What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

AUTO AK & Cookies gelato

grower's

Member
Üdvözlet!

Egy jó ideje nem indítottam naplót, azóta volt minden évben kinti köröm autokkal és feminizált növényekkel bő terméssel, kivéve tavaly: megsemmisült minden lány(szar hely és időjárás), de azért megpróbálom ismét.

A magok az RQS-től vannak(5db AK, 5db cookies), eddig bevált a cég, úgyhogy ismét innen rendeltem.
Az AK már sokszor ültettem, gyors, fincsi, nincs vele sok gond. A cookies gelato még nem volt, csak ajánlották, majd kiderül.


virágföldbe került minden mag, a perlitet most hanyagolom mivel nagyon laza a föld, max majd kiültetéskor keverek mellé. Tápot majd kapnak ha kérnek.

Eddig 10/8 kibújt most 6 naposak:
 

Attachments

  • 20220511.jpg
    20220511.jpg
    3.7 MB · Views: 103
Last edited:

grower's

Member
15. nap
Egy lány nem bújt ki, egy pedig elég fura rövid szárat hozott, a levelei se az igaziak, de annyira nincs lemaradva a többitől.
Az utóbbi hét esős volt, nem tetszett nekik, remélem 1-2 hét alatt megindulnak és akkor mennek is ki a végleges helyükre.

Locsolni csapvízzel szoktam (vagy az eső áztatja őket) ami teljesen jó, mivel lágy a víz.
Röviden ennyi, a kiültetéskor majd updatelek.
 

Attachments

  • 20220522.jpg
    20220522.jpg
    4.2 MB · Views: 118

f2obsession

Active member
Hogy lágy nálatok a víz, azt mérted, vagy csak "azt mondják róla"? Mifelénk is az a hír járta, hogy lágy itt a víz, aztán a mérések szerint 600-700uS közötti, de nyáron az sem ritka, hogy 900uS feletti.

Mondjuk a palánták tényleg szép egészségesek eddig..
 

grower's

Member
Hogy lágy nálatok a víz, azt mérted, vagy csak "azt mondják róla"? Mifelénk is az a hír járta, hogy lágy itt a víz, aztán a mérések szerint 600-700uS közötti, de nyáron az sem ritka, hogy 900uS feletti.

Mondjuk a palánták tényleg szép egészségesek eddig..
Nem mértem, nincs mivel. Persze nem full lágy desztillált víz folyik a csapból. A vízmű szerint 5.6 nk a keménység, ez elmehet 8 nk-ig is, de tudtommal az is még lágynak számít.
 

GrowControl

Well-known member
Nem mértem, nincs mivel. Persze nem full lágy desztillált víz folyik a csapból. A vízmű szerint 5.6 nk a keménység, ez elmehet 8 nk-ig is, de tudtommal az is még lágynak számít.
a vizmuvek oldalan (duckduckgo.com/?q=vizmuvek+vizkemenyseg ) jobboldalt van egy tablazat, ott lehet lepkedni balrajobbra,
na ez aszondja nekem 7.6 kellene legyen, igazabol 8.3 (vagy tobb, de a cseppteszterrel is hasonlot latok) bekeidoben.
(EC is kevesebbet irnak, bar ott nincs olyan szignifikans elteres.)

a lagy viz az meg igazabol mindegy, marmint a mosogepednek meg a kavefozodnek nem, de ez a tema mas. ezert:
1653475508777.png


(ne hagyd magad atbaszni :smoker: en hagytam, aztan kb 1 ev utan most csaptam a homlokomra es esett le hogy az eldurvulo vas mangan es nitrogen hiany flowerben ezert volt.)
 
Last edited:

grower's

Member
a vizmuvek oldalan (duckduckgo.com/?q=vizmuvek+vizkemenyseg ) jobboldalt van egy tablazat, ott lehet lepkedni balrajobbra,
na ez aszondja nekem 7.6 kellene legyen, igazabol 8.3 (vagy tobb, de a cseppteszterrel is hasonlot latok) bekeidoben.
(EC is kevesebbet irnak, bar ott nincs olyan szignifikans elteres.)

a lagy viz az meg igazabol mindegy, marmint a mosogepednek meg a kavefozodnek nem, de ez a tema mas. ezert:
View attachment 18715032

(ne hagyd magad atbaszni :smoker: en hagytam, aztan kb 1 ev utan most csaptam a homlokomra es esett le hogy az eldurvulo vas mangan es nitrogen hiany flowerben ezert volt.)
Őszintén, ha kemény lenne az se érdekelne, volt erre is példa nálam régebben és nem volt érdemi különbség. Persze ha cserépben lenne végig más lenne a helyzet.
Erre pár hét előnevelésre mindegy mit kap, utánna úgyis mennek ki a helyükre.
 

Latest posts

Latest posts

Top