What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

70W Orange Bud

hulitko

New member
Zdravim Grower
Takže se zase vracim k pestovani a tedkom už na trvalo !!

Rostliny:Semena Orange Bud od člena Damsiveku!
Substrat: Pro pokojove rostliny + perlit od oka jako vždy
Hnojiva : Plagron Alga Grow

Skřin: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Až budou rostliny vetši pujdou do matkarny pod zařivky !!


Tady je jak semena kličily apod

California Orange Bud

23. unora 2007 (23.2)
Klíčení semen California Orange Bud
24. unora 2007 (24.2)
Semínka Orange Bud (semínka pomalu klíčí )
25. unora 2007 (25.2)
Semínka Orange Bud naklíčená ! (Zasazená do substrátu)
27. unora 2007 (27.2)
Semínka Orange Bud, Vylezli se substrátu !
28. unora 2007 (28.2)
Male sazenice byli dány do jiné skříně pod 70W Sodík!!
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Cau.Fotky přidáš jednoduše:Klikneš na odkaz quote(nachází se vedle sendPM a Gallery)
Chceš si přiložit fotky,proto klikneš na UPDATE PICS (Nachází se to pod smilíkama).Zatím nemusíš nic psát o tvém threadu atd..(Vkládáš si totiž fotky do svojí galerie,odtud je pak jen kliknutím budeš přidávat do svého threadu)

Otevře se ti další okno.Stiskneš Procházet.Nyní vybereš obrázek,ze složky ve tvém počítači.Klikneš na Otevřít.Totéž provedeš z dalšími ikonkami Procházet dokud nebudeš mít vloženy všechny tebou požadované fotografie.Stiskneš Upload/Submit(ikona se nachází o něco níže).Teť to chvíli trvá.Někdy i celkem dlouho.Poté se ti objeví okno,kde už bys měl vidět své fotografie.Zde ke každé můžeš připsat nějaký komentář.Až budeš s komentováním hotov klikni na
Process Files.
Teď už by si je měl vidět zmenšené pod oknem a smilíky.(Někdy se tak nestane,proto stiskni ikonku ZPĚT ve svém prohlížeči a znovu poklepej na odkaz QUOTE. Nyní už tam na 99% budou.
Pak už jen píšeš o svých rostlinkách a jednoduchým kliknutím na miniaturu jedné z fotografií připojuješ tebou požadovaný obrazový materiál. :wave:
 
Last edited:

hulitko

New member
hulitko said:
Zdravim Grower
Takže se zase vracim k pestovani a tedkom už na trvalo !!

Rostliny:Semena Orange Bud od člena Damsiveku!
Substrat: Pro pokojove rostliny + perlit od oka jako vždy
Hnojiva : Plagron Alga Grow

Skřin: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Až budou rostliny vetši pujdou do matkarny pod zařivky !!


Tady je jak semena kličily apod

California Orange Bud

23. unora 2007 (23.2)
Klíčení semen California Orange Bud
24. unora 2007 (24.2)
Semínka Orange Bud (semínka pomalu klíčí )
25. unora 2007 (25.2)
Semínka Orange Bud naklíčená ! (Zasazená do substrátu)
27. unora 2007 (27.2)
Semínka Orange Bud, Vylezli se substrátu !
28. unora 2007 (28.2)
Male sazenice byli dány do jiné skříně pod 70W Sodík!!









Super takže už to mám takže fotky jsou tady !!
Je to AK-48 pod 70W sodikem ale to už asi víte !!
Jaou trochu svetle takže jsem dneska trochu přidal honijiva a to Plagron Alga Grow
tim hnojim a osvedčilo se mi to :)
 
Last edited:

hulitko

New member
Zdravim
Takže ješte přidam svoje budouci matky !!
2xAk-48 ,2xPapaya
Vše se seminek s Niravany !
Pohlavi ješte nezname !
Ak už je nařezano ! Tak jen počkat než řizky zakořeni !!
Hnojeni Alga Grow !
Puda :Zahradnicky substrat +perlit !
Osvetleni :Je to zatim dáno v řizkarne a tam je 2xPhilips TL-D 965 18W de lux
______________________________________________________________
Ale tedkom stavim new matkarnu :yummy: takže to bude ok
A je vysoka š/h/v 130/40/110
A osvetleni tam bude 2x36W zařivky !!
Tady jsou nejake fotky :)













:smoweed: :smoweed: :smoweed:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Cau.Koukám genetika from Nirvána.U mě jasná spokojenost za tu cenu.Californie je opravdu pěkná a ta ak48 musí být určitě ještě o píď lepší.Přeji ti hodně velké palice.
A nepřemýšlíš o koupi o něco větší watáže?,Prostor na to zřejmě máš.
 

