What's new

4. Próba na majd most....

GeryZ

Active member
IMG_20221105_064209.jpg
Alakulunk :) kicsit hiányos ak érzem de majd be surusodnek a szép kis gubák:)
 

GeryZ

Active member
Na hát a vezér csúcsok szépek de alatta semmi fejlődés. Most szejelebb raktam őket van még 2 hetuk remélem az alsók is össze szedik magukat maximum tovább bent hagyom őket :) szerintetek?
IMG_20221123_173633.jpg
IMG_20221123_173627.jpg
IMG_20221123_173620.jpg
 

Blekketekk

Active member
Honnan számolod a két hetet? Decembertől? Én nem akarlak elkeseríteni de ezek a képek alapján van még bőven hátra. Következő kör előtt keress olyan cikkeket amiknél a kulcsszó a “defoliated” és “lollipopoing”. A kis hokigubicsok jók lesznek betépni amíg a top-ok üvegbe vannak és pihennek. Én nem szoktam ebből nagy ügyet csinálni. Minden körrel egyre jobb lesz majd a portéka, meglátod. ✌️
 

f2obsession

Active member
Nem elég közeli képek, hogy teljesen egyértelmű legyen, de a képek alapján erről én se szednék le virágot decemberig, legfeljebb legalul a nagyon satnyákat, amikből már úgyse lesz semmi érdemi.
Ellenben a felső 20-30 centi magasságban az összes nagy legyezőt leszedtem volna már rég.
 

GeryZ

Active member
Van egy kis problémám elkezdett magot hozni 3 növény de fiú nincs köztük mi lehet a baj? Mit csináljak velük?
 

Uzsidoboz

Well-known member
Képet tegyük fel hogy mégis tudjuk idén nálad kapott szállást Márija mert különben nem hisszuk eee köszi :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
Az biztosan mag nem pollen tok? De nem lehet kivenni miaz én nem látom rendesen.
Ha pollen akkor szedd le azt ennyi
 

Blekketekk

Active member
Figyu Geriz, próbáld meg kiszűrni hogy mi miatt hermulhatott. Nem is tudom, dobj be sötét időszakba egy telót a kertbe úgy hogy a kamera be van nyomva, hogy lásd jut-e be kintről fény. Gondold végig a levegő honnan érkezik be a boxba( nem tudom hogy mondjuk hetekkel ezelőtt volt-e vad pollen). Gondold végig a termesztésed menetét. A jövőre való tekintettel, hogy ne járj így. Nekem is lett az utolsó kush-on (ettől függetlenül primőr áru) a végére pár mag, de utólag a pollen tokokat is megtaláltam, nagyon sajnálom hogy nem dolumentáltam. Nagyon eret ne vágj magadon, ez még simán lehet jó gandzsa, más is járt már így. A második képen talán látszik is valami nem oda illő… nevelgesd csak, az mindenképp látszik rajta hogy van még neki bőven hátra.
 

f2obsession

Active member
Második képen szerintem elég jól látszik egy mag. Mafiás strainek nekem is hajlamosak voltak hermulni, de csak a finishre dobtak ki a legnagyobb csúcsokon csúcsonként 1-2 pollentokot (bármi beavatkozás nélkül is max 5 mag lett emiatt 100g-ben). Ezek még messze vannak a késztől, elég szívás, ha már most ekkora mag tud lenni bennük.
Műszerészcsipesszel kihúzgálni a a pollentokokat (tövüknél megragadva, nehogy szakadjanak, mert az olaj lenne a tűzre), illetve elroppantani a magkezdeményeket egy út lehet, hogy mentsd ami menthető. Illetve ha mondjuk egy növény tűnik felelősnek, akkor annak a szanálása is opció lehet.
Részvétem. Mikor még újdonság volt számomra a feminizált mag, akkor ez még elég gyakori jelenség volt fem magról nevelt növényeknél, egy rémálom tudott lenni. Sokáig emiatt ugyanúgy megvetettem a fem magot, ahogy most az automatákat...
 

GeryZ

Active member
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sajnálom én is hiszen nagyon jól indult a kör szerintem leszek párat hogy azért ne legyen nagyobb a baj majd amelyiken kijon levagom majd gyengébb lessz de nem hagyom kárba veszni :/ hátha marad pár a végéig. :/
 
Top