Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Polish > Nasze radości :)

Thread Title Search
Click to visit Seed Boutique!
Post Reply
Nasze radości :) Thread Tools
Old 07-25-2008, 01:24 PM #1
Guest
Guest

Talking Nasze radości :)

Cześć, witam wszystkich skoro mamy temat "Nasze niepokoje" to pomyślałem, że oprócz narzekania i smutnych tematów powinnismy mieć, temat w którym bedziemy sie dzielić dobrymi wiadomosciami, naszymi pozytywnymi przeżyciami, i wszystkim co jest dobre, i podnosi nas na duchu.
Poznałem dzisiaj, super kochaną, kobiete i może to wydarzenie też mnie skłoniło do założenia takiego tematu, chciałem się z kimś podzielić tą wiadomością, a jak wiadomo, tu na icmagu jesteśmy jedną " wielką rodziną ".
Jeśli macie jakieś pozytywne przemyślenia, wiadomości, lub coś ważnego i dobrego wydarzyło sie w waszym życiu,i chcecie sie podzielić z innymi to ZAPRASZAM do pisania
Ten thread, również może pomóc jak ktoś ma doła, możemy popisać, oczywiście będziemy taką osobe z dołem zasypywać pozytywnymi myślami (tekstami).
Myśle, że taki pozytywny thread sie przyda, wiem że istnieje już wesoły pokój, ale z tego co zauważyłem, tam są linki do filmików, fotek, są fotki itp.

Więc zapraszam do pisania !
Peace

Old 07-25-2008, 01:54 PM #2
gucio
Member

gucio's Avatar

gucio will become famous soon enoughgucio will become famous soon enough
Też myślałem już o takim temacie. Moim szczęściem dzisiaj jest to, że nadeszły upały, że jutro jadę na spota

EDIT: a właśnie jeszcze jedno na jednym spocie 8 na 10 kobiet

Last edited by gucio; 07-25-2008 at 02:04 PM..
gucio is offline Quote

Old 07-25-2008, 01:59 PM #3
Guest
Guest

gratuluje @gucio, czasem, dobrze jest popisać o samych dobrych rzeczach, to taka jakby terapia dla człowieka po części z upałów też sie ciesze, no i oczywiście na 4 wysadzone maroc'i regular, 3 okazały sie kobitami, a jedna sie nie określiła

Old 07-26-2008, 12:16 AM #4
Yarcio
Member

Yarcio's Avatar

Yarcio is on a distinguished road
Ten thread chyba trzeba bedzie polaczyc z "Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!" Bo tematyka podobna
Yarcio is offline Quote

Old 07-26-2008, 12:55 AM #5
Ghonox
Member

Ghonox's Avatar

Ghonox has a spectacular aura aboutGhonox has a spectacular aura aboutGhonox has a spectacular aura aboutGhonox has a spectacular aura about
Moją radością jest to, że z crossa Early Mysitc x Low Ryder 2 osobniki pokazały autoflowering, i to samiec i samiczka ;p

Obawiam się tylko, że z zapylania nic nie wyszło. Chciałem samca posadzić przy samicy na spocie, ale w trakcie transportu się złamał (był baardzo wychudzony z parapetu).

Po jakim czasie będzie widać zalążki nasion czy jakaś oznakę, że seks się udał? w pon mija tydzień.

Old 07-26-2008, 01:17 AM #6
Varg
Guest

Moją radością jest to, że outdoor idzie naprawdę wyśmienicie, i niedawno posadzone Automatic AK47 na outdoorze również slicznie rosną

Poza tym, mam fajną pracę :] Nie mam limitowanych godzin, pracuję kiedy chce i pieniadze tez ciekawe, zawsze stać mnie na ziołko dla personalnego użytku :] A wiadomo jak ceny i jakość od dilerow wygladaja u nas (to juz chyba powinno byc w niepokojach hehe :P)

Trzecia sprawa jest to, ze otrzymalem rano PW, ktora niesie mi, jako palaczowi, ogromną nadzieje, i być może możliwość sprobowania wybornego palonka, ale to wszystko jeszcze przede mnę

Peace!

Old 07-26-2008, 02:45 AM #7
ziel-zielona
Medicine Grow

ziel-zielona's Avatar

ziel-zielona has much to be proud ofziel-zielona has much to be proud ofziel-zielona has much to be proud ofziel-zielona has much to be proud ofziel-zielona has much to be proud ofziel-zielona has much to be proud ofziel-zielona has much to be proud ofziel-zielona has much to be proud ofziel-zielona has much to be proud ofziel-zielona has much to be proud ofziel-zielona has much to be proud of
To ze niedopilem wczoraj wszystkiego i zostalo na dzisiaj to chyba dobra nowina co ????
a mam projekt nowego tatuażu - myslalem juz nad nim 10 lat , ale zawsze nowe wpadaly plany i sie ostal na teraz chyba ?!!! awiec bendzie to PLEMNIK !!! z SS chalerem na glowie z takim szyderczym usmiechem z cwaniakowatymi oczami - poprostu sobie bendzie plynol , bo wersji bylo kilka ze to ma byc ten jedyny co sie w jajko wbija ( ale wtedy nie zobaczymu jego przekrwionych oczu ...._) co do kolorow to moj organozm akceptoje pigment bialy !!! awiec plemnik bilay , kask zielony zemby biale i czerwone wkorwiono-cwaniackie oczy ---- taki na MAXA rozpendzony i nie do zatrzymania heheh
a i pogode mam w deche , pierogi z kapusta na kolacje , i tak wogole to dobrze sie mam ... heheh

pozdro..

p.s. od wschodu zachodzacego slonca , mloda staruszka, stojac siedziala , nic nie mowiac rzekla , mloda kokoszka od starosci zdechla ....

Uderzyć własną włócznią we własną tarczę; pokonać kogoś jego własną bronią.
ziel-zielona is offline Quote

Old 07-26-2008, 06:37 PM #8
Guest
Guest

Hej zielona załoga,,niekiedy patrząc w twarz mijającego nas człowieka myslimy ?
A ja już teraz idę spać, przepraszam ze jestem sam, to ty? Zapytał , tak to ja, odpowiedział nieznajomy głos i zgasła ostatnia świeczka, PANI zawoła głos – w sercu Pani Marii zawrzało i powolnym krokiem podeszła do starego fortepianu ….. cdn…….

Old 07-27-2008, 03:54 AM #9
Guest
Guest

ja dzis byłem na wodą i nareszcie sie zajebiscie opaliłem jestem wesoły z tego powodu zajebiscie
pzdr

Old 07-28-2008, 11:58 PM #10
Guest
Guest

A moja największą radością tegorocznego lata jest wielki krok w przód jaki zrobiłem w swoim życiu! a mianowicie zdobyłem się na odwagę i wczorajszego wieczoru zaręczyłem się!!!! jestem teraz prze szczęśliwy z tego powodu!!

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules