What's new

עזרה בשימוש בבלומבסטיק

David1975

Member
עזרה בשימוש בבלומבסטיק

כאשר הוא לא בריא ?מתי מתחילים ?כמה? באיזה אדמה? האם יש השפעה על מצב הצמח? מתי מפסיקים לתת

isranabis

Active member
Veteran
אם הצמח לא בריא אל תתחיל להפריח
בלומבסטיק זה דשן ל4 שבועות אחרונים של הפריחה
זה מתאים לכל המצעים
אבל אם הצמח לא בריא זה עלול להזיק יותר מאשר להועיל

David1975

Member
עבר הרבה זמן מאז שחזרתם אלי וחבל שאני לא יכול לשתף אותכם במה שיצא כי אני לא יודע לעלות תמונות השאלה שלי הייתה פשוטה מתי מתחילים ומתי מסיימים במקרא שלי זה מצע קוקו ועכשיו השאלה שלי מתי קוטפים הבצים גדולים מאוד אך לא מספיק עם שערות חומות כ50% והקריסטלים עם בדיקה של לופה הם עדיין לא מתקרבים להיות מוכנים הם עדיין פיטריות לבנות
יש לציין שהשקתי עם דשנים ובלומבסטיק במינון של
1מל לליטר
מי מזגן שלא הוספתי להם כלום רק דשנים מינרלים
הצמחים בריאים מאוד ירוקים מצד אחד של האוהל יש גידול גרו מצויין ומתפתח יפה מלא בצים אך לא מספיק שערות חומות בגידול קודם קצרתי נראה לי מוקדם מדי מה שנראה לי גרם לחומר להיות חלש יותר?
כרגע אני נמצא במצב של השקיה במים מאוזנים על 5.9ph ותוסף להשקיה אחרונה ec 0.44מי מזגנים השקיה קודמת נתנתי להם תוסף המאותת להם כי הגיע הסוף אך הם עדיין מסרבים להוציא עוד שערוטת חומות מה עלי לעשות עם כל הסיפור הזה

isranabis

Active member
Veteran
קשה להבין אותך,אם אתה יודע לראות לפי לופה מתי הבאדים מוכנים אז זה הדבר הכי טוב,בלי תמונות גם המומחה הכי גדול בעולם לא יוכל להגיד לך מתי לקטוף,עם בלומבסטיק מתחילים בחצי מל לליטר בשבוע הרביעי לפריחה עם עלייה הדרגתית שמגיעה ל1 מל לליטר בשבוע השמיני,יש עוד משתנים שלא ציינת כמו זמן הפריחה הצפוי,כדאי מאוד שתיתן לפחות שבוע של השקייה עם מים בלבד כדי לשטוף את המינרלים מהצמח אחרת יצא לך חומר משעל,אם יש לך תאורת לאד אז אל תסמוך על הצבע של השערות בכל מקרה תמיד כדאי להחליט על זמן הקטיף לפי הצבע של הטריכומות וגם אז זה תלוי בטעם האישי שלך עד כמה אתה רוצה לתת לטריכומות להגיע לצבע אמבר אני מעדיך שהאמבר לא יעבור את ה20% אבל לכל אחד יש העדפות משלו.אני לא יודע מה זה גידול גרו ולכן לא יכול להגיב אבל תחת תאורת לאד יש מצב שלא יהיו בכלל שערות חומות

Latest posts

Latest posts