What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2022 SEEDSMAFIA 2

Hungrower123

Active member
Leültettem törésig (szinte sziklevelig) aztán vagy gyökeret ereszt vagy elrohad sajnos en basztam el de bizakodok holnap rakok par kepet rola addig is peace✌
 

Blekketekk

Active member
Fuu figyelj nemtudom ahogy mondod az időtöl függ tőlem barmeddig maradhat😅
Csak legyen belőle valami értékelhető
Whiped valahol írta hogy sokkal tobb ido kell neki, en ezzel szamolok de oszinten nemtudom
Remenykedek hogy juli vegen mar meglesz
A wr műtéten esett át xd , átülettem nagyobb potba ami végül kicsi lett ezért meg kellett barkacsolni( ez tegnap tortent) meg par napot varok vele hogy, hogy viseli aztan rakom ki ✌
Szar dolog ez, hogy évente csak egyszer van nyár! 😃 tőlem lehetne egész évben számmör, akkor én sem rohannék ennyire a virágokkal. Annyi fele lehet olvasni hogy az auto virágokat ha nem muszály ne ültessük át meg tattara, nekem még mindig kibírták, sosem azzal vesztettem időt, hanem a saját faszságaimmal. Én a Jack félékbe nem mertem eddig belekezdeni mert itt-ott olvastam hogy nyűgös egy picsa, és próbálok mindig biztosra menni. Na majd jövőre…
 

Hungrower123

Active member
Na így néz ki a ww vagyis nézett, mert ma kiültettem es a wr t szintén
Nagyobbik amnesia✌
 

Attachments

  • 635 (1).jpg
    635 (1).jpg
    4 MB · Views: 71
  • 635.jpg
    635.jpg
    3.8 MB · Views: 69

Blekketekk

Active member
Na így néz ki a ww vagyis nézett, mert ma kiültettem es a wr t szintén
Nagyobbik amnesia✌
Yo lesz az a widejó, igyekezz ne közvetlen a tövét locsolni, bár szerintem alapból így jársz el. Kívánok neked felhő mentes napsütést az elkövetkezendő hetekre, kíváncsian várom hogy alakulnak, az özvegyednek különösen szurkolok! ✌️
 

f2obsession

Active member
Furcsa, hogy a magasságához képest ilyen keveset hozott. Nekem bent jól termett a mafiás Amnesia, külön extrája volt, hogy egyáltalán nem nyúlt meg a fény átkapcsolásakor.
 

GrowControl

Well-known member
Te vagy magas, vagy ez a noveny tenyleg combig er? Yield mennyi lett azon?
Lehet a fotos monster novenyekre van allva a szemem, de ez nem tunik soknak (no offense), legalabbis abbol a palantabol amit korabban kuldtel, egy sokkal nagyobb, vitalisabb novenyt kepzelnek el finishnel
 

Hungrower123

Active member
Mellemig ért asszem vagy koldokig 😅 nagy novenyke lett
Van rola naplom, (outdoor minden is)
43 lett rajta szárazon meg a temerdek mennyisegu kostolo amit ideje koran leszedtem, ossze se merem szamolni
Remelem hogy legalabb ezt a szintet hozni fogj iden is
A skunkon lett a legtobb o is szep volt bar o kotozve volt de nagyon massziv noveny volt✌
 

Hungrower123

Active member
Na ma voltam kint kicsit megszaladt par nappal ezelott a kezem mikor ontottem a wuxalt de nem hatotta meg oket
Mospilant meg mindig basztam bekeverni szoval meg az is a nyakamon pedig ideje lenne..
Egyre tobb a kis dog ami eszi a lanyokat
Inditottam egy hete egy skunkot ami nem nez ki vmi biztatoan ezert inditottam megegyet meg mar amugy is ideje volt, nem akarom a fotosokkal egyutt aratni xd
Sajnos a ww kipusztult..igy az a mostani korre nem jut uj fotos strain
Lesz ketto white russian meg egy early durban
Lustasag miatt a blueberry kotozese is megallt annal hogy oldalra hajtottam majd ha lesz idom jobban szetkotozom
Egyenlore ennyi rakom a kepeket✌
 

Hungrower123

Active member
Es a jack 37 naposan osszevissza xd
Olyan mintha le lenne toppolva a noveny de semmit nem csinaltam vele igy no..
Nem fuzok hozza sok remenyt..
Hagyom aztan majd lesz ami lesz rajta
 

Attachments

  • 641 (1).jpg
    641 (1).jpg
    3.5 MB · Views: 63
  • 641.jpg
    641.jpg
    1.4 MB · Views: 67

Blekketekk

Active member
Blueberry o is szinten 37 napos de elovirag sehol kicsit parazok nehogy szőros golyok varjanak kovi vizitnelxd
Hyhy, a Blúbogyód auto vagy fotós? Nekem az auto bb 60 napon túl van szerintem és csak elővirágok vannak itt-ott… sajnálom az özvegyet, ő volt az akinek roppant a szára ugye? RIP 😞
 

Blekketekk

Active member
Tudom nem boldogít téged, de a napokban én is legyalultam az egyik gandzsám, toppolás után gyönyörűen meg indult, és két nap alatt a kötöződrót belenőtt a főszárba, hozzáértem és természetesen el is reccsent, most probálkozok menteni… jó iskola volt ez számomra. Bocsi hogy ide szemetelek a naplódba, csak azért teszem hogy lásd nekem mi a trükköm, hajszálnyi szövet tartotta össze csak. Tényleg bocs, többet nem teszem. Béke és sok-sok szánsájn! ✌️
 

Attachments

  • 171A0323-A8BC-42AA-A0CA-93CD36578338.jpeg
    171A0323-A8BC-42AA-A0CA-93CD36578338.jpeg
    2.1 MB · Views: 73
  • D7B295DF-30F3-43B1-89CB-693D21B7E25B.jpeg
    D7B295DF-30F3-43B1-89CB-693D21B7E25B.jpeg
    1.3 MB · Views: 67
Top