What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Automata, feminizált magok kültéren

bat939

Active member
Pedig már fentem a bozótvágót. :biglaugh:​​​​​​
Nem semmi a N.Q. milyen tömör bugákat növeszt. Ezt a két fajtát fogom először betenni sátorba. Feltéve ha megélem.
 

bat939

Active member
[No message]
 

Attachments

  • photo2083228.jpg
    photo2083228.jpg
    141.3 KB · Views: 88
  • photo2083229.jpg
    photo2083229.jpg
    120.7 KB · Views: 91
  • photo2083230.jpg
    photo2083230.jpg
    103.3 KB · Views: 93
  • photo2083231.jpg
    photo2083231.jpg
    131.4 KB · Views: 94

bat939

Active member
Mai nap nekiestem a Bubba genyónak.
Mint egy örökkévalóság, olyan volt felnevelni ezt a két fotost.. Hát még metszeni milyen nagy élvezet ilyen mennyiséget. Ebbe nem gondoltam bele, csak az lebegett a szemem előtt, hogy még, még, még több keeeeeee. Még több eeeee, végtelen nagy hatalom ehehehehehe.
Majd szebben írásba szedem, a gondolataim, tapasztalataim, de ezt az örömhírt meg kellett osztanom veletek.
 

Attachments

  • photo2084777.jpg
    photo2084777.jpg
    88.6 KB · Views: 109

bat939

Active member
Nem elég, hogy a kukacok jelentősen megritkították a termést, ez a két napos esőzés szintén hazavágta a csúcsokat. Az első rügyek, amik túlérettek voltak, bennük magokkal, bepenészedtek. Rengeteg helyen tovább is terjedt. Már tényleg nem kellett volna nekik sok idő. Jobbat akartam és ez lett a vesztem. Kibaszott csalódott vagyok, de szerencsére van haska és pár kiszáradt buga, ami feledteti a traumát. Ez a történet beverte az utolsó szöget, a kültéri koporsóba. :violin:
 

bat939

Active member
Jolnapot! Lassan vége az érlelésnek és a bugák tökéletes összhangba kerülve a befőttesüveggel, szembenéznek a hideg téllel.
Épp az erkélyemen ülve szívom az organik ocb-be tekert, 400 mg Night Queen-t birtokló cigarettámat, remélve, hogy hitelesebb lesz a róla szóló beszámoló.
Viszont, ha már így betéptem, kezdem az elejétől.
Az idei automaták gyengébbek lettek, mint tavaly, pedig akkor mekkora monszunok voltak.. Nincs mit szépíteni elbasztam. Ezt is, de mentségemre szól, hogy a pönész szoptatott. Nyilván jó, hogy a sajátom és nem kell grammonként venni, de hát fejlődni akarok és nem visszafelé.
Aztán megnőtt a két nagy becsben tartott bokrom is. Egyszerűen lenyűgözött milyen hatalmas növényekké fejlődtek. Az automaták a nyomukba sem érnek és szerintem ez igaz a végtermékre is. Ezek a bugák hiába száradnak ki, ugyan olyan ragadósak, gyantásak maradnak, ami gecire megnehezíti a tekerést. Nem beszélve arról, hogy kis híján a seggem is ragad egy ilyen szertartás után.

A Bubba Island Kushból 200 g körül maradt. Ennek a növénynek annyira betett az eső, az élete utolsó napjaiban, hogy a fél növény ment a lecsóba. Hiába voltak fedett helyen.
Számítottam a gyengébb hozamra, a kukacok tevékenysége miatt, na de ez túlzás, bassza meg a kurva anyját. :D
Elfüstölve, tömény földes íz az, ami dominál. A virágok illatáról leginkább a levendula jut eszembe. Kellemes hatás, ami egy indikától elvárható. Nekem személy szerint lelassítja az agyam és tökéletes pontosságal tudok koncentrálni egyetlen egy fontos dologra. Akárcsak a nq, szóval feltételezhető, hogy elég acélos a toleranciám, vagy csak ezt gondolom, ezt hitetem el magammal és ezt teremtem meg. Ki tudja..
A Night Queent is megviselte az utolsó páratartalom kilengés, de nem annyira, mint a társát. Egy szélvihar miatt pont akkor repedt ketté a törzse, mikor mellette szligiztem. Nem okozott bajt, azonnal tudtam orvosolni a problémát egy kis dróttal.
Volt még magnézium hiány, amiért én hülye csökkentettem a micro tápon, a flakonon szereplő adagolás szerint. Ez már alapból megviselt pár ágat, aztán persze a kukacok is tették amit kell. Ezt a növényt imádták, a kusht kevésbé.
Az ízét nem tudnám szavakba önteni, sem az illatát, de nagyon tetszik. Egész különleges. Cigiként többször is citrust és valami gyümölcsös ízt éreztem, amire ráfogtam, hogy ananász. A dp ezt írta róla..
A hatása szerintem megegyező a bubbáéval, de nem mondanám, hogy gyengébb, vagy bármiben eltérőbb lenne, így hogy később kezdett virágozni.
Az összesített végeredmény 675g lett, és egy vedérnyi apróbb virág, amihez már nem volt kedvem nyúlni. Majd lesz belőle süti, haska, vagy bármi.
A továbbiakban egy 150x150es alapterületű szentélybe fogom kiszórni a megmaradt dps magjaim, aztán whipedhús egyik kommentjéből szemezgetve, bepróbálkozom egy remélhetőleg jobb, túlárazott magoktól mentes szotyis cégnél.
Na, ahhoz képest, hogy csak pár sort akartam írni, hogy legyen már valami, egész belejöttem és még a cigi hatása is tart. Aztán ilyenkor jön az a gondolat, hogy csinálhatnék még egyet, de most egy erősebbet. Miért ne? Végülis megtehetem. Miért ne tenném meg? Ha? És ezt egy kibaszott gonosz, ám szimpatikus kis denevér mondja a vállamon minden áldott este. :D Na joléjt
​​​​​
 

Uzsidoboz

Well-known member
Mikor indítod a benti karikát? Lehet tudni milyen set up?
Szépen összeszedted a gondolataid majd a NQ cseppfolyósította betü formájában úgytünik jó kis manna lett gratula:groupwave:
 

bat939

Active member
Köszi! Amint megjön, írok róla, de addig nem szeretnék. Tudjátok hogy van ez.. Mindenre gondolni kell, ha ilyen hobbija van a zembernek. :D
 
Üdv kedves tagok,

Már 2. Körömet csinálom xxl auto critical-al.
Nagyon tudom ajanlani mindenkinek 2 hónap+1hét alatt meg is voltak
:dance013:
Rendelés; Busdoctor
Szállítás:3-5 nap

Boldog Újévet!:groupwave:
 
Üdv kedves tagok!:wave:
Ezek a 2022 top 10 fajták közül valaki nevelt már nöbényt out-ban?

wedding cheesecake auto
Bruce banner auto
Purple punch auto
Strawberry BANANA AUTO
ORANGE SHERBET AUTO
Gelato auto
Gorilla glue
MIMOSA CAKE AUTO
PURPLE LEMONADE AUTO
ZKITTLEZ AUTO
Cinderella Auto
 
Top