetés különböző neszekre mai napig meg van néha, ha a kutya ugat az udvaron akkor is kinézek, pedig tudatalatt tudom hogy csak a postás jár az utcában. Hozzá teszem január 14.-e óta nem téptem(akkor fogyott el az utolsó PK gubics), a mini/macro kert az persze megy(sose lesz már szüret…). Alkoholt legalább 5 éve nem fogyasztok, szilveszterkor rendszerint kölyökpezsgővel koccintok. Azt gondolom hogy ez a dolog életem végéig kísérni fog, már mint a light-os paranoia és a termesztés is. 😃 A napokban a szomszéd nénihez este roham mentő jött (különböző neurológiai betegségei vannak), mire kiabál feleségem hogy mentő jött a nyanyához. Elindultam az ablakhoz úgy hogy abból az ablakból egyáltalán nem is látszik a szomszéd (csak a másik ház faláról visszaverődő sárgás/pirosas sziréna fénye látszott), a környékén nem jártam még az ablaknak már reflexből szóltam hogy a FASZT TUTI KÓPOK! Mire szól halkan feleségem hogy nem ártana most már finoman betépnem, jobb lenne mindenkinek. 😃 ez sokkal sokkal rosszabb volt évekkel ezelőtt amikor másféle narkókat is használtam még a családalapítás előtt, szívtam fel szpídet egyszerre nem keveset, csak azért mert tuti rendőrök csengetnek (persze víz/gázóra leolvasók voltak) hogy legalább azt ne találják meg ha berongyolnak… sok fura dolgot tesz az ember, köztük én is.
 
Top