What's new

Αξεσουάρ.. :)

Ksaderfo

Active member
Χαρτάκια: raw τα άσπρα.. τα οργκανικ χεμπ.. καμιά άλλη πρόταση;;


Σπαστιρια!!:

Λεπον. Ο Τζο Ίντερνετ λέει ότι τα ακρυλικά σπαστιρια είναι επικίνδυνα γιατί μαδανε. Άσε που μετά από 10 σπασιματα γρατζουνιουντε και βγάζουν στη φου και τρώνε και πολύ... Αλλά λέει επίσης ότι τα αλουμινένια είναι ακόμα χειρότερα! Και προτείνει για λύση σπαστιρια από κουζινικης ποιότητας πολυπροπυλένιο. Τα οποία φυσικά φτιάχνει μόνο μία εταιρεία στο αμερικα και δεν υπάρχουν πουθενά.

Ο Τζακ Ίντερνετ όμως λέει ότι τα αλουμινένια δεν είναι επικίνδυνα, μιας και δε μαδανε και ακόμα και αν μαδισουν δε πρόκειται να καεί το αλουμίνιο.

Καμιά πρόταση;; (Εκτός από σφηνακοποτηρα και ψαλιδακια)

Επίσης ξέρει κανείς κανένα head shop να ζει ακόμα στην ελλαδα και να έχει ωραία-προσεγμενα πράγματα; Ψάχνω ψάχνω και δε βρίσκω.. αν είναι μαύρη διαφήμιση στείλετε το inbox ξέρω γω..

Θενκς! :)
 

Crowmax

Well-known member
Veteran
τα χέρια μας.
Τοσο πολύ πινετε ρε παιδια και δεν μπορείτε να το σπάτε με το χέρι δλδ; :D
Αλλη φαση με το χερι, οταν το σπας νιώθεις την υφη, βλέπεις την μορφή του παπα, τους κρυστάλλους, αναδικνύονται αρώματα που δες τα μυριζεις μετα στο τσιγάρο.
Επίσης το σπας και οπως θες, σε μεγαλύτερα κομμάτια, τρίμα τελίως κτλ...
Εχει μια τελετουργία γενικά το θέμα
 

Ksaderfo

Active member
Δεν έχω τόσο πολύ χο για να χάνω το μισό κάθε φορά που στριβω.. κολλάει στο χέρι...

Τεσπα μετά από πολυυυυυυ ψάξιμο:

1. Τώρα που το είδαν ιατρικό το όλο θέμα αρχίσαν να βγάζουν λίγο καλύτερα πραγματακια και όχι τόσες τοξικές μλκς με το Μπομπ επάνω..

2. Τελικά λένε, ότι το αλουμίνιο ακόμα και να ξεφλουδίσει μέσα στο χο δεν καίγεται στη θερμοκρασία που καίει το τσιγάρο άρα cool. Για τις επικαλύψεις που βάζουν επάνω (τιτανια, χρώματα κτλ) δεν είμαι και τόσο σίγουρος.

3. Χαρτάκια κατέληξα σε εκείνα τα άσπρα τα raw που ειναι organic hemp.. ειναι λιγο πιο χοντρά από τα καφέ και καίνε λίγο καλύτερα.. έστριψα ένα blunt τις γιορτές και έγινα κουκουρούκου αλλά δε ξέρω αν ήταν το χο (τα έβαλα όλα! :D Κιφ, widow, sativa, κατι κεράσματα, όλα :D ) η τα χημικά στο πουροφυλο.. Ροδάκινο περικαλω. :D

Τζιβανες παιρνω πάλι τις raw και προσπαθώ να τις κόβω καλά για να μη ρουφάνε.. παίζουν και τζιβανες από χεμπ , μερικές δε εμποτισμένες, αλλά δεν τις βρίσκω εδω..

Τα μπονγκ ποτέ δεν τα χωνεψα πολύ..

Ερε και να είχα και μία φουντιτσα τώρα γ@μω το χιόνι μου μέσα.. :D
 

Latest posts

Latest posts

Top