What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2@21 Out

Uzsidoboz

Well-known member
Aza a CC de szatívás túlsúlyos a Durban az eléggé kódis lessz bár van még 1/2hónap vegelni kb nem? Holnap hozok képet a többiről is a WR brutális mekkora lett azt még nem virágzik remélem be is tud érni ők ketten meg a cc a nagy reménységem.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Click image for larger version  Name:	IMG_20210825_094601.jpg Views:	0 Size:	108.3 KB ID:	17926283
Click image for larger version  Name:	244 (4).jpg Views:	0 Size:	77.7 KB ID:	17926284
A WR hatalmas komolyan Tapsójuk meg :D Click image for larger version  Name:	243 (2).jpg Views:	0 Size:	83.5 KB ID:	17926285 Click image for larger version  Name:	243 (1).jpg Views:	0 Size:	85.8 KB ID:	17926286
Ezek szegények nagyon oda vannak mert lusta fasz vagyok venni 2l Rákóczi sört hát nah köcsög csigák..
Durban és Ultimate
 

Uzsidoboz

Well-known member
Gondolom még nem késtem el a topas kezeléssel hétvégén fújok ki a cc re esetleg ha már ne basztassam kemikáliák kal szóljatok rám
 

Uzsidoboz

Well-known member
A BB vel mi lett ?
Többi pedig a a károk hoz képest egyik másik kinéz valahogy.
Remélem kegyes lessz hozzàm föld anya és nem szopat meg a penész:rtfo:
IMG_20210904_203621.jpg
IMG_20210904_204445.jpg
IMG_20210904_204353.jpg
IMG_20210904_204413.jpg
IMG_20210904_204249.jpg
 

f2obsession

Active member
Az a WR tényleg hatalmas, és szép egészséges. Gratula!

Anno az eredeti Seriousos is kb így nézett ki ebben a fázisban. Abból kiindulva viszont érdemes lehet valami felszívódó rovarölővel még 1x utoljára lepermetezni virágzás előtt, mert az a rohadék kis rózsaszínes narancssárgás kukac, ami hosszában végigrágja magát a gumókon nagyon szerette, és komoly károkat okozott (a szétroncsolt szár miatt elhaló részek a szürkepenész melegágyát képezték, ami a vastag, majdnem a főszárig érő ganja-kötegeken gyorsan terjedt).

Sok szerencsét a tetemes mennyiségű (és várhatóan extrém szagos) termés sikeres betakarításához.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Köszönöm a jó tanácsot és a szavakat:wave:
hernyú ellen mit javasolsz? Lehet engedélyhez kötött is betudom szerezni (szinte bármit)

Jövőre biztosan ültetni fogom csak a hely fog változni mert most szerencsém lett hogy fordult a nap viszont nagyon nehezen indult meg de nah hát összekapta magát:peacock:
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ma behoztam egy kisebb bugát kíváncsiságból
bevágtam a fagyóba aztán összeráztam ipa val
kibaszott magos lett vagy 40db magot szedtem össze egy 20cm darabról elszomorító :hotbounce
 

Latest posts

Latest posts

Top