What's new

150w White Widow, Home Made .-)

G

Guest 6345

tak to jo moc husté, sem zvědav jak to bude fungovat i později, nebo jak dlouho to vydrží. uvidíme, každopádně bonus za elegantní řešení, snad bude i funkční. :rasta:

chtěl sem se zeptat ještě rosteš nebo už kveteš?
 
už sou asi týden na kvete ale pořát rostou.... trochu už vystrkujou chloupky ale je to ješte málo.. foto někdy později.... no taky sem zvedavej jak to bude fungovat ale snad trochu jo..... aspon tak o 50% by stačilo... jinak teplota je pořád kolem 30-31 stupňů.... to je dost dobrý protože když ten vzduch proudí pomaleji tak se to asi líp filtruje....
jinak kdyby to moc dobře nejelo tak se nic neděje koupím ješte jednou ten tahokov a udělám na tom druhou vrstvu... :-D to už by melo fungovat líp...
 

newhousegreen

-.-
Veteran
CreazyMaxim said:
jinak kdyby to moc dobře nejelo tak se nic neděje koupím ješte jednou ten tahokov a udělám na tom druhou vrstvu... :-D to už by melo fungovat líp...

To myslíš,jako že ještě další vnější vrstvu?-pokud jo,tak je podle mě lepší řešení nahradit tim tahokovem spíš ten vnitřní plastovej válec,ale musel by si ho nějak vystužit,aby se neprohejbal-jinak pěkná práce:)
:sasmokin:
 
newhousegreen said:
To myslíš,jako že ještě další vnější vrstvu?-pokud jo,tak je podle mě lepší řešení nahradit tim tahokovem spíš ten vnitřní plastovej válec,ale musel by si ho nějak vystužit,aby se neprohejbal-jinak pěkná práce:)
:sasmokin:

no vnitřní i vnější válec je skoro jenom tahokov u toho vnitřního sem použil asi jenom 3 cm z jedná a 10cm z druhý (aby šlo kam připevnit to potrubý)
a vnější je taky jenom tahokov a 3cm + 3cm toho potrubý.... to potrubý sem použil jako tvarovadlo na ten tahokov..

a s tou funkčností sem to myslel tak že se bojím toho aby ten vzduch neproudil moc rychle kolem toho akt. uhlí.. přecejenom je ho v celým filtru asi jenom 600g...

jinak pokud sem te správně pochopil tak odpoved máš v příspevku 20. 4 fotka.. tam je to videt zavnitř...
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
CreazyMaxim said:
jinak pokud sem te správně pochopil tak odpoved máš v příspevku 20. 4 fotka.. tam je to videt zavnitř...


:violin: -I´m stupid,už po druhý,už to neslim hulit:D.
Napiš jestli tu chceš nechat mi debilní připomínky z nepozornosti-smažu je... :fsu:
 
newhousegreen said:
:violin: -I´m stupid,už po druhý,už to neslim hulit:D.
Napiš jestli tu chceš nechat mi debilní připomínky z nepozornosti-smažu je... :fsu:

klidně to tady nech, aspon se to víc zopakuje .-)

aktuální fotky skříně... kytky jsou trochu pozohýbaný...


takže svetlo de na všechny vetve stejně.... teda snad...


Jo jinak potřebuju RADU hnojím plagronem alga-bloom 5ml/1,5l potom ješte do té zálivky přimíchám 2ml fish-mix sem zvedavej jestli to přehnojím chtel sem tam ješte přidat B´cuzz soil A+B 1 a 1 ml /1,5l.... takže 10ml na litr a pul vody.... bude to přehnojený? asi jo co? :-D

já si totiž myslím že ten fish mix v malým množstí (ty 2ml na litr a pul je asi ideální) a ten B´cuzz ( taky v malým množství) jsou průběžný hnojiva ne ? že se dávkujou do půdy pořád.... musíme vzít v ůvahu že mám málo předhnojenou půdu je to jenom Zahradnický substrát ten byl vycuclej od živin když už sem ho koupil.. toho Alga bloom mám už jenom asi 120ml tak snad to vystačí na celej kvet.... kdyžtak žačku předběžnej flush....

tak snad mi v tomhle poradíte jestli můžu jet všema 3ma hnojivama naráz... když mi neporadíte tak se nic neděje tak to zjistím tak do týdne... dnes sem zalil jenom tech 5ml/1,5l plagron a asi 4ml fish mixu... tak snad to rozdejchaj... zatím čau a doufám že poradíte
 
13. den kvetu

13. den kvetu

Ahoj tak je tu další aktualizace......

všechno roste tak jak má....


jenom se chci zeptat jestli je vhodný takhle v raním kvetenství zastřihnout pár listů aby se svítilo i na spodní paličky.. ??
 

