What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A bécsi NL5&Haze

mátyás

Active member
Ah hagyjad ez a flösst, végül én se csináltam ilyesmit, nem kapar ez így se csak kurva gyorsan fogy 🤣

Ez a probléma nagyon idegesítő. Most annyit csináltam, hogy abba a szobába kikapcsoltam a fűtést. Csak a pára mentesítő megy, de ugye az is melegít valamit, így olyan 18 fok van most sötét időszakban, majd ha kapcsol a lámpa megnézem a pontos adatokat, szóval elvileg sötét időszakban 18-19 fok van a pára az 48 körül mozog, amikor megy a világítás, akkor pedig 22 fok körül van a pára pedig 50 körül mozog. De ez hasonló volt ősszel is, amikor az előző klónok mentek. Most 2 gramm ferti4-et és 1,4 gramm Can-t oldok fel és hígítottam 1,6 ra. Ezzel reggel átmostam, meglátom most mi fog változni. Olyan idegesítő és elkeserítő. Annyi a különbség, h a csapvízem vezetőképessége 1.0-ra nőtt , ez ősszel még 0,6 volt. Alulról felfelé rohadnak fonnyadnak a el a levelek
 

s3cr3t

New member
Ah hagyjad ez a flösst, végül én se csináltam ilyesmit, nem kapar ez így se csak kurva gyorsan fogy 🤣

Ez a probléma nagyon idegesítő. Most annyit csináltam, hogy abba a szobába kikapcsoltam a fűtést. Csak a pára mentesítő megy, de ugye az is melegít valamit, így olyan 18 fok van most sötét időszakban, majd ha kapcsol a lámpa megnézem a pontos adatokat, szóval elvileg sötét időszakban 18-19 fok van a pára az 48 körül mozog, amikor megy a világítás, akkor pedig 22 fok körül van a pára pedig 50 körül mozog. De ez hasonló volt ősszel is, amikor az előző klónok mentek. Most 2 gramm ferti4-et és 1,4 gramm Can-t oldok fel és hígítottam 1,6 ra. Ezzel reggel átmostam, meglátom most mi fog változni. Olyan idegesítő és elkeserítő. Annyi a különbség, h a csapvízem vezetőképessége 1.0-ra nőtt , ez ősszel még 0,6 volt. Alulról felfelé rohadnak fonnyadnak a el a levelek
Bár nem kizárt de nem hinném, hogy a víz az oka. Nálam 0,6os csapvízzel áll fent a probléma. Kicsit emeltem a fertit mert elősször azt hittem foszforhiány lesz erre most felül sárgul, lilul pár levél az egyiknél meg az SSHnál is.
 

mátyás

Active member
vegyél ro szűrőt..
Csao
.. Jah, azt való igaz még nem vétleztem meg. Ezzel kapcsolatban arra gondoltam, hogy lehet kevés ez
a táp, hiába hígítom a megfelelő ec -re ha nincs elég nafta benne. Ugyanezek a klónok szeptemberben kiválóan elvoltak dupla ennyi táppal. Sőt. Kezdem úgy látni, h az volt a jó. A másik konklúzió,hogy ez a páramentesítő~ cirka1,64 m2 hasznos területhez nem elegendő. 0,64-en ( két két növény volt szeptemberben) kiválóan teljesített és zsír volt a pára, ezáltal kafa volt ez a vpd vagy mi, na ez most 4 növénynél kula. Sokat párologtatnak, többet, mint amit el tud nyelni a màsínàm. Másínáà bébi "bad boys2"

De a hézem az bírja a penész 80 százalék párát mindent, és ez 4-5 hét múlva kasza, utána meg jó lesz a két kényesebb egyedinek. De holnap veszek ro vizet, és pár napig azzal fogok locsolni, kíváncsi vagyok mit javul.
 