Gautama

New member
Hulitko, zvětšení wattáže by Ti neuškodilo ;)


GL, ať to roste nadále tak bezproblémově, jako doposut. :wave:
 

hulitko

New member
No wataž jo uvažuju o stavbe skřine 250W
Ty rostliny co tam jsou ta Papaya,Ak-48,California tak stech všech chci udelat matky !!
Skřin 250W si představuju asi tak
Lampa 250W
2xEuro 3 přitah odtah od od cool tube
2x Sunon na přitah odtah ve skřini
Stolni ventilator otočny !! Na ofuk ve skřini !!
A k samotne skiřni jsem ubvažoval
asi v/h/š 180/60/80cm
A bud 2x Bubler !!nebo 1xNFT a nebo hlinu :D tak 6 kytek
No mám to vše ve spižirně, takže je tam chladneji tak by možna nebylo potřeba tolik ventilatoru !! Co si otom myslite ?? Diky ze tady pišete ! :)
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Zdarec.Těch ventilátorů opravdu tolik potřebovat nebudeš.Myslim,že na tu cool tube ti
bude stačit jen jedno Euro2-na odtah.Ze skříně určitě postačí jedno Euro3 na odtah.
Přítah můžeš buďto pasivní a nebo to popohnat Sunnonem.No a vevnitř jak už si řikal ten
otočnej.Takhle odvzduňovaný box by mohl být klidně i v pokoji a co teprve ve spižírně.
:biglaugh:
 

hulitko

New member
Tak ok !! ALe to do budoucna !! S 250W nemám skušenosti takže nevim jak to hřeje !
Uvažoval jsme i bez CT ale nevim !!
 

hulitko

New member
Dobrej Večer :wave:
Takže včera jsem nařezal řizky s Ak-48 dohromady 6ks !
2x3řizky s každe matky !!
Dva řizky už jsou pomalu zakořeněné v RW koste ty jsou na test !!
A ted tech 6ks jsem chtel vyskoušet do skušebniho aero clonexu ktery jsem postavil jen tak narychlo !!
A jestli mi to zekořeni tak to udelam ve velkem tak na 40 řizku +- :yummy:
Jinak tam jsou 2 vzduchovaci kameny !
čista voda + gelovy zakořenovac !! řikam skouška :yoinks:
Takže uvidime jak to dopadne jestli by jste mi neco k aeru poradili tak pište nemám stim skušenosti jen vetšinou s obrazku !


 

newhousegreen

-.-
Veteran
Jen tě doplním.
Aero vypadá trochu jinak.
-Vodu vpravuje do trubice čerpadlo,v trubici jsou vyvrtané otvůrky,v nich jsou zastrčeny trysky,které samovolně ostřikují kořeny volně visící v prostoru nádoby.Odtékající voda stéká na dno nádoby odkud je znovu vháněna čerpadlem do trubice z nich do trysek a zase na dno nádoby.A tak pořád dokola.
Ty máš zřejmě bubbler.Má to podobné výsledky v růstu i květu-svůj účel to zaručeně tvoří.
 

Gautama

New member
A já zas dodám, že pokud máš v malé nádobě hladinu vody tak 1-2cm nad vzduchovacími kameny, vzduch proudící pod tlakem do těchto kamenů rozstřikuje vodu po nádobě a vzniká rádoby efekt aera. Ale aerem bych to rozhodně nenazýval.

Nicméně svůj účel to zřejmě splní a možná i za kratší dobu než v RW. :wink:

A Hulítko, jak tak koukám na tu fotku, zakořeněné klony pujdou vyndavat jen s těží :wink: Měl bys to vychytat trochu jinak, třeba udělat dírku o průměru 1cm a z karimatky vyřezat kolečka s trošku větším průměrem, třeba 1,1-1,2cm, aby klony držely. Pak, až budou mít kořeny, bude stačit pouze opatrně povytáhnout, odstranit úchyt z karimatky a vytáhnout celý klon.

Něco podobného mám v plánu již delší čas, ale v trochu větších rozměrech :bandit:
 
Last edited:

hulitko

New member
newhousegree: Diky doufám že to zakořeni !
Gautama:No tak aero to neni jo ale jak jse psal vyše ale jak to zekořeni tak to udelam 100% jinak prave že v rw mi to kdysi kořenilo hodne dobře ,ale tedkom posledni dobou nevim moc se tomu nechce nevim co delam špatne ?
Jinak jak to zakřoeni tak to opatrne vyndam diry tam jsou velke !
No jak jsi řikal vyřezat vrtačkou s nadstavcem diru +- D=2cm a pak jak řikaš nastřihnout nejaky proužek dlouhy 5cm a do prostřed dát klon !! A sro¨lovat to do maleho valečku a strčit do předem vyvrtane diry vë viku !
Jinak jak to zakořeni tak bych to chtel udelat asi na 20litru uvažoval jsem o rostřikovaci trysce tak 2x nebo 4x tak jak je aero + čerpadlo na trysky to je jasne :D
No tak uvidime jak to dopadne !!
Jinak vy co mi tady pišete jestli máte nejake fotky tak je sem taky přihoďte at se mužu poučit a podivat :) mej te se !
 

hulitko

New member
Bre odpoledne !
Takže dneska s to středa 21.3 jsem přesadil zakořeněné řizky na selekci pohlavi odrudy Ak-48 :)











:dueling:
 
Last edited:

hulitko

New member
25/18

25/18

Zdravim takže přidavam nejake fotky Orange Bud a to s 25dne rustu nechám je ješte dele rust potom přijde řizek na selekci a podle toho ktera bude holka teda doufám že to budou holky tak ta pujde do matkarny :) hnoji Plagron alga grow 6mlna litr h20 a kytky si nestěžujou !!









:bat: :woohoo: :moon: :lurk: :chin: :confused:

 

Latest posts

Latest posts

Top