What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A bécsi NL5&Haze

mátyás

Active member
pamacsosodunk, és egyre havasabb a történet:
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
 

mátyás

Active member
üdv Májsztrók! hoztam a benti NL5&haze-ről is egy ket képet. kábe 8 napja virágzik, és már most ontja a gyantát. ezt a fenót a végtelenségig is tartanám.
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(1).jpg
 
Last edited:

mátyás

Active member
Szeptember végén indul egy-egy belőlük.
foto_no_exif(6).jpg

Ezután kipróbálok valami pusztító indicát a hubától. eze kívül bakancslistás meg egy Mr. Nice féle strain. nyár előtt ezeeket kéne összehozni
 

mátyás

Active member
Vasárnap este jövök egy beszámolóval, hogy mennyi lett a serious kush. eddig csontra 100g van üvegben és erlelődik, de a fele még szárad.

elèg beállós dzsó. ilyen tipikus indica. nagyon finom az ize, szepen eg, fehér hamuval, egész nap
szívnám, de akkor egész nap zombi is leszel😞 jó fű eddig. itt elbasztam a tápozást. ezek alatt a samsung panelok alatt
bőven mehet az 1.8 végig. lehet látni a virágon, hogy sovány, nem tudodtt meghítzni pedig17 hetig fent volt. koran vettem vissza az ec-t ez a konzekvencia ennél a körnél

majd hozok száraz viràg képet, h miről beszélek
 
Last edited:

mátyás

Active member
Na meg vagyok a végső manikűrrel is. Elég hihetetlen lett a vége, én se nagyon akarom elhinni, de összesen 385 lett és 67 trimm levél. Úgy látszik valamelyest kárpótolt a hosszú virágzás. A virág minőségét tekintve kábé 200 ami nagyon jó, szépen kikeményedett, kábé 100 ami közepes, a tobbi ilyen alsóbb virág, úgy érzem elleszek egy ideig és vajba is fog jutni bőven.
 

mátyás

Active member
sziasztok! kis segítségre lenne szükségem. a benti 2. hete virágzókon sajnos kezd elterjedni a tripsz.
foto_no_exif(1).jpg

foto_no_exif(2).jpg

foto_no_exif.jpg


Ilyenkor még ajánlott egy mospilanos permetezés? Novenber elején van kész. tehát még 7 hetet biztos fent lesz. Ha ez nem, akkor mit ajánlotok? Virágzásnál nem találkoztam még vele. Köszi
 

mátyás

Active member
Köszi, ezt kipróbálom ma. Kiveszem és lemosom a leveleit vele, így legalább nem fújom telibe a virágzatot. Addig meg amíg megszárad addig kifertőtlenítem a sátort.
 

mátyás

Active member
Köszi, persze, hogy segítettél, nem ismertem ezt a káliszappant. De lévén,h bio, ezért bátrabban fogom használni, főleg így virágzásban. Igazából mivel még ebben a szakaszban nem találkoztam velük, ezért voltam bizonytalan, hogy ilyenkor mit lehet velük kezdeni. Amikor nekem volt, akkor mindig vegben volt, azt meg lepermeteztem és utána már nem jöttek vissza. Aztán este még böngésztem fórumokat és ott olvastam, hogy ilyenkor ajánlottabb csak a leveleket lemosni permetszeres cuccal esetleg a földet lefújni meg, plusz box takarítás. Kíváncsi leszek leviszi e
 

mátyás

Active member
Hoztam pár képet a kinti párosról. Szépen virágzik mindkettő, de pár napja elég fos az idő, hideg van, esik, és jövő hètre is ilyen időt mondtak. Mondjuk ezzel nem úgyse tudok mit csinálni, birja amíg bírja.
foto_no_exif(4).jpg
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(2).jpg
 

f2obsession

Active member
De szép egészséges bokrok, és ilyen zsenge virágzat körül már hogy gyantásodik... Nagyon jó outos portéka lesz ez, ha engedi az időjárás (legalább nagyjából) beérni.
 

mátyás

Active member
De szép egészséges bokrok, és ilyen zsenge virágzat körül már hogy gyantásodik... Nagyon jó outos portéka lesz ez, ha engedi az időjárás (legalább nagyjából) beérni.
Köszi. Jól nyomja egyelőre kint is, az időjárás lesz itt a szűk keresztmetszet.
 

Latest posts

Latest posts

Top