Last edited:

mátyás

Active member
Bár nem kizárt de nem hinném, hogy a víz az oka. Nálam 0,6os csapvízzel áll fent a probléma. Kicsit emeltem a fertit mert elősször azt hittem foszforhiány lesz erre most felül sárgul, lilul pár levél az egyiknél meg az SSHnál is.
Az a lilulás lehet még "jó" is. Legalábbis nálam is jön mindig a vége felé. Muti meg
 

mátyás

Active member
Ezt leszámítva azért dagadnak
foto_no_exif.jpg
:love:
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(3).jpg
:p
 

s3cr3t

New member
Az a lilulás lehet még "jó" is. Legalábbis nálam is jön mindig a vége felé. Muti meg
Ez nem az a fajta lilulás sajnos.
Ez egy ssh, az nlhaze is ilyesmi csak azon nem ennyire durva, arról nincs képem jelenleg. A másik nlhaze viszont nagyon érdekes mert rengeteg rügy,makklevél ròzsaszínes lilás rajta sajnálstomra az alja elkezdett foxtailesedni vagy nem is tudom minek nevezzem.
 

Attachments

  • qel3fhou5fwj634w8mkcwr5v98q2gtyj.jpg
    qel3fhou5fwj634w8mkcwr5v98q2gtyj.jpg
    1.3 MB · Views: 87

mátyás

Active member
Pedig a virágot is látva szerintem ez nem hiány. Van nlhaze-ed? Ha tudsz mutass már majd képet róla. Ha azon még làjtosabb, az szerintem normál. De kíváncsi lennék mit mond erre @WHIPEDMEAT mester. Én kurvára imádom ezt a straint. De haverjaim is. Ez az igazi régi old school strain.



Nekem is van még egy magom ebből, ha ez kész azt fogom elveteni.

Ide nyomathatsz az nlről képeket. Imádom a sensi old school strainjait. A g13 hashplant lesz a következő amit vetni szeretnek @WHIPEDMEAT mester azt ajánlotta
Amúgy ezek az nlhazek kurva erős füvek baszki. Pedig én is rakat sok éve szittyózok de ez lett az első olyan amire azt mondom, h a spnaom külföldi importját odaveri. Két év volt mire megtaláltam. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy két éve kábé kint élünk Bécsben, így már nem is volt opció,de ez a zözi, geci jó. És kábé mindet is tolerál. Én ezt 80 százalék párában aszaltam a garázsban és egy kurva penész nyom nincs rajta, ezeket a virágokat mikroszkóppal néztem át.
 
Last edited:

s3cr3t

New member
Pedig a virágot is látva szerintem ez nem hiány. Van nlhaze-ed? Ha tudsz mutass már majd képet róla. Ha azon még làjtosabb, az szerintem normál. De kíváncsi lennék mit mond erre @WHIPEDMEAT mester. Én kurvára imádom ezt a straint. De haverjaim is. Ez az igazi régi old school strain.



Nekem is van még egy magom ebből, ha ez kész azt fogom elveteni.

Ide nyomathatsz az nlről képeket. Imádom a sensi old school strainjait. A g13 hashplant lesz a következő amit vetni szeretnek @WHIPEDMEAT mester azt ajánlotta
Amúgy ezek az nlhazek kurva erős füvek baszki. Pedig én is rakat sok éve szittyózok de ez lett az első olyan amire azt mondom, h a spnaom külföldi importját odaveri. Két év volt mire megtaláltam. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy két éve kábé kint élünk Bécsben, így már nem is volt opció,de ez a zözi, geci jó. És kábé mindet is tolerál. Én ezt 80 százalék párában aszaltam a garázsban és egy kurva penész nyom nincs rajta, ezeket a virágokat mikroszkóppal néztem át.
Igen, a te kalapos naplód és beszámolód miatt gondoltam kipróbálom. Annyit mondanék KÖSZÖNÖM! Már a flo ötödik hetében tudtam hogy ez valami durva lesz. :D
 

Latest posts

Latest posts

Top