What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2022 Out Pár év után újra [NL, Auto Jack Herer, Auto Blueberry] SeedsMafia

Blekketekk

Active member
Jack herer-em mind elment, őket pótoltam volna. Meg még vagy 2 auto BB-t. JH gondolom nem a legrövidebb virágzású, de kéne valami agyi cuccos...
Nem volt még JH-m, szerintem nem is mostanában lesz. Mivel téged eléggé szorít az idő, muszály lesz mérlegelned. Vagy biztosra mégy és valálasztassz skunk-okat, amik relatív gyorsan beérnek és eredménye is lesz (pl Big bud v Critical) de simán mehet egy White Windows is talán, vagy nekem augusztusi ültetéssel az auto Bubblegum is sikeres project volt. Vagy pedig neki ülsz gondolkodni mérlegelni és választassz valami sativa túlsúlyos cuccot és mire körbe nézel magad körül azt veszed észre hogy karácsony van… vedd számításba hogy ősszel elég kiszámíthatatlan az időjárás, lesz vénasszonyok nyara, nem lesz? Egyre kevesebbet és gyengébben süt a nap. Én nem gondolkodnék sokat a helyedben, kompromisszumot kötnék aztán hajrá!
 

redmaster

Member
A lényeg az lenne, hogy valami nappal is szívható strain kellene autoba ami nem virágzik túl sokáig... Valami amivel jól lehet szocializálni. Ja és csak is seedsmaffia...
csütörtökön fizu, úgy rendelném, hogy aznap jöjön is meg. A hely mostmár telibe kapja a napot reggeltől estig... Legalábbis egy ideig. Full indica nekem kizárt. Ahogy kibújtak viszem ki őket. Mit ajánlanátok?

Edit: Am szerintem hosszú nyarunk lesz
 

Blekketekk

Active member
Sour Diesel, Big bud, ak, amnesia, ezekhez már volt szerencsém, mindet lehet nappal is szívni, vállalható marad az ábrázatod tőlük. 😃✌️
 

redmaster

Member
Sour Diesel, Big bud, ak, amnesia, ezekhez már volt szerencsém, mindet lehet nappal is szívni, vállalható marad az ábrázatod tőlük. 😃✌️
Köszi, utánuk néztem, szerintem 2 megy mindegyikből :D Azért mondjuk arra kiváncsi lennék, h a seedsmaffia strainjei mennyire hűek a nagyágyú bankok strainjeihez... Csak valami összemókolt genetika és elnevezik ennek-annak, vagy tényleg azt adja amit kell? Nem volt még sikeres SM köröm, mi a véleményetek?
 

Blekketekk

Active member
Köszi, utánuk néztem, szerintem 2 megy mindegyikből :D Azért mondjuk arra kiváncsi lennék, h a seedsmaffia strainjei mennyire hűek a nagyágyú bankok strainjeihez... Csak valami összemókolt genetika és elnevezik ennek-annak, vagy tényleg azt adja amit kell? Nem volt még sikeres SM köröm, mi a véleményetek?
Nekem tavaly volt seedsmafia először és utoljára. Nem akarok én senkit lebeszélni erről a bankról, mindenki oda teszi a pénzét ahova szeretné. Nekem sem lett teljes siker, inkább csak félsiker, de nekem az időjárás is belenyúlt kicsit meg biztos en sem voltam a toppon a virágokkal, nem tudom. Amennyire olvastam, Te ragaszkodsz a seedsmafia-hoz, őszintén kívánom, járj sokkal nagyobb sikerrel mint én!
 

f2obsession

Active member
Köszi, utánuk néztem, szerintem 2 megy mindegyikből :D Azért mondjuk arra kiváncsi lennék, h a seedsmaffia strainjei mennyire hűek a nagyágyú bankok strainjeihez... Csak valami összemókolt genetika és elnevezik ennek-annak, vagy tényleg azt adja amit kell? Nem volt még sikeres SM köröm, mi a véleményetek?
Hindu Kush, AK-47 (mindkettő fotós), nálam DWC-ben jól teljesített. Én mondjuk ezek közül egyiket sem ajánlanám napközben használatra, engem mindkettő lepusztított (kb pánikban lettem volna, ha akár csak a kisboltba kell leugranom a hatásuk alatt pár dolgot venni), de nyilván ez edzettség kérdése is, én meg már eléggé "kocanarkós" vagyok. Az AK-ra ösmerős azt mondta, hogy feleannyi kell belőle, mint a piaciból. Földben mondjuk én is szívtam velük, azt nem tudom biztosan, hogy a genetika hibája, vagy én lettem hülye a földhöz (valamikor régen jól ment). Persze nem venném egy kalap alá a Serious seeds AK-jával, de szerintem azért volt köze hozzá (illat is, hatás is hasonló). Meghát a Serious Seeds (kb 15 évvel ezelőtti tapasztalatok alapján) nálam etalon, az ő AK-juk meg WR-jük nálam erős 9/10. De azért az általam próbált mafiás straineknek is adnék egy mondjuk 6,5/10-et (az AK- nak inkább 7,5/10-et). Ha összehasonlítjuk az árait a Serious seeds áraival, akkor szerintem ez egy vállalható eredmény. Bár tény, hogy a genetikán kár spórolni, úgyis tudod a végtelenségig klónozni, ha egyszer egy igazán jó strain kerül a kezed közé....
 

redmaster

Member
Meg tudja valaki magyarázni a hatásbeli különbséget egy fotós, és ugyanazon fajta autoflower közt? Sajnos még nem volt szerencsém ilyenbe ütközni
 

Blekketekk

Active member
Meg tudja valaki magyarázni a hatásbeli különbséget egy fotós, és ugyanazon fajta autoflower közt? Sajnos még nem volt szerencsém ilyenbe ütközni
Én azt gondolom józan paraszt ésszel hogy a ruderális genetika esetleg gyengítheti a hatásfokot. Vannak olyan falyták amiket kóstoltam fotósként és autoflower ként is. Én nem vettem észre hogy gyengébb lenne az autoflower, plusz én csak autóst termesztek. Szerintem a mai autoflowerek tudnak nagyon bikák lenni. A hozam mennyiségben dől a mérleg a fotósok javára inkább. Aztán ha nem így van, majd valaki leordítja a hajam… ez nem biztos hogy magyarázat a kérdésedre, ez csak az én nézőpontom. 🙂✌️
 
Top