What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2 ερωτήσεις

Psaras

New member
Γεια σας,
Ήθελα να ρωτήσω τι έγινε με το Ελληνικό φόρουμ.. φάγαμε ντου;γ Γιατί δεν ασχολείται κανείς πια; Και κάτι άλλο, ποιες ποικιλίες ξέρετε που μπορούν να ανταγωνιστούν το white russian όσο αφορά την ποσότητα/ποιότητα.. Ευχαριστώ!
 

Ksaderfo

Active member
Γεια σας,
Ήθελα να ρωτήσω τι έγινε με το Ελληνικό φόρουμ.. φάγαμε ντου;γ Γιατί δεν ασχολείται κανείς πια; Και κάτι άλλο, ποιες ποικιλίες ξέρετε που μπορούν να ανταγωνιστούν το white russian όσο αφορά την ποσότητα/ποιότητα.. Ευχαριστώ!

Θα παρει μπρος σε λιγο παλι... Μολις τους τελειωσουν τα καλοκαιρινα! :biggrin: Να μαι και εγω για παραδειγμα...

Ποιο white Russian? Παντως μακρυα απο την Sweet Seeds... Εβαλα 2 big devil xl και βγηκαν... Το ενα στρουμφακι και το αλλο με φυσικο τοπινγκ απο το node 0 ... Τρομερη εξτρα λαρτζ παραγωγη.. μισο βαζο ολο το φυτο..

αλλα απο γευση σκιζει!!!
 

Psaras

New member
Το white russian απο serious seeds εννοω..Την έχω καταβρει με τα amnesia xxl auto dinafem..αλλά με τρώει για κάτι σε gg#4 ή gsc..ή να τυρανηθω με indoor malawi ace..το λεμόνι λίγο ξεπερασμένο..γνωμες ;
 
R

red23

Το white russian απο serious seeds εννοω..Την έχω καταβρει με τα amnesia xxl auto dinafem..αλλά με τρώει για κάτι σε gg#4 ή gsc..ή να τυρανηθω με indoor malawi ace..το λεμόνι λίγο ξεπερασμένο..γνωμες ;
Εχω κατι λιγα on the go P.Ενα μικρο διαλλειμα.
 

Ksaderfo

Active member
Το white russian απο serious seeds εννοω..Την έχω καταβρει με τα amnesia xxl auto dinafem..αλλά με τρώει για κάτι σε gg#4 ή gsc..ή να τυρανηθω με indoor malawi ace..το λεμόνι λίγο ξεπερασμένο..γνωμες ;

για auto μιλας μονο ε;

και παλι, μακρυα απο τη sweet sweeds.. :biggrin:

Το GSC της Fastbuds ειναι εγγυηση, βγαζει παρα πολύ χο και αρκετά potent.. η μυρωδια δεν ειναι διακριτικη, καθολου.. Μυριζει σαν το λεωφορειο του Παοκ να εχει τρακαρει σε εργοστασιο με μπισκοτα..

Το malawi northern lights της ace απο την αλλη ειναι δηλητηριο.. ειναι τρελο χο, δεν μυριζει τπτ σαν φυτο. Οταν ξεραθει αρχιζει και μυριζει καπως σαν σοκολατα και ειναι πολυ πολυ πιο δυνατο απο το κουκι.. Σαν ποσοτητα θα τα ελεγα συγκρισιμα αλλα το κουκι βγαζει περισσοτερο.. Μυριζει τοσο ωραια που αν το τυλιξεις σε κανα πουροφυλο παιζει να το σκασεις και σε μαγαζι psηλε.. :D

και τα δυο πανε γυρω στο ενα μετρο συν πλην με πολυ δυνατα πλαινα κλαδια με τεραστιες φουντες.

Ενδιαφερον περιπτωση απο τη φαστ μπαντσ φαινεται και το Κους. Αλλο επισης ειναι το GG14 το οποιο λεει οτι και καλα ειναι και καπως ανθεκτικο και δε χαλαει..

Μακρυα απο τη sweet seeds ειπα; :biggrin:

Επισης οι καλες γλωσσες λενε οτι σε λιγο θα βγει παναμα αυτοματο απο την ace.

να σε πω, αν βαλεις μεσα γιατι αυτοματα; Καλυτερα εξω θα ελεγα αυτα. Μεσα βαλε καμια Σατιβα.. Ειναι οντως ευαισθητα στο κλαδεμα τα αυτοματα btw.. και θελουνε μπολικο φως..
 
R

red23

Το white russian απο serious seeds εννοω..Την έχω καταβρει με τα amnesia xxl auto dinafem..αλλά με τρώει για κάτι σε gg#4 ή gsc..ή να τυρανηθω με indoor malawi ace..το λεμόνι λίγο ξεπερασμένο..γνωμες ;
Psaras προσωπικα θα αφηνα και την Serious εκτος επιλογης.Εχουν,διαβασμενο,που και που θεματακια με τους σπορους τους.Sweet εβαλε ο Syd τρεις ποικιλιες και νομιζω οτι εμεινε αρκετα ικανοποιημενος αλλα καμμια συγκριση με τις Ace τα αποτελεσματα,ποσοτητα και ακουσματα.
 

Ksaderfo

Active member
Psaras προσωπικα θα αφηνα και την Serious εκτος επιλογης.Εχουν,διαβασμενο,που και που θεματακια με τους σπορους τους.Sweet εβαλε ο Syd τρεις ποικιλιες και νομιζω οτι εμεινε αρκετα ικανοποιημενος αλλα καμμια συγκριση με τις Ace τα αποτελεσματα,ποσοτητα και ακουσματα.

Θα επεσε σε κακη παρτιδα.. Ολα τα σπορια της Sweet ειναι κανονικα μεταλλαγμενα.. :biggrin:
 
Top