Wickkk

Active member
CreazyMaxim said:




jenom se chci zeptat jestli je vhodný takhle v raním kvetenství zastřihnout pár listů aby se svítilo i na spodní paličky.. ??

Čau , klidně ty listy protrhej, ničemu nijak neuškodíš .
 

d-k

Active member
Spíš se zbav spodních paliček, stejnak z nich nic kloudného nebude a jen berou sílu. Samozřejmě s rozumem.

EDIT: koukl jsem na fotky a to od čary dolů je imho zbytečně vysilující část, která tam spíše překáží, poněvadž 150W HPS má efektivní dosah 35cm - máš lampu poměrně vysoko (pokud je zvedlá jen kvůli focení, stejnak se nic nemění na mém názoru), navíc efektivní dosah je v prázném prostoru, nikoliv skrz listy. Já bych je zkusil více roztahat a podle toho, jak by se prosvětlila koruna, bych prostříhal spodní část.


Toť můj názor.
 
Last edited:
no dobťe shoduje se ještľ nľkdo s názorem d-k ?
v pondělí bych to teda mohl dole ostříhat

u té jedné kytky sem hodne ostrihal lysty tak snad sem to neprehnal.... fotky budou v pondelí....
 
Tady je njáká ta aktualizace, kytku jsem trochu prostříhal, možná až moc.... tak snad jí to až tak extra nevadí, pacháč funguje super :joint:




foto asi 24.den kvetu..... doufám že se paličky ješte nafouknou :)
 
Last edited:
Tak je tu další updeate.... teď už nevím co dál s kytkama a s příslušenstvím.... asi už není co zlepšovat , kytkám už nják nepomůžu tak už jenom čekat... čekat... čekat...




 
White WIdow 1

White Widow 2

asi nejvetší palice (white widow 2)


svítím sodíkem 150w na prostor 30x50cm...

hnojím fishmix/plagron alga bloom
 
G

Guest 6345

CreazyMaxim said:
Tak je tu další updeate.... teď už nevím co dál s kytkama a s příslušenstvím.... asi už není co zlepšovat , kytkám už nják nepomůžu tak už jenom čekat... čekat... čekat...

kochat se kochat se a čekat a kochat se :)
co jiného taky :redface:

máš nějak zmonitorováno o kolik ti ten pacháčekzvednul teplotu v te skřínce nebo si to už nečekoval?
docela by mě zajímalo jetl se ten pacháč nějak projevil na ventilaci nebo serojevil uplně minimálně. Moc ho nehodnotíš ak tipuji že jseš spokojený nebo jsi přišel o čich :confused: :eek:: :Bolt:

jinak myslím že protrhání se docela povedlo, a vypadá to pěkně nastartované
 
imugnio said:
kochat se kochat se a čekat a kochat se :)
co jiného taky :redface:

máš nějak zmonitorováno o kolik ti ten pacháčekzvednul teplotu v te skřínce nebo si to už nečekoval?
docela by mě zajímalo jetl se ten pacháč nějak projevil na ventilaci nebo serojevil uplně minimálně. Moc ho nehodnotíš ak tipuji že jseš spokojený nebo jsi přišel o čich :confused: :eek:: :Bolt:

jinak myslím že protrhání se docela povedlo, a vypadá to pěkně nastartované

s pacháčem 100% spokojenost... teplota se zvedla o 0,3 stupně , to se mi zdá že je dost v pohodě..... teď sem akorát zaznamenal že je to v tom pokoji trochu cítit... ale fakt že malinko... je to asi tím že ve skříni to smrdí víc a víc, spomalil sem vetrák, teplota stoupla na 31 stupňů takže pořád ješte v normě a přestalo to smrděd... asi to přes ten pacháš proudilo moc rychle...


to
newhousegreen: no snad ne... svilušky by mě teď v kvetu dost nasraly... jinak žádnej hmyz sem ve skříni nezpozoroval ani když sem se hrabal v hlíně.... četl sem tady na icmag v njákým anglickým thréédu že je dobrý prstem prokypřovat zeminu , nebo špejlí... , praktikuju to prstama takže bych si všiml, pokud by bylo něco v půdě... na listech teď taky nic není.. takže zatím OK... snad ani nebude když už venku není ideální počasí :-D
 

Aboriginal

Member
Mohl by jsi udělat foto celého prostoru? a prosím uváděj i časové údaje o délce květu, nějak jsem nebyl schopnej to z toho vyčíst...
Jinak na 150w se to jeví pěkně:)
 
njáký nový fotečky asi ze 38 teho dne kvetu
: před ostříháním

po ostříhání

plagron 250Ml


barvy pestíků se trochu zmenily, asi bych měl zažít hnojit trochu míň
